ARGISOL Polska

Łódź

Opinie o ARGISOL Polska

inst 2013-05-25 10:37
Firma ARGISOL to tylko jest na papierze, werbuje ludzi do pracy do Niemiec a nie płaci ludziom, unika rozmów telefonów P, [usunięte przez administratora] i jego syn oraz p. [usunięte przez administratora] to [usunięte przez administratora] . Proszę na nich uważać ale już się za nich biorą.
mypolacy2013 2013-05-26 15:53
[usunięte przez administratora]!!!Unikajcie kontaktu z panem [usunięte przez administratora] jezeli nie chcecie byc [usunięte przez administratora].Werbują ludzi do pracy i nie wyplacają.Oszukanych ludzi jest bardzo duzo ale juz niebawem odpowiedzą za swoje czyny.
znajmoa oszukanego 2013-08-09 21:42
Działa to na tej zasadzie, że pracuje się u ów ludzi przez jakiś czas i zamiast konkretnej kasy, albo nie dostajesz nic albo marne grosze na powrót. Koleś w dniu wypłaty wybiera publiczne miejsca - tak by nikt nic mu nie mógł zrobić.
2013-08-24 19:32
Głównie na działalności bo później trudno odzyskać swoje pieniądze. Ogłaszają się przeważnie na portalu mypolacy.de. Podpisują się jako ACM, Argisol, [usunięte przez administratora]
oszukany 2014-09-17 09:15
ARGISOL ZNÓW REKRUTUJE. UWAGA !!!
spawacz 2015-01-02 13:23
Może nie chodzi głównie o sam "Argisol", ale o prezesa Adamskiego, który werbuję ludzi do Niemczech. Dziwie się, że jeszcze chodzi po tej ziemii.
nasnid 2016-05-11 17:46
Z szefem i tak nigdy nie wyjdziesz na swoje @arek, ale to jest w każdej firmie, musisz iść na kompromis
Patti 2017-05-09 02:15
Firma nierzetelna, właściciel obdarzony darem przekonywania, a tak naprawdę - manipulacji. Proszę uważać w kontaktach z p. Adamskim!
Patti 2017-05-09 02:16
Edyta 2017-08-23 10:24
@Patti widzę, że masz bardzo negatywną opinię na temat firmy. Czy udało Ci się wyjaśnić Twoją sytuację? Chętnie dowiem się więcej o Twoich doświadczeniach z ARGISOL Polska.
Dawno nie było też nowych wpisów na temat firmy jako pracodawcy. Pracujesz obecnie w firmie? Możesz powiedzieć coś więcej o swojej pracy? Na stronie firmy można znaleźć informację o tym, że poszukiwani są kandydaci na stanowisko przedstawiciela handlowego. Nie wiem jednak, czy jest to aktualna oferta. Ktoś z Was pracuje właśnie w dziale handlowym? Co warto o nim wiedzieć?
Zostaw swoją opinię o ARGISOL Polska - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARGISOL Polska