ARGISOL Polska

Łódź

Opinie o ARGISOL Polska

inst 2013-05-25 10:37:14
Firma ARGISOL to tylko jest na papierze, werbuje ludzi do pracy do Niemiec a nie płaci ludziom, unika rozmów telefonów P, [usunięte przez administratora] i jego syn oraz p. [usunięte przez administratora] to [usunięte przez administratora] . Proszę na nich uważać ale już się za nich biorą.
mypolacy2013 2013-05-26 15:53:38
[usunięte przez administratora]!!!Unikajcie kontaktu z panem [usunięte przez administratora] jezeli nie chcecie byc [usunięte przez administratora].Werbują ludzi do pracy i nie wyplacają.Oszukanych ludzi jest bardzo duzo ale juz niebawem odpowiedzą za swoje czyny.
znajmoa oszukanego 2013-08-09 21:42:04
Działa to na tej zasadzie, że pracuje się u ów ludzi przez jakiś czas i zamiast konkretnej kasy, albo nie dostajesz nic albo marne grosze na powrót. Koleś w dniu wypłaty wybiera publiczne miejsca - tak by nikt nic mu nie mógł zrobić.
2013-08-24 19:32:36
Głównie na działalności bo później trudno odzyskać swoje pieniądze. Ogłaszają się przeważnie na portalu mypolacy.de. Podpisują się jako ACM, Argisol, [usunięte przez administratora]
oszukany 2014-09-17 09:15:55
ARGISOL ZNÓW REKRUTUJE. UWAGA !!!
spawacz 2015-01-02 13:23:38
Może nie chodzi głównie o sam "Argisol", ale o prezesa Adamskiego, który werbuję ludzi do Niemczech. Dziwie się, że jeszcze chodzi po tej ziemii.
nasnid 2016-05-11 17:46:15
Z szefem i tak nigdy nie wyjdziesz na swoje @arek, ale to jest w każdej firmie, musisz iść na kompromis
Zostaw swoją opinię o ARGISOL Polska - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARGISOL Polska