Kema Quality Polska Sp. z o.o.

Opinie o Kema Quality Polska Sp. z o.o.

KEMowiec 2010-03-24 00:26:43
Podobno DEKRA przejmuje KEMĘ? Czy jest to perspektywa dla pracowników KEMY?
Q 2010-07-06 23:36:39
Jarosław [usunięte przez moderatora] wielkim prezesem jest!!!
buk 2010-09-22 22:21:17
a ja słyszałem że jest dobrym prezesem. szczególnie jak zaprasza swoich pracowników na kolację do restauracji. bo zaprasza.
a potem każe płacić za siebie. to jest gość dopiero!
ale najlepszy numer.. w.p. Sołtys na każdy wyjazd zabiera kozik i w zaciszu hotelowego pokoju po wcześniejszej wizycie w supermarkecie robi sobie kanapeczki ze świeżych bułeczek i paróweczek.
Jednak wielkim prezesem jest. chyba że już nie jest, he he
klubowicz 2010-10-12 00:01:24
DEKRA wiele zaoszczędzi na takim bossie i jego "koziku do robienia kanapeczek z supermarketu" - szczególnie w przypadku delegacji do Niemiec, kiedy to Jarosław Mądry nauczając Niemców o jakości, będzie wykorzystując swoją perfekcyjną znajomość niemieckiego robić zakupy w Aldim lub Plusie.
Same oszczędności dla kierownictwa DEKRY!
Tak trzymać!
znawca 2010-10-18 00:58:07
Nie doceniacie Jarka, on bardzo dobrze zna niemiecki i się przysadza na stanowisko prezesa Dekry.
anonim 2010-11-27 02:46:56
Sprawiedliwości stało się jednak za dość: mgr Jarosław[usunięte przez moderatora] - wybitny ekspert od jakości i "modelowego" zarządzania oraz wybitny umysł od teoretyzowania, a w szczególności - komplikowania prostych spraw oraz komplikowania relacji międzyludzkichj (po głębokim namyśle) wybrał karierę poza strukturami połączonej Kemy/ Dekry! Zastąpił go nowy Prezes. Kochani! Teraz będzie już tylko z górki!
znajomy Jarka S. 2010-12-27 09:36:25
Potwierdzam,
Mgr Jarek [usunięte przez moderatora]. podający się na konferencjach za dr inż. Jarosława[usunięte przez moderatora] przestał być Prezesem i pracownikiem KEMA Quality.
To dobra wiadomość dla KEMY i jej Klientów.
współpracownik Jarka 2010-12-27 23:16:50
Również potwierdzam tę informację i mam nadzieję, że po odejściu prezesa magistra Jarosława [usunięte przez moderatora]. do KEMY (a obecnie KEMY/ DEKRY) powróci powiew klimatu normalnej współpracy z klientami i rodzinna atmosfera współpracy wewnętrznej, tak charakterystyczna dawniej dla tej firmy!!!
Wirek 2016-05-18 20:30:51
Magiczna firma muszę powiedzieć, nie ma w tym momencie ofert pracy, ale generalnie bardzo dobrze to wygląda, zwłaszcza że z roku na rok jest coraz lepiej pod względem finansowym, naprawdę bardzo fajna sprawa, dla nowych pracowników coś z cyklu rzeczy "muszę"
Zostaw swoją opinię o Kema Quality Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kema Quality Polska Sp. z o.o.