Hotel Alexander

Kraków

Opinie o Hotel Alexander

anonim 2011-10-15 21:14:15
[usunięte przez moderatora] wredni ludzie,wredne uklady,chora atmosfera,[usunięte przez moderatora] Nie polecam.
123h 2013-04-06 20:00:00
święta racja - krytykować każdy potrafi - jak komuś da się coś do zrobienia to od razu raban, a przecież jak sama nazwa wskazuje do pracy przychodzi się pracować a nie odpoczywać.
Widocznie wylewanie pomyj to taka polska cecha narodowa. co więcej ciekawe ilu z was drodzy zwolnieni powiedziało by to szefostwu w twarz.. w internecie piszecie bo tak łatwiej - tu każdy chojraczy
supełek 2015-12-15 15:58:28
w hotelu aleksander pracowałam jako pokojowa. Mobbing ze strony menadżerki to chleb powszedni w Aleksandrze. Jesli czyta to jakaś dziewczyna, która rozważa tam podjęcie pracy jako pokojowa, to mogę szczerze odradzić ten plan. Przynajmniej dopóki menadżerką tego obiektu jest niejaka pani A.
anonim 2016-01-15 20:13:40
A ja pracuję w hotelu alexander i jestem bardzo zadowolona.jak sie pracuje solidnie to menadzerka jest super.a jak sie komu niechce pracować to do hotelu aleksander niema sie po co wybierac. a pieniadze są faktycznie bardzo dobre
hotsi 2016-04-23 13:15:25
to prawda i clue tak naprawdę każdego miejsca pracy, jak się chce, to się pracuje, a wtedy ma się z tego wymierne korzyści :) dzięki @anonim za tę opinię, bo ona daje dużo do myślenia :) ja też polecam ten hotel
kurka 2016-11-15 15:58:50
jakie sa zarobki dla recepcjonistki? bede wdzieczna za odpowiedz
Zostaw swoją opinię o Hotel Alexander - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Alexander