Ford Gołębiewski

Starogard Gdański

Opinie o Ford Gołębiewski

anonim 2011-05-25 18:47:44
Nikomu nie polecam pracy u dealera FORD GOŁĘBIEWSKI a w szczególności w Starogardzie Gdańskim.
Jednym słowem tragedia. Na każdym kroku jest człowiek kontrolowany, komórke służbową dostaje pracownik a później wyliczają ile minut kto dzwoni po klientach i przeliczaja to na efektywność pracy, jeśli się za dużo dzwoni po klientach to odciągają od wynagrodzenia. Z każdym szczegółem trzeba iść, pisać maila do kierowniczki salonu [usunięte przez moderatora] W okresie kiedy pracowałam handlowców przewinęło się tylu iz nie zliczyłabym ich. Nie można się wykazać ponieważ nastrój salonu zależy od tego jaki dzień ma [usunięte przez moderatora] . Jak ma zły dzień to jeździ po wszystkich a \"szefowi\" - bo tak każe na siebie mówić Pan Gołębiewski liże d...
Nikomu nie polecam pracy - nie szanują ludzi, robią tylko dobre wrażenie na początku. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to płacą na czas ale z wiadomych tylko sobie powodów czasem odciągają za telefon, itp.
jasiu -zblewo 2015-09-19 11:17:16
"zajecza warga" proponowal mi naprawe w gdansku ,bo oni nie maja czasu ,wogole serwis jest tam przez duze " S " ,zanim "zajecza warga" spytal mnie ....za czym czekam ? rozmawial 15 minut przez komorke.....NAPEWNO mnie tam jeszcze zobacza.........
doradca serwisowy 2016-04-15 22:38:07
Też nie polecam tej firmy jako miejsce pracy. Atmosfera fatalna, wiecznie brakuje pracowników, duża rotacja.(usunięte przez administratora) O konstruktywnej rozmowie, pomysłach i rozwiązywaniu problemów można zapomnieć. (usunięte przez administratora)Płatność realizowana na czas.
barnakx 2016-05-17 21:15:14
dawid, a czy pracowałeś z nimi ? Chciałbym się dowiedzieć ewentualnie jczegoś więcej na temat samej rozmowy rekrutacyjnej - kto jak przeprowadza i czy jest szansa na zatrudnienie gdy nie ma się wymaganego doświadczenia.
Zostaw swoją opinię o Ford Gołębiewski - Starogard Gdański
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ford Gołębiewski