Opinie o Refan (Lanwar Cosmetics Sp. z o.o.) w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Lanwar Cosmetics Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lanwar Cosmetics Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lanwar Cosmetics Sp. z o.o. w Poznań

A zwykły Pracownik administracyjno-biurowy ile będzie miał? widzę, że na kontrole jakości w zeszłym roku nikt odpowiedzi nie udzielił, ciekawe jak to wychodzi obecnie. fakt faktem dalej wystarczy tylko dla biurowego wykształcenie średnie oraz znajomość Excela? Są w ogóle z niego zadania na rozmowie?

Zainteresowany Nowy wpis

Dzień dobry. Na jakie zarobki (mniej więcej oczywiście) może liczyć osoba na stanowisku "Kontroler jakości - samodzielne stanowisko" w Dusznikach? Pozdrawiam

Administrator Nowy wpis

Lanwar Cosmetics Sp. z o.o. jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Kontroler jakości. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Dominika

Nie widać żadnych ogłoszeń, na Duszniki i w ogóle. Ile teraz płacą na produkcji? Nadal się zaczyna bez przeszkolenia BHP? A co z umowami, bo też o nich pisaliście, że są dziwne, na cząstki etatów, tak?

@Pracodawca Nowy wpis
@Dominika

Dominika - mylisz firmy. Lanwar Cosmetis spółka z ograniczona odpowiedzialnością (nazywana Refan na tej platformie) nie ma nic wspólnego z firma Lanwar Cosmetics spółka jawna, która ma siedzibę zakładu produkcyjnego w Dusznikach. Aktualnie firma nie ma potrzeby zatrudniania nowych pracowników i nie planuje tego w najbliższym czasie - załoga jest kompletna.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Lanwar Cosmetics Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Pracownik biurowy – Telefoniczny doradca klienta? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Leszno
Legenda

Jeżeli ktoś ma zamiar się rozwijać to niech omija tą firmę z daleka. Zarządza firma dział handlowy robiąc co chce i jak chce byle premia się zgadzała. Cyrk na kółkach. A najlepiej mają Ci co zamiast pracować to donoszą na wszystkich i wszystko nawet na tych co sumiennie pracują. Naginanie wszelkich praw to norma.

Jak często w Lanwar Cosmetics Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 3 czerwca na Pracuj.pl, obiecują bogaty rozwój.

Ktoś

Nigdy? Z tego co wiem nie ma tam żadnych szkoleń pracowniczych. Nie wiem, czy są tam nawet te podstawowe. Mam na myśli chociażby szkolenia BHP ????

Katarzyna
@Ktoś

A kiedy tutaj pracowałeś? Bo rozumiem, że twierdzisz, że za Twoich czasów nie przeszedłeś przez takie szkolenie? O jakim stanowisku mowa?

Ktoś
@Katarzyna

Pracowałem tutaj dwa lata temu i przy zatrudnieniu się w tej firmie nie miałem żadnego szkolenia BHP. To chyba norma, że jak się idzie do nowej pracy zanim przystąpi się do przydzielonych zadań zostaje się przeszkolonym z podstaw BHP.

Xyz

Witam, firma dodaje ogłoszenie na stanowisko specjalisty, po czy na rozmowie kwalifikacyjnej wychodzi, ze to jednak rekrutacja na magazyniera, a jakiś kierownik wciska potencjalnemu pracownikowi dziecko w brzuch i twierdzi, ze specjalista i magazynier to takie same stanowiska…. Po czym w trakcie rekrutacji zmienia się status na portalu, ze stanowiska „specjalista” na stanowisko”magazynier”, a co za tym idzie zmieniają się również obowiązki ….

Czy jest możliwość pracy w Lanwar Cosmetics Sp. z o.o. na część etatu?

Mlody

Śmieszne mają umowy 3/4 , 1/2 niektórzy na czarno przyjeżdżają chyba nikt nie ma obecnie umowy na stałe i pełen etat, ale mogę się mylić przez 2 miesiące mogło się coś zmienić

Mlody

Możesz nawet bez w Dusznikach im to na rękę....

Młody

Oddział w Dusznikach to jakaś tragedia, praca jest super ale ludzie pracują tu na dziwnych umowach, ja na szczęście znalazłem nową pracę. Kierownik, tylko z nazwy wogule nie powinien być na tym stanowisku, dziewczyny traktuje jak swoją własność (usunięte przez administratora) skład układa pod siebie, ktoś nie pasuje to już nie pracuję. Najgorsze że każdy gada między sobą a nikt tego nie zgłosi wyżej.

Ktosiek
@Młody

Brawo! Też tam pracowałem i to jakaś tragedia. Ludzie jako tania siła robocza, nic więcej.

Jerzy Warszawski
@Młody

Firma w Dusznikach nie ma nic wspólnego z Lanwar Cosmetics Spółka z o.o. w Komornikach. To dwie różne firmy. Panie "Młody" proszę o kontakt bezpośredni ze mną to Panu wyjaśnię na jakich umowach pracują ludzie w tej firmie. Pana wiedza o dziwnych umowach pochodzi chyba z Pana kapelusza. Pisząc krytykę proszę się ujawnić z imienia i nazwiska, chyba, że działa Pan w czyimś imieniu w celu szkalowania mojej firmy. Właściciel firmy.

@Jerzy Warszawski

Nie wiem jak można wyjaśnić pracę ludzi na czarno, ale jeśli nie jest to ten sam Lanwar to bardzo przepraszam, możliwe że oddział, oddzialowi nie równy. Więc sprostuje, chodzi o Lanwar w Dusznikach. Moja wiedza pochodzi napewno nie z kapelusza, troszkę tam przepracowałem.(napewno wiem więcej niż dyrekcja firmy) Cieszę się że już tam nie pracuję ale nie z powodu samej pracy bo praca sama z siebie była bardzo fajna, ale atmosfera jaką wprowadza sam kierownik, który nazywa się "dyrektorem" jest nie do przyjęcia. Mógł bym dużo pisać o tym bo mam co, prędzej czy później wyjdzie na światło dzienne, a ludzie pracujący tam, bądź Ci którzy pracowali ,wypowiedzą się na temat firmy. Podsumowując praca jest jak najbardziej Ok, niestety niektórzy ludzie są na nie odpowiednich stanowiskach (tym bardziej jak nie znają systemu firmy)

Gregor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może rekrutacje i czy trudno jest się dostać?

Mirek Misiewicz

Aktualnie pracuje w firmie Lanwar cosmetics sp zoo w Komornikach. Firma ma nowego własciciela, ludzie sa traktowani na równi z szefem. Super miejsce do pracy kazdemu polecam. Na poczatku ma sie okres probny ale jesli sie pokaze swoja wartosc to szef docenia prace. Balem sie po wyczytanych opiniach jak to bedzie ale sie wlasnie w firmie od pracownikow dowiedzialem ze firma przeszla restrukturyzacje jak i zmiane wlascicieli.

Społeczność
@Mirek Misiewicz

A to ciekawe nic z tego się nie zgadza post pod poprawę wizerunku :) Pozdrawiam

@Społeczność

Dzien dobry, jestem ciekawy czy pracuje pan w tym samym miejscu co ja ? Jak tak to chetnie możemy jutro w pracy porozmawiać w kuchni społecznej jeśli pan mówi o tym samym miejscu pracy co ja Firma nie wiem czy pracuje nad poprawa wizerunku czy nie opisalem tylko z czym sie spotkalem w pracy nic wiecej. Z minusów na pewno mogę opisać szef nie zawsze jest obecny na miejscu. Czy pan pracuje w tej firmie ?

Ktosiek
@Mirek Misiewicz

Z tego co wiem to firma od kilku lat mieści się w Dusznikach, nie w Komornikach, więc nie wiem gdzie Pan pracuje. Przy jakiej ulicy w Komornikach mieści się firma?

@Ktosiek

Dzien dobry pracuje w firmie w komornikach w firmie lanwar cosmetics sp zoo a nie spolka jawna

Obiektywny

Firma z potencjałem i ludzką twarzą ;-)

Anita

Taka cisza na forum? Jest jakiś powód, że nikt nie zamieścił od dawna swojej opinii?

Radek

Generalnie dobry pracodawca chociaż trzeba popracować

Gregory

Trzeba zwrócić uwagę, że są w Poznaniu 2 firmy o tej samej nazwie,Lanwar Cosmetics Spółka z o.o. . której właścicielem jest Niemiec zajmujący się Creme Bar, której zakład znajduje się w Komornikach i Lanwar Cosmetics Spółka Jawna włsność polskiej rodziny. Ta druga maswój zaklad produkch=yjny w Dusznikach, biura w Poznaniu i zajmuje się produkcją kosmetyków dla hoteli. To zupełnie 2 różne firmy. Zbieżność nazw wynika z dawnego podziału firmy na 2 niezależne podmioty.

Onaxx

Witam. Jak obecnie wygląda praca w firmie Lanwar? Jaka atmosfera, zarobki, benefity czy ma ktoś informacje na temat zarządzania firmą, ilu było kierowników jak to wygląda?

@Onaxx

Przez ostatnie miesiące niewiele osób pisało na temat pracy w Lanwar Cosmetics, ale mam nadzieję, że niebawem się to zmieni oraz uzyskasz ciekawe odpowiedzi na forum. Co skłoniło Cię do tego, aby brać pracodawcę Lanwar Cosmetics pod uwagę przy szukaniu pracy?

Iwona

@0123456, a jaka atmosfera wśród pracowników firmy? Pracowałaś bez żadnej umowy? Tyle czasu? Kto jeszcze wyrazi swoją opinie o Lanwar? W jakich godzinach odbywa się praca?

Iwona

@0123456, jak rozumieć, że prosiłeś sie o umowę przez rok? Pracowałeś bez żadnej umowy czy poprostu miałeś zlecenie? Kto jeszcze zna firmę Lanwar od strony pracownika i podzieli sie opinią? Skoro prezes jest taki oszczędny to pewnie nie można liczyć na dodatkowe szkolenia od firmy?

@Iwona

Tak przez prawie rok pracowałam bez jakiejkolwiek umowy nawet na zlecenie nie mogłam liczyć. Z tego co wiem dodatkowych szkoleń również nie ma.

Iwona

@Jacaśtam, a możesz napisać coś o samej rekrutacji, jak przebiega? Czy jest szansa na umowę o pracę od pierwszego dnia? @013456, co według Ciebie sprawiło że atmosfera i funkcjonowanie firmy tak się zmieniły? Jak długo jesteś zatrudniony w Lanwar? Czy aktualnie trwa nabór do firmy? Niestety na stronie nic nie znalazłam. Czy ktoś jeszcze mógłby podzielić się opinią na temat pracy w Lanwar?

@Iwona

Funkcjonowanie firmy zmieniło się głównie przez rządzące osoby w tym oto zakładzie pracy. Jeśli chodzi o umowę o prace to od pierwszego dnia nie ma co na nią liczyć, pracuje tam ponad rok i praktycznie niedawno dostałam umowę, o którą niestety musiałam się ubiegać i wręcz prosić. Z tego co mi wiadomo aktualnie nie jest prowadzony nabór. Ale naprawdę nikomu kto chce zarabiać w miarę dobre pieniądze i miec umowę nie polecam tej firmy.

Atmosfera w firmie zmieniła się nie do poznania. Ciężko tutaj o jakąkolwiek umowę, prezes szczędzi każdy grosz, ludzie pracują za marne pieniądze, osoby rządzące myślą, że wolno pomiatać ludźmi jak tylko im się podoba. Pracując tutaj niczego nie zyskasz. Serdecznie odradzam każdemu pracy w tym miejscu.

Zostaw merytoryczną opinię o Lanwar Cosmetics Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Lanwar Cosmetics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lanwar Cosmetics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lanwar Cosmetics Sp. z o.o.?

Lanwar Cosmetics Sp. z o.o.