Opinie o FSM-POLSKA w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy FSM-POLSKA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w FSM-POLSKA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FSM-POLSKA w Gdańsk

dc Nowy wpis

@ksa nie wydaje mi sie zeby to byla prawda no bo rpzeciez jezeli takie zwolnienia by byly to teraz duzo ofert pracy by sie pojawilo a nic nie widac//.

Brrr Nowy wpis

Pani Mario czy wiadomo już jak się sprawa na prokuraturze skończy? Lokaty w końcu wypłacaja czy dalej są zablokowane? Mam jedną i nie wiem czy jestem bezpieczna? Wielu jest poszkodowanych? Martwię się.

canny Nowy wpis

Skoro szukają całej kadry to ewidentnie jest coś nie tak, ja tam wole na zimne dmuchać, odpuszczam.

wiem, Nowy wpis

Nic dodać, nic ująć

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w FSM-POLSKA spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
do wiem

ale inne i najbardziej wplątane w tą matnie jakby tego nie dostrzegały,DL i jej piesek zachowują się tak jakby firma była w doskonałej kondycji, a wiemy że tak nie jest. Cała kadra odeszła zostały niedobitki ludzi nie mających tak naprawdę pomysłu na siebie. Oto cała kariera w FSM. (usunięte przez administratora)

wiem,

że w FSM robi się coraz bardziej gorąco

zainteresowani

mówisz że się niedługo zobaczymy, nie mogę się doczekać?!!! ach wolę być alkoholiczka niż szują

do wszystkich zainteresowanych

I żeby tak ludzi na forum obrażać ,masakra musieli nieźle narozrabiać w tej firmie, mam koleżankę która tam pracuje i muszę przyznać że całkiem nieźle jej to idzie, mają fajny system pracy, zarabia nieźle. I bardzo sobie chwali.

do wszystkich zainteresowanych

Na szczęście tych którzy mącili, i nie nadawali się do tej pracy już nie ma,zostali zwolnieni i teraz jest święty spokój.Mają też duże problemy ze swojej winy i pisząc te wpisy po prostu mszczą się bo nic innego im już nie zostało.

do pieska

żeby mówić o klasie trzeba ją samemu mieć, a ty sprzedałaś znajomych i przyjaciół dla pieniędzy, wyglądasz jak wyglądasz, mądra to za bardzo nie jesteś, generalnie marny żywot prowadzisz, jesteś merytorycznie słaba i nikt cie w pracy nie chce, nigdzie się nie utrzymasz, i dlatego tak się trzymasz FSM - firmy krzak, [usunięte przez administratora]

zorientowana

(usunięte przez administratora)jesteś bo gdzie indziej się nie nadajesz zapewne!!! także siedż sobie z dareczką na tych szkolnych przemalowanych krzesełeczkach i pogiętej wykładzinie:-)))) wieś i tandeta - zresztą KNF też Was zwerefikował !!!!!

Piesek

to może jaśniej "nic wam do tego" o co Ci chodzi??? Co Ci takiego strasznego Firma zrobiła że tyle zawiści w Tobie. Ja jestem innego zdania i w żadnej innej Firmie nie pracowało mi się tak dobrze. A pracuję już ponad rok, (usunięte przez administratora)nie naciąga no chyba że Ty skoro już Was nie ma i tak dużo o tym wiecie, a jeśli chodzi o Panią Menager DL z Gdańska to chyba żaden inny nie wkłada w ludzi i w pracę tyle serca i energii. Zastanawiam się tylko skąd w Tobie tyle jadu i zawiści.A poczekaj wiem........ale szkoda gadać . Doskonale wiem kim jesteś i dlaczego to robisz. Pozdrawiam

nic wam do tego

FSM Polska - jedna wielka ściema

Piesek

A skoro jesteście tacy odważni to przedstawcie się a nie używacie ników. Prosto jest kogoś oczernić ale zróbcie to z klasą, w twarz. Żadnemu (żadnej ) z was nie wyszło i próbujecie szukać winnych? ŻAL TYŁEK ŚCISKA że komuś wychodzi??? Żałośni jesteście!

Piesek

Skoro koleżanko jesteś w posiadaniu listu mamy w końcu autora :-) brawo no nigdy nie podejrzewałabym Cię o taką intrygę. A tu niespodzianka.

zorientowany

kręcą i tyle a jeszcze pani DL manager z gdańska bierze swój haracz od każdego pracownika nigdy nie wiesz ile będziesz mieć na wykazie prowizyjnym

Ona

Dałam sobie z nimi spokój, nie są jedyni w tej branży i jak już wiem wcale nie dają takich wspaniałych prowizji.

LISTA

czarna lista KNF lista ostrzeżeń......... UWAŻAJCIE POZYCJA NR 29. FSM Polska Sp. z o.o.KRS 242904Prokuratura Okręgowa w Warszawie

ostrożny

Nie jedź kimkolwiek jesteś, maskara, byłam tam spotkanie jak w sekcie. Z tego co wiem to compensa wypowiedziała im umowę no i koniec biznesu, leżą i kwiczą. a jak ty to sobie wyobrażasz przyjdziesz do klienta i powiesz ze jesteś z FSM Polska oni są w KNF wpisani na listę ostrzeżeń i będziesz reprezentować szmondalską firmę, raczej nic nie sprzedasz, a nikt nic nie kupi, reputacja kiepska . Pozdrawiam panią Manager (usunięte przez administratora) i jej pieska. Istnieje jednak sprawiedliwość.

zorientowany

(usunięte przez administratora)daj sobie spokój z seminariu chyba ,że już wyłudzili od Ciebie 250 zł za udział !!!! lub mniej bo mieli coś tam zmienić chyba do 50 zł...ale kto wie ile teraz biorą!!!

Zostaw merytoryczną opinię o FSM-POLSKA - Gdańsk

FSM-POLSKA
1.9/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Postępu 14
    02-676 Gdańsk