Opinie o Inox-Metal w Dębica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Inox-Metal. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Inox-Metal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inox-Metal w Dębica

Rudi Nowy wpis

Cieszę się że pracuje w INOX zarobki przebijają inne firmy 6-7 tys to standard nawet w stomilu tyle nie zarabia ale to niedaczniki

Malu Nowy wpis

Bardzo dobre zarobki 5-6 tys dobre warunki

AAA Nowy wpis
@Malu

A o jakim stanowisku piszesz? I czy chodzi ci o kwotę netto czy brutto. O warunkach tez bym chętnie poczytał więcej, bo planuje się przyjąć za ślusarza a w ofercie piszą same ogólniki typu szansa na rozwój.

ZENEK Nowy wpis
@Malu

Za ile nadgodzin te zarobki....

Dwa miesiące temu szukali inżyniera projektu, był ktoś na rozmowie? Lub dostał pracę? Po jakim czasie firma się do was odezwała, jak wygląda proces rekrutacyjny? :) Znajomość programów jest weryfikowana w jakiś sposób? Chciałbym w kolejnym naborze wysłać cv i ciekawi mnie, na co miałbym się przygotować. Piszą o atrakcyjnym wynagrodzeniu oraz systemie premiowania, jak to się przekłada na zarobki? Mogę prosić o widełki?

O co chodzi, skąpicie tu informacji, a jak już to zawsze ten zarzut ze znajomościami się pojawia. To jakby teraz firma dała ogłoszenie na mechanika to nikt z ulicy się nie dostanie? I kto i za co premię dostaje, skoro nie ci co zasługują?

Zenek

Szkoda tracić zdrowia w tej firmie trzeba mieć znajomości żeby dobrze zarabiać kwalifikacje nic nie dają różnica w stawce 20 zł na godzinę jak się nie więcej

Wioleta
@Zenek

Ale różnica 20 zł między kim, a kim? Nie rozumiem. Między znajomym szefostwa, a pracownikiem, co się dostał bez znajomości? To jednak przyjmują i takich co znajomości nie mają? I ile ten bez znajomości ma za godzinę pracy...

Czy zdarzają się nadgodziny w Inox-Metal?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Inox-Metal. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Mechanik - Ślusarz?
Tt

Montują ekipę na jaki wydział są przyjęcia kiedy można pytac

Szukam pracy na Konstruktor - Projektant. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat oferty firmy Inox-Metal? Czy oferują tam zarobki w okolicach 6100 ? Jaka forma umowy jest proponowana?

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Inox-Metal na Mechanik? 15 czerwca ogłoszenie na Pracuj.pl.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Inox-Metal?

Zenek

Tak większość z pracowników niema doświadczenia wystarczy tylko być pociotem którego kierownika albo kibicem klubu z Dębicy

@Zenek

A tak serio? Bo chyba nie przyjmują ludzi na podstawie klubu, któremu się kibicuje. Tacy ludzie bez doświadczenia dostają najniższą czy jest trochę więcej? Czy pracownicy z doświadczeniem mają wtedy dużo wyższą pensję?

Zenek

Możesz mieć doświadczenie jak nie jesteś z rodziny B.... y do niczego nie nie dojdziesz będziesz robił 20 lat za najniższą krajową z nikim nie się nie liczą rodzina B... dobrze się ustawiła

Rt

Co się dzieje inox traci robotę na Stomilu?

Lula

Firma porażka .prezes borówa kawał (usunięte przez administratora)....zero szanowania dla pracowników w tej firmie. Dno

Patryk

(usunięte przez administratora) kierownictwo co wogole się nie znają na pracy . Ciągle źle ciagle mało . Firma porażka oby ich TC wyrzuciło .Prywaciarz co się wzbogacać chce na pracownikach

Kuzyn

Romek to teraz popisze z Tobą co masz ciekawego na dyskusję

Kuzyn

Magdalena od nowego roku zmieniło się tyle że pracy więcej a kasa taka sama na podwyżki nie ma a na zbędnych kierowników jest więcej umysłowych niż fizycznych

Romek
@Kuzyn

Ktoś tu pisze sam ze sobą sam zadaje pytania i daje odpowiedzi

Kuzyn

Magdalena nic nie słyszałem na temat przejmowania firmy

@Kuzyn

w listopadzie ktoś tak pisał, czyli plotka? a orientujesz się w bieżącej sytuacji firmy? jak teraz stoją ze stabilnością zatrudnienia i czy od nowego roku coś się zmieniło w warunkach?

Kuzyn

Zenek karpie będą jak będziesz miał nadgodziny w promocyjnej cenie na pracownika wyższej od rynkowej ????????

@Kuzyn

Czyli macie tu po prostu premie świąteczne za pracę i to nie tak, że każdy dostaje po równo? W tamtym roku co mieliście i czy są jakieś świeższe informacje na temat tego jakiegoś wspomnianego przejęcia firmy?

Kuzyn

Zenek po co ci karpie jak święta co roku spędzane są na TC

zenek

to co tych karpi nie będzie znowu święta o szprotkach z puszki....

zenek

kiedy będą karpie

Lalka gumowa

Czy prawdą jest że firma INOX opuszcza tc debica po 03 2023 i pracownicy tej firmy mają sobie znaleźć inną prace

@Lalka gumowa

Nic o tym nie słyszałam. Skąd masz takie informacje?

Cv
@Lalka gumowa

Stomil przejmuje inox

@Cv

Hej, gdzie można znaleźć potwierdzenie? I jeśli to prawda to czy wraz z pracownikami w razie czego? Co mówią o tym w firmie teraz?

Czy w firmie Inox-Metal praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Mechanik, na które poszukują na Pracuj.pl to dość istotna kwestia.

Zostaw merytoryczną opinię o Inox-Metal - Dębica

• Jak się pracuje w Inox-Metal?

Zobacz opinie na temat firmy Inox-Metal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inox-Metal?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inox-Metal
2.3/5 Na podstawie 22 ocen.
  • ul. Akademicka 11
    39-200 Dębica