brak logo

PHUP AUTOSERVIS SP. ZOO

Mława

Opinie o PHUP AUTOSERVIS SP. ZOO

Anonim 2011-01-13 14:04
Nie znam firmy, a pracowałem w kilku, w której istnieje tak zła atmosfera pracy. W 100% firma rodzinna. Pracownik = potencjalny złodziei. Jest kilka osób naprawdę w porządku, mówię tu o pracownikach, ale niestety podlegają procesowi unifikacji. Płacę - poniżej średniej granicy. Firmą rządzona centralnie, choć to niby spółka. Forma zarządzania firmą - czasy PRL, choć próbuje się owy wizerunek sztucznie zamazać. To jednak w głębszych kontaktach zauważamy prawdziwe realia. Moja Ocena to 3 z wielkim minusem.
4
Dobra rada 2015-01-31 17:52
W pełni zgadzam się z poprzednią opinią.Zła atmosfera i każdy pracownik to złodziej. Brak poszanowania pracownika.Jak przejdę na emeryturę napiszę książkę o relacjach pracowniczych,sposobem zarządzania i poszanowaniem człowieka, którego w tej firmie w 100% brakuje. Zarząd (rodzina, która patrzy tylko na zyski) ma za nic ludzi tam pracujących. Zarobki minimalne.Nikomu nie polecam pracy w tej firmie.Unikajcie tej firmy jak ognia.Brak perspektyw rozwojowych. Ocena ogólna poniżej zera.
3
Robin Hood 2015-02-01 21:13
Nie jest aż tak źle, da się przeżyć.
1
dobra rada 2015-02-15 19:34
Pewnie kolego na polecenie Szefa napisałeś tę opinię. Sądząc po długości wypowiedzi nie miałeś czasu albo na więcej Cię nie stać.Nie zmienię zdania i ponownie napiszę firma-dno.
3
Robin Hood 2015-09-22 21:24
Jaka praca taka płaca. Za picie kawy nikt nie zapłaci a pseudo fachowców co się znają na wszystkim a na niczym dobrze jest mnóstwo.
1
kamil 2016-04-21 21:27
masz racje loka' firma posiada bardzo duże doswiadczenie w tej branży, ja również jak ty uważam, że plusem jest u nich zatrudnienie się ponieważ, stawiasz pierwsze kroki w takiej firmie ktora od długiego czasu specjalizuje sie tej dizeidznie, nie musisz wiazac sie na dlugo z nimi.
1
klient salonu 2017-08-29 07:40
Generalnie szkoda mi ludzi pracujących w tej firmie, bylem swiadkiem jak chyba jakas przelozona ochrzaniala pracownika salonu sprzedazy przy ogladajacych kupujacych na salonie, ta pani napisze z malej litery nie zasluguje nawet zeby na nia spojrzec, wspolczuje pracownikom takiej atmosfery w pracy, zero szacunku dla pracownika gdzie ten byl sporo starszy od niej , tam pracuja ludzie paniusiu, a dodam ze ta paniusia zeszla z biura nad sala sprzedazy .... zycze wytrwalosci pracownikom
1
Zostaw swoją opinię o PHUP AUTOSERVIS SP. ZOO - Mława
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHUP AUTOSERVIS SP. ZOO