Opinie o Tesco Ruda Śląska w Ruda Śląska Osiedle Wojska Polskiego 14/2

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tesco Ruda Śląska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tesco Ruda Śląska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tesco Ruda Śląska w Ruda Śląska Osiedle Wojska Polskiego 14/2

Witold Nowy wpis

Ktoś pytał o bony dla pracowników na święta a mnie interesuje jakie jeszcze inne benefity dają. Jest dofinansowanie do wczasów pod gruszą albo prywatne opieka lekarska? Ktoś powie jak to obecnie wygląda?

majfrend Nowy wpis
@Witold

Zatrudnij sie to sie dowiesz

Chrystian Nowy wpis

Przynajmniej tu piszecie normalnie o produktach hahahaha

Matylda Nowy wpis

Czy ktoś się orientuje czy jako pracownik ma się zniżki na produkty lub np. bony zakupowe z okazji świąt?

Uśmiech

Wszystko git, będzie i czas na klepanie :D

Ruda Śląska
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Ruda Śląska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Rzeźnik rozbieracz / wykrawacz mięsa
Madej Wróbel sp. z o.o.
cos

Mam pytanie. Tesco przeprowadza tzw. jazdę próbną. Powiedzcie mi, co trzeba tam zrobić, żeby facio po AWF zaocznym, który jest teraz jakimś pseudo rekruterem uznał, że potrafisz prowadzić tego rzęcha, jakim jest przechodzony Sprinter? Pytam, bo okazuje się, że zdaniem tego facia nie potrafię prowadzić samochodu. Może ktoś podpowiedzieć?

@dark co sprawia, że tak negatywnie oceniasz pracę w Tesco? Długo pracowałeś w firmie? Chętnie dowiemy się co konkretnie jest powodem Twojego niezadowolenia. Takie merytoryczne wpisy będą szczególnie ważne dla osób, które obecnie zastanawiają się nad podjęciem zatrudnienia właśnie w Tesco. To co tobie nie odpowiadało, równie dobrze może nie mieć dla nich aż takiego znaczenia, dlatego też mam nadzieję, że będziesz mógł rozwinąć swoją wypowiedź.

dark

dno ...

4r

@miłosz pewnie chwilowo nie ma, wiadomo że w tego typu marketach jest zawsze spora rotacja, ciekawe czy benefity u was lepsze niż w biedrze, wiem że wiele marketów podjęło rękawicę i walczą o pracowników teraz

maniek

Nima roboty bo zwalniają ludzi bo kiedyś było 24/7 a tera je od 8-20 i nie potrzeba tyla ludzi.

Dotcom 2012-2014

Pracowałem w Tesco Ruda Śląska na stanowisku asystent-kierowca praca ciężka ale najgorszy jest szczebel kierowniczy:D Kierownicy którzy myślą, że chwycili Boga za nogi a tak naprawdę zarabiają jak zwykły szary handlowiec w pierwszej lepszej firmie. Ogólnie nie powinno mówić się o tesco jako o miejscu pracy lecz o sekcie :) A co do samej pracy i kasy jest śmieszna i nawet małpa z połową mózgu mogłaby ją wykonywać baaa nawet mogłaby być kierownikiem (może była by i lepszym bo nie wchodziła by w (usunięte przez administratora) małpie o wyższym stanowisku) Jeśli masz tą pracę w (usunięte przez administratora) to jak najbardziej da się wytrzymać, jeśli szukasz poważnej pracy spieprzaj jak najdalej. Pozdrawiam Mongolie i wszystkich (usunięte przez administratora) w

Dotcom2
@Dotcom 2012-2014

jak tak na końcu ładnie wszystkich obrażasz to może sie przedstawisz :) ?

no way

praca dostawcy jest nie wiarygodnie ciężka . To powinno się nazywać tragaż sprzedaży internetowej. Praca po 10 godzin dziennie Wnoszenie po 50kilo 100 czy więcej na 4 piętra. I wieczorem padasz na ryj!. Budzisz się rano i od nowa. Napiwki? hehe nie wozimy gotówki, to i napiwków nie ma. praca na przeczekanie aż znajdzie się lepsza, nie polecam.

Mol

Nie pracowalem w Tesko ale cos wiem o firmie pracownicy co niektuzy wykorzystuja firme np. towar przeceniaja sobie robia co chca chyba za slaby monitoring ma ta firma

marianna

masz rację radku, kierownika swojego nikt nigdy nie doceni, zawsze będzie źle. natomiast jeśli chodzi o ciężkie rzeczy i dźwiganie to czy jest jakimś limit wagowy, ponad który nie mogą kazać pracownikowi więcej dźwigać? bo ja mała jestem i raczej wątła, pójdę do nich robić ale się bardzo boję dźwigania

radek

dokładnie, popieram poprzedni wpis kolegi, mi się jednak wydaje, że większość z nas po prostu nie docenia pracy i ma też taki symptom troche narzekania na wszystko czy nawet hejtowania. Jak kierownik cały dzień siedzie w biurze to źle, jak wychodzi i nadzoruje, patrzy jak idzie robota to też źle.. dogodzić się nie da.

ela

nieuprzejme kierownictwo w tesco w mszanie dolnej

piotrek za dostarczenie 200 kg na 4 pietro klienci placa tylko za dostawe ktora wynosi maksymalnie 10 zl nic dodadtkowo sie nie nalicza taka polityka Tesco, a jezeli chodzi o napiwki to jest bardzo kiepsko gdyby kierowcy dostawali dodadkowo 100 zl dziennie to by nie narzekali na wnoszenie takich ciezarow, jak dostaniesz 10 zl napiwków na dzien to jest dobrze

Praca jako kierowca jest bardzo ciężka, zdarzają się dostawy ok 200 kg na 4 piętro bez windy. Płaca nie jest adekwatna do wykonywanej pracy. A klienci też nie potrafią docenić Dostawcy który dostarczy zakupy pod sam "ryj" no bo płacą ok. 10 zł za dostawce i wymagają. Dostawcy AGD życzą sobie ładne kwoty od każdego piętra.

Mati

@majk dziękuje ci bardzo za odpowiedź ja też przeglądam stronkę na bieżąco w razie czego będziemy w kontakcie na forum. Lepiej chyba zaatakować bezpośrednio firme tak jak piszesz :)

Mati

Wita serdecznie, jestem z rudy śląskiej i interesuje mnie praca na stanowisko kierowca w Tesco. Czy ktoś może wie czy są przyjęcia ? jak to tam wszystko wygląda. Proszę o odpowiedź pozdrawiam :)

cukalo

Witam, poszukuję osób pracujących w tesco. Bardzo proszę o kontakt mailowy: cukalo31@gmail.com

Zostaw merytoryczną opinię o Tesco Ruda Śląska - Ruda Śląska

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tesco Ruda Śląska?

Kandydaci do pracy w Tesco Ruda Śląska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tesco Ruda Śląska