ABP

Działdowo

Opinie o ABP

2009-03-18 13:48:12
ABP jest dużą firmą i praca zależy od tego na jaki dział sie dostaniesz , są działy jak CPM na którym jest spoko ale jest dział BONNiHALL (czy jakoś tak) gdzie ludzie szybko rezygnowali z pracy , bo jest ciężka ale tam gdzie najwięcej ludzi odeszło robiłem sobie Overtime i wcale nie jest zle tylko trzeba byc przyzwyczajonym do ciężkiej pracy , ludzie są zazwyczaj mili , atmosfera więc spokojna , jak sie zna podstawy angielskiego to nie tam złych rzeczy bo często z braku języka mogą one wyniknąc
anonim 2009-05-20 20:43:12
W ABP ellsmere nie mozana powiedziec ze sie pracuje to powinna byc zsyłka dla wiezniow o wysokich wyrokach .Poniżanie przez przełożonych ,rasizm na kazdym kroku ,dla menadzerow liczy sie tylko wykonanie planu jesli tak wogole mozna ich tak nazwac to jakas wielka pomyłka oni pokonczyli chyba podstawówki max 2 klasa.Syf niesamowity ,mieso smierdzące zgniłe itd tasmy bródne siedzi tam po pare tygodni mieso i gnije dopiero jak sie jakas tasma zepsuje i rozkrecaja to widac co tam jest NIEDOUCZENIE NA KAZDYM KROKU .Szef
anonim 2009-05-20 20:52:21
anonim - 2009-05-20 20:43:12

O tak swieta nprawda (usunięte przez administratora) menadzerowie dam max 1 klasa .SYF SYF polski sanepid juz by ten zakład zamknął przed wejsciem .niech tam posla jakąs inspekcje unijną .shau key szef abp ellesmer zadzi przez zastraszanie trzyma nogi na stole i rozmawia zludzmi aha chodzi cały czas w skarpetkach po zakładzie ,do wszystkich co maja zamiar wyjechac do uk unikac abp ellsmere wspolpracuja z consistans hotel staff
anonim 2009-05-20 20:55:10
unikać tej pracy a w szczegolnosci boning holu pracuje tam nijak [usunięte przez admina] tragedia lecznica albo daleki sybir
jasio 2010-03-18 12:34:36
Abp to jeszcze nic w porownaniu z polska agencja consistans ktora zdziera z ludzi kase ludzie mieszkaja na chatach bez ogrzewania bez cieplej wody itp.placisz 300 funtow depozytu i rzado kiedy odzyskujesz kase.(usunięte przez administratora).pozdrowienia
sciema 2010-09-18 18:04:57
przyjechalam do uk przez polska agencje consistans (wwczesniej nazywala sie inaczej ale juz niepamietam) mialam trafic do manchester`u trafilam do telford skad dojezdzalam do abp. robota nie jest az tak tragiczna robilam na cpm znalam wszystkich. to prawda wyzsi ranga sie dra ale za to im placa ... niewiem czemu niemialam problemu z odzyskaniem depozytu z mieszkania agencyjnego wyprowadzilam sie po miesiacu ..mnie sie udalo. jedyne co mi sie bardzo niepodobalo i niepodoba to ze przez polska agencje niemiales zadnych praw-niemiales placone za urlop nadgodziny bank`i holiday`e robiles az skonczyles zamowienie czasem po 14 godzin 6 dni w tygodniu. jak ktos jest slaby to sobie nieporadzi tutaj ale i w polsce. kazdy jedzie na abp ale wiekszosc ludzi jakich znam od tego zaczynala i teraz jest ok. wiec niezapominajciepolowo polonii z walii ze od tego zaczynaliscie i gdyby nie abp niebyloby was tu.
hugo 15 2016-06-21 11:01:47
witam i ostrzegam przed pracą w zakładach mięsnych kłosowice. lepiej wyjedz za granice do pracy na wolowinie bynajmiej wiesz że zarobisz. Firma Meat Pros jest do bani, pan krzysztof traktuje ludzi po chamsku haruje sie po 12 godzin. obiecują ci złote góry a jak nie wyrobisz godzin w miesiącu tyle co masz zrobic to i tak nie zarobisz. ludzie z okolic już nawet nie chcą tam pracowac. wole zarobic mniejsze pieniadze , pracowac po 8 godzin i miec spokój. brygadziści milan mirek jacek są chamami którzy kiedyś trafia na ludzi którzy naucza ich szacunku.
gosciu 2016-10-16 17:05:26
bylre jski ten internet totalna chala nie polecam nikomu slaby odbior zacina sie to pissza kurza twarz a do chloery z ta firma abp computer dzialdowo nie polecam musze zmienic na inna firme
Zostaw swoją opinię o ABP - Działdowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABP