Opinie o Tesco Ruda Śląska w Ruda Śląska Osiedle Wojska Polskiego 14/2

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tesco Ruda Śląska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tesco Ruda Śląska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tesco Ruda Śląska w Ruda Śląska Osiedle Wojska Polskiego 14/2

kwk

jak nie potrafisz patrzeć na kierownictwo to zmień firmę.Skończcie pisać głupoty bo powinniśmy pomagać sobie wzajemnie bo pracy z roku na rok jest więcej a nas niestety mniej.A każdy z nas z jakichkolwiek powodów musi pracować do relaksu tam nie przychodzimy.Piszecie jak wam źle a ciągle tam pracujecie macie forum pracownicze to poruszajcie takie istotne problemy a nie że nie macie czym pisać lub papier toaletowy jest za twardy.Na palarni i po kątach wszyscy mądrzy a jak przychodzi co do czego to jest wspaniale .Na pisanie głupot to załóż sobie pamiętnik.

rrrr

no tak to prawda [usunięte przez moderatora] to mamy szpetne fujjjjj

Ludzie dajcie spokój kierowniczką zastanówcie się lepiej nad tymi co im [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] liżą tych trzeba by było się pozbyć i to z hukiem konfidentki jedne .

lila

zawiść ludzka nie zna granic

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Ruda Śląska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Rzeźnik rozbieracz / wykrawacz mięsa
Madej Wróbel sp. z o.o.
perszing

No tak [usunięte przez moderatora] to tylko łazi i kręci dupcią jak by miała te 20lat. Leser z niej niesamowity, wzięła by się do roboty, a nie szwendała by się jak śmierć po cmentarzu ...

była pracownica

Pani[usunięte przez moderatora] wróci na swoje miejsce bo absolutnie sie nie nadaje do tego wiec niech skrzydła opusci POZdrowienia do seniorki[usunięte przez moderatora]

***

Masz racje w zupełności maja rozkazy z góry i muszą się do nich stosować a kierowniczki są ok...

===/

Dajcie już spokój kierownikom zmiany nocnej nikt nie chciałby być na ich miejscu , jacy są tacy są ale jak na razie jest ok.

:))))

pracowniczku ![usunięte przez moderatora]Była dobrym pracownikiem i [usunięte przez moderatora]robiła po 8 godz anie jak niektórzy palą po 6 godz na dniówke !!!!!!!!!!!!!!stała na ladzie ,towarowała ,haratała , ale odejsciem jej była zmiana seniora -A na B ,ta nie robi nic -ale szpile lubi wbijąć ma swoje ulubienice !!!więc wara od[usunięte przez moderatora]

pracowniczek

Bardzo nie rozumie posunięcia dyrekcji wybierając kogoś na[usunięte przez moderatora]jeśli ta osoba nie nadawała się na [usunięte przez moderatora]

obserwator

A wracając do nowej rzekomo[usunięte przez moderatora] to jeżeli nie zajmie się pracą tylko łażeniem i przekazywaniem co która mówi na drugą to długo miejsca nie zagrzeje i wróci na swoje dawne miejsce ......... Daleko jej do[usunięte przez moderatora]..

Może byłeś leserem ??? (usunięte przez administratora) ??? no z tym się nie zgodzę i pamiętaj że o zmarłych żle się nie mówi ani nie pisze.

bu ha ha ha jednego pasożyta mniej http://gielda.onet.pl/bluetax,42690,301,0,6903,profile-spolka... prowadziła

pracowniczek

a ty zapewnie też w tej grupce obgadującej,wszyscy tak robią i będą robic,to nieuniknione jak pracują większości same baby,poza tym byłoby nudno a tak wiecznie się coś dzieje.

uuu

ide pracować:)miłego wieczorku

uuu

zgadzam się,szanujmy się,a nie przechodząc alejkami słyszy siętylko jakjedna obgaduje drugą,coś okropnego.kiedyś z uciechą szło siędo pracy, a a teraz!!grupki potworzone i jedna nadaje na drugą .wstydzcie się stare baby!!!!!

Co z tego ze forum.Może jakieś sprawy są załatwione ale jeżeli coś poważniejszego to zaraz idzie na dywanik a potem ty obrywasz wiec czasem milczeć. Nowe grono na forum ???czy stare tylko ze na nowo wybrane ??? Bądżmy solidarni i trzymajmy ze sobą sztamę i nie obgadujmy się na wzajem.Na prawdę zgoda buduje i miła atmosfera w pracy że chce się żyć. Pozdrawiam .

Fakt kazdy sie narobi albo i nie,ale pietrzą sie problemyi mamy po dziurki w nosie dokładania nam roboty bo kazdy robi za 2 juz!!!!jak długo -ludzie forum jest 6 zapraszam !!!!!!!

ja.

Każdy ma swoją rację .wiecznie ktoś będzie narzekać bo jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził.Przykro czytać co piszecie bo do swego gniazda walicie równo.Wszyscy staramy sie dobrze pracować i to na każdej zmianie ,czasem mamy słabszy dzień ale pracujemy. Nasze narzekania do niczego nie prowadzą.Czytają różni i się śmieją z nas.Pozdrawia ja.

****

Klachy będą zawsze ,a kierownik zmiany musi być.Życzę jemu lub jej powodzenia bo trudna z was załoga ,jakby każdy zajął się pracą,a nie pierdołami to byłoby wam lepiej .Pozdrawiam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Tesco Ruda Śląska - Ruda Śląska

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tesco Ruda Śląska?

Kandydaci do pracy w Tesco Ruda Śląska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tesco Ruda Śląska