Opinie o Tesco Ruda Śląska w Ruda Śląska Osiedle Wojska Polskiego 14/2

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tesco Ruda Śląska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tesco Ruda Śląska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tesco Ruda Śląska w Ruda Śląska Osiedle Wojska Polskiego 14/2

robotnica

no właśnie może jakby tak jednej lub drugiej pracownicy wygarneli a nie szeptali po kątach nie było by problemu! a tak niektórym się wydaje że nie widać jak robią w czasie pracy.to jest po prostu bezczelność

Z merczami zawsze był problem.Ale niestety żaden z kierowników nic z tym nie robi. A my zwykli pracownicy musimy jeszcze za nich wykladać towar. Śmieszne.

buszujący w tesco

nie wiem ile ma kierownik obsługi kienta...kierownik (usunięte przez administratora) ma 2200 netto

Jasne jasne to kto pracuje w nocy? Skoro to nie są pracownicy zmiany nocnej.Rano widać kto siedzi - dwa pupilki.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Ruda Śląska
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Ruda Śląska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Rzeźnik rozbieracz / wykrawacz mięsa
Madej Wróbel sp. z o.o.

ci co siedzą nie są zmianą nocną i mają inne zadania więc nie wiem co się tak ich uczepiliście

xxx

najlepiej narzekać na tych co niby siedzą i gapią w monitor ale jak zapieprzają na sklepie to nikt nie widzi, jak komuś źle na nocce to zawsze może się przenieść tam gdzie niby roboty nie ma i się sam przekonać czy jest tam tak fajnie jak się wam wydaje

anonimek

No no siedzą siedzą widać kto siedzi i gapi w monitor, że tyłek go nie boli od tego siedzenia inni tylko staną na chwilę i zaraz pracują. A kierowniczka do końca nie jest taka uczciwa względem nas pozwalając niektórym odpoczywać w trakcie pracy .Chyba sami tego nie rozumiecie że mogło by nam być lżej gdyby wszyscy byli zaciągnięci do pracy a tak niestety moim zdaniem nie jest.Pozdro dla nocki.

Witam. Mam pytanko na jakie wynagrodzenie +/- może liczyć Kierownik obsługi klienta? Z góry dziękuję za odpowiedz Pozdrawiam.

Przecież nikt nie będzie tu pisał nazwiskami.Taki problem istnieje tylko jak zwykle najlepiej udawać że go nie ma.

xxx

ciekawe o kogo wam chodzi że niby siedzą ciągle w biurach? Jak jesteście tacy niezadowoleni to czemu nie napiszecie konkretnie

Z Ritą może były układy ale ludzie normalnie pracowali a merczów to pilnowała fest nie to co teraz.Zewnętrznych sprawdzają a pracowników którzy mają takie firmy to wcale,wybrani muszą się wpisywać do jakiegoś segregatora a niektórzy nie i wykonują to w trakcie pracy albo jeden za drugiego coś zrobi a tak naprawdę ani palcem nie kiwną tylko pieniążki na konto zbierają kosztem nas pracowników którzy to za nich robimy.Dlaczego tu nikt nie zrobi z tym porządku.

mariano

a gdybym ja był kierownikiem to bym się codziennie zakochiwał w onnej z pań które tam pracują. same piękności :*

an

Dobry kierowniki nie powinien trakytowac wszystkich tak samo tylko do każdego podchoidzic indywidualnie .Juz zapomieliscie jak byla Rita ! i tu byly układy !!!!!!!!

Dobra kierownik powinien traktować wszystkich równo.A niestety tak nie jest.

nietoperek

Piszcie piszcie chyba zapominacie jak było kiedys dążycie do tego ,źe zmienią kierownika i bedzie gorzej .Tak wam źle ?grafiki macie z uwzglednieniem życzen ,w razie potrzeby nagłaej jak nie ma uź to i wolne da się kierowniczkami załtwić ,jeźeli się coś przeskrobie jest opierdziel a jak trzeba to i pochwała a Wam nic nie pasuje hetery wam trzeba a nie kierowniczek normalnych ludzkich .

Racja może niektórzy zerkają na ciuchy fakt ale niektórzy zapiepszają całą noc a niektórzy co siedzą po biurach może tego anonimku nie dostrzegłeś (aś). Kierowniczka może pomaga ale to wstyd żeby robiła końcówki albo żeby je dzwigała a innym pozwała siedzieć. Wysyła ludzi ze stoiska na stoisko a tych z biura wcale nie woła do pomocy bo? Jak to ktoś napisał wyżej nie ma układów a co to niby jest.Jedni harują a drudzy siedzą haha.

nietoperek

Ha ha jakie układy jo także tam pracuja na nockach i wszyscy pracują i nikt nie gada o układach kierowniczka jak ma czas to pomaga a jest teraz sama zastanów się co wygadujesz, kaźdy z nas czasami zerka na ciuchy albo inny towar ciekawe czy ty jestes anonimie taki uczcciwy .Szacun dla nocki .

Obóz pracy jeden wielki bajzel.W nocy ludzie zajmują się towarowaniem jebią jak woły a niektórzy mają czas w nocy chodzić oglądać po stosikach,lub siedzą w biurach tak jak niektórzy a są pracownikami zmiany nocnej.Układy z kierownikiem to robią jest nas tak mało a mimo to niektóre rączki wcale nie pracują.Jest wiele rzeczy które w nocy zle funkcjonują.

tescowiec

spojrzcie na moje wpisy tescowiec na tesco teresin, z grudnia. pozdrawiam w walce o lepsze jutro.

mariano

na stacji benzynowej tesko pracują piękne kobiety

kris
@mariano

...a (usunięte przez administratora) pracuje jeszcze

Zostaw merytoryczną opinię o Tesco Ruda Śląska - Ruda Śląska

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tesco Ruda Śląska?

Kandydaci do pracy w Tesco Ruda Śląska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tesco Ruda Śląska