Opinie o Baltona S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Baltona S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Baltona S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baltona S.A. w Warszawa

VvVv

Ogólnie praca bardzo rozwojowa. Zarobki na zasadzie zawsze mogło być lepiej (ale w wiekszosci firm jest gorzej, więc docaniam)jednak rekompensują to zniżkami na produkty dutyfree wyjazdami integracyjnymi w dobrych hotelach oraz dobrą kawą siekierą americano:D i bombonierą na hard working;) Nie było idealnie pracując tu, ale potrafią pożegnać się z klasą. Choć wiem, że nie zawsze tak żegnają:( Człowiek wychodzi w poczuciu że dużo zrobił, dużo umie ale nadeszły ciężkie czasy i decyzje i tak należy zrobić. Mam miłe wspomnienia pracując tutaj. Nowa lokalizacja jest jak dla mnie do bani, ale dla innych może być lepsza. Ja akurat dziękuję za ten czas.

D75F

Dodaj treść twojego wpis Sklep Baltona w Warszawie jest nieduży ale posiada różnorodny asortyment. Bardzo przydatny przy wyjazdach zagranicznych. Można zakupić niezbędne produkty na wyjazd. Może ceny nie koniecznie są niskie. Ale mimo to polecam .

Martyna

Szukają osób młodych czy z doświadczeniem?

G7OW

Wspaniała, profesjonalna, szybka obsługa. Polecam wszystkim

Specjalista ds. Marketingu

1. Etap rozmowa telefoniczna 2.Spotkanie 3. Brak odzewu mimo zapewnień- totalny brak kultury i piszę to nie dlatego, że nie dostałem pracy. Ale wypadałoby poinformować o przebiegu rekrutacji.

O doświadczenie, obecne obowiązki. Standardy raczej nic ponad przeciętnego.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.

Polecam obsługa bardzo miła

Ciekawe miejsce

Piękne miejsce godne pobytu.

JIXO

Miła obsługa

Wagabunda

Szybkie, sprawne zakupy. Jestem zadowolona. Dziękuję.

Ewcia

Super!

Jeszcze pracownik

Nie polecam pracy na lotnisku w firmie Baltona w Warszawie. Chcecie żyć dłużej i zdrowiej - uciekajcie stąd. Tyle fałszu i kłamstwa nie widziałem w żadnym miejscu pracy...

@Jeszcze pracownik

@Jeszcze pracownik.. Dziękujemy za Twoją opinie, lecz nie wiem jak możemy Panu / Pani pomóc i czego tak naprawdę dotyczą oraz czemu służą takie ogólne negatywne stwierdzenia. Zapraszam do kontaktu na hr@baltona.pl z konkretami. w innym przypadku trudno jest przyjąć takie komentarze jako wiarygodne.

Nnn
@Baltona S.A.

Problem w tym, że dział hr, biuro, zarząd wiedzą doskonale co się dzieje, że ludzie odchodzą. Nic to jednak ich nie obchodzi. Im jest dobrze. Będzie kolejna osoba, posiedzi na próbnym, może chwilę dłużej i weźmie się kolejną. To dbanie o pracownika w internecie na forum mnie bawi. Może zamiast pytać internautów to sięgnięcie do tych swoich ankiet zadowolenia z pracy i je w końcu przeczytacie. Tam jest odpowiedź.

podziekowanie

Chcialabym podziekowac pani Marzenie -Baltona przyloty ,za pelen profesjonalizm w swoim zawodzie ,uprzejmosc do klientow ,chec niesiena pomocy , duza wiedze i wyjatkowe podejscie do ludzi,pani Marzeno jest pani swietnym reprezentantem swojej firmy ,pani pracodawca powinien to docenic .

S.S

Nie polecam pracy na lotnisku w firmie Baltona w Warszawie. Brak motywacji dla pracownikow, brak rozwiązywania problemów. (usunięte przez administratora) Kiedy przychodzisz do nich z problemem jedyne co możesz usłyszec to "nikt cię tu na siłe nie trzyma"... i to jest ich odpowiedź na wszystko. Bardzo się cieszę, że juz tam nie musze przychodzić.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Baltona S.A.?

Witaj. Podczas rozmowy weryfikujemy podstawy języka angielskiego. Chcemy przede wszystkim żeby nasi kandydaci nie mieli blokady przed mówieniem w tym języku. Ponad 50% wszystkich naszych klientów to osoby posługujące się językiem angielskim. Jeżeli jednak posiadasz doświadczenie w sprzedaży a j.angielski jest na poziomie podstawowym to możesz liczyć na Kurs języka Angielskiego potocznego na platformie e-językowej e-tutor oraz w praktyce ze wsparciem naszych koleżanek i kolegów którzy ten język znają. :)

Naro2703

Sklep jak najbardziej zadowala moja osobę znajdę tam wszystko czego ostatnio potrzebowałem. Padła mi ładowarka znalazłem ja tam.bez problemu . Zapomniałem Power banka znalazłem bez problemu . Wszystko na swoim miejscu jak powinno.

Niestety Ale firma nie dba o swoich pracowników zatrudnia ludzi którzy pozbywaja się wartościowych osób które budują firmę A na ich miejsce zatrudnia swoich ziomków. Pensja mizerna jak na wymagania A do tego ciągle obwinianie kierowników zmiany o to że nic niema na sklepie podczas gdy magazyn stoi pusty. Jedynym plusem jest to iż wypłata przychodziła na czas o ile można nazwać to wypłatą.

@Pracownik. Dziękujemy za Twoją opinie na naszym forum. Mimo to że się z nią nie zgadzamy i jest ona bardzo ogólna. Jako pracodawca jesteśmy bardo otwarci na rekrutacje wszystkich osób które posiadają stosowne kompetencje jak również na rekrutację wewnętrzną która jest rezultatem procesu okresowego przeglądu kompetencji i ścieżki kariery rozwoju pracownika. Zapraszamy do aplikowania na wolne stanowiska na www.baltona.pl/index.php/firma/kariera/

G70W

bardzo dobra obsluga i bardzo mila

S04P

Miła i szybka obsługa.

Alika

Codziennie stres przez kierowników zmian, małe pensie. Wymogi na 10 tysięcy a masz 2...

Marco

Dział HR do poprawy. Początek kontaktu z firmą przy rekrutacji całkiem w porządku, proces rekrutacyjny przebiegał dość sprawnie. Do momentu spotkania. Mimo zapewnień samego szefa HR o wyniku rekrutacji, brak informacji o rezultacie. Wymaga tego kultura, niestety widać że tam jej brak. Szkoda czasu. Lokalizacja biura na minus, słaby dojazd.

miły Marek
@Marco

Szef HR w Baltonie, to już nie szefowa?

@Marco

@Marco. Witaj dziękuję za informację zwrotną dotyczącą rekrutacji. Cieszymy się że proces rekrutacji ocenia Pan pozytywnie. Kwestia informacji zwrotnej dot. procesu rekrutacji do kandydatów jest dla nas istotnym elementem budowania candidate experience, dlatego też przykro nam że taka informacja do Pana nie dotarła. Czasami jest to też kwestia czasu i kompleksowości danej rekrutacji, dlatego też mamy nadzieję że wkrótce informacja do Pana dotrze. Jeżeli potrzebuje Pan więcej informacji dot. procesu rekrutacji proszę o podane swoich danych kontaktowych i przesłanie zapytania na adres hr@baltona.pl. Z pewnością odpiszemy. Z poważaniem

Zostaw merytoryczną opinię o Baltona S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Baltona S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Baltona S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baltona S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Baltona S.A.?

Kandydaci do pracy w Baltona S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Baltona S.A.