inox-metal

Dębica

Opinie o inox-metal

praw 2015-11-28 13:47:52
Konfifdencja na najwyższym poziomie, kierownicy to d*****, stawka 9 zł na godzinę brak nadgodzin, umowa na czas określony za najniższą, chyba że jesteś jakimś pociotem albo grasz w piłkę z szefikiem. Aha i brak narzędzi do pracy ubranie robocze jednorazowe bo drugiego na pewno nie otrzymasz.
adam 15 2015-12-11 23:40:34
Niech ktos mi odpowie na takie pytania:
1. Jakim cudem palca pracownikom nie wszystkim po 12-20 ZL ZA GODZINE PRACY jak tc im placi 18zl doliczajac wszystkie koszty pracownika wychodzi znaczne wiecej?
2. Majac zaplecze techniczne z lat 60-70, i 5 maszyn wykonuja precyzyjne elementy i to takie których nieda sie wykonac na ich maszynach?
3. Maja czy niemają kontroli jakości?
4. Majac tyle wtop jeszcze pracuja dla tc?
5. Ilu ludzi zatrudnionych na umowe w firmie ma wyzsze techniczne wyksztalcenie wlacze z wlascicielem? wsumie wlasciciel nie musi miec wyksztalcenia wystarczy ze ma leb na karku i odpowiednie kontakty he
6.Jak porównalibyscie zaawansowanie techniczne dwóch konkurecyjnych firm inox do firmy rufus?
7.Co powiecie o kierownikach i dyrekcji?
8.Ilu maja wlasnych konstruktorów?
9. Jakie maja oprogramowanie do projektowania?
10. Ponoc maja iso ale czy jest to faktycznie firma w której to dziala czy tylko jest to papier?
11. Jaka jest płynność finansowa firmy?
12. Maja duzo innych klijentów niz tylko tc?
13. Polecacie wspolprace z ta firma?
pracownik 2015-12-25 07:18:25
Nie jest dobrze jeśli pracownicy nie mają narzędzi ,nie mają płacone za nadgodziny, firma nie płaci w terminie faktur. No i wreszcie firma o profilu technicznym i zatrudniająca 150 osób zatrudnia 1 czy 2 inżynierów, to jest śmieszne. W tc bazują jedynie na doświadczeniu ludzi pracujących w tc, ciekawe co zrobią jak utnie się z kombinowaniem z godzinami. Wtedy zobaczymy jak długo pociągnie hee, dziwie się ludziom decyzyjnym ze jeszcze nie wykopali ich za brame tc. Na tyle przekrętów ślad potej firmie powinien zaginąć.
Gabriel 2015-12-27 13:33:48
Słyszałem że będą zatrudniać nowe osoby, napiszcie czy warto tam pracować, dochodzą do mnie sprzeczne informacje jedni mówią że jest ok, natomiast inni że to straszna firma niepalaci nadgodzin, przyszłość tej firmy jest niepewna,i lepiej trzymać się z daleka.Prosze opiszcie jak tam jest naprawdę
ppp 2016-02-19 17:47:43
a jak połowe załogi ma 12 do 15 zł za godzine to jest ok minimalana stawka to 9 zł i robi za nia 20 do 25 osób z 150 całej załogi ja mam 12zł i jestem zadowolony zero ciśnienia robie swoje i do domu jak chce dorobic to nadgodzinki+soboty i mam 3000z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tych co zazdroszczą
lol 2016-03-01 23:22:58
Ta firma to jeden wielki absurd i farsa. Nomen omen właściciel pewno nawet niewie co to oznacza he
zadowolony 2016-04-21 11:10:53
eee tam ja jestem zadowolony zarabiam dobrze szef mnie lubi polecam każdemu taką pracę jak ta i ten zakład, BĘDZIE DOBRZE ;) A częste podwyżki mobilizują :)
gdzie woda 2016-06-28 08:27:48
Czy istnieje szansa aby pojawiła się woda na TC ??

halo jest tam kto upały 35 stopni a nawet butelki wody nie potraficie kupić.

miro 2016-07-28 14:58:32
jaak z zarobkami panowie ? sa jakies nadgodziny wyplacane w setkach albo 50? ?:D
Mat 2016-08-08 10:24:06
Nie wiem kto wymyśla takie brednie typu brak nadgodzin lub nie płacone za nadgodziny. Pracuję w tej firmie i nie narzekam są nadgodziny wszystko wypłacane w dniu wypłaty trzeba oczywiście pilnować wszystkiego na mistrzówce i sobie wpisywać jeśli ktoś ma w głębokim poważaniu się wpisać to pózniej żal do samego siebie tylko że coś zostało nie wypłacone. W związku z wodą do picia w TC osoba która to pisze jest niespełna rozumu lub ślepa na hali stoi całą paleta wody do bólu na mistrzówce 2 lodowki nie licząc palety z wodą do dystrybutorów
Gosc 2016-08-08 21:39:45
A czy od nadgodzin są odprowadzane składki do ZUS?
fhfhfhfhf 2016-10-12 12:32:36
Oczywiście że nie ma nadgodzin, jak zostajesz dłużej to płacą tę samą stawkę.
A co najlepsze teraz nawet odbijają za poprzedni miesiąc jak zostawałeś.
No cóż strzecha obłożona to teraz trzeba sobie za nią odbić a gdzie najlepiej
oczywiście u szaraków bo przecież nie u plecaków i lizusów.
k 2016-11-15 22:43:18
słyszeliście o jakiejś aferze na t.c?
Zostaw swoją opinię o inox-metal - Dębica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie inox-metal