Opinie o "POLPIW" w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy "POLPIW". Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w "POLPIW" o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "POLPIW" w Łódź

Co jaki czas w "POLPIW" można ubiegać się o podwyżkę?

haha Nowy wpis

Pytać zawsze możesz o podwyżkę , ale roboty

Monika Nowy wpis
@haha

Nie powiesz chyba, że nie dali Wam przez cały 2022 chociaż podwyżki waloryzującej pensje, żeby wyrównać do inflacji? Choć 17 procent.

Waldemar Nowy wpis
@Monika

Co ty dziewczyno mówisz ? To jest firmą z mentalnością z lat 90tych . Zatrudnij się tam , to zobaczysz . Dno to mało powiedziane

Olej-nick

Najbardziej mnie dziwi, że w tych czasach ten pseudopracodawca jeszcze jest na rynku. Tam PIP, PIH, Skarbówka i ZUS, mieli by na miesiąc roboty przy kontroli. A i jeszcze sanepid, za sprzedaż przeterminowanych produktów.

Olek

@Ona Zastanawiam się czy jesteś pracownikiem firmy czy też konkurencją? Firma jest dobra więc to dziwne

BylyPracownik
@Olek

Przepraszam a w czym dobra ?? Bo ja sobie jakoś nie przypominam ;)

@Olek

o czym ty piszesz jaka firma dobra jeszcze w dobrej firmie nie pracowałaś to największy (usunięte przez administratora)

długi

Jest ktoś w stanie udzielić informacji na temat pracy kierowcy C?

@długi

człowieku idź na bezrobotne tam więcej dostaniesz pieniędzy niż u tego złodzieja

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie "POLPIW"? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
chetny do pracy

Byłem na rozmowach o prace na kierowce pan proponuje 1/2etatu i pensje głodowa a pracy co niemiara dobry cwaniak

@chetny do pracy

praca 12 godzin za miskę ryżu

Wardzyk

Odradzam u nich pracę traktują ludzi jak śmieci ile byś nie wyrobił wiecznie im mało ale od siebie nic nie dają umowa smieciowa ich motto po trupach do celu a rotacja ludzi ogromna bo nikt nie wie jak tam jest i idzie a samochody zlomy strach jeździć a mechanik na placu który robi na sztukę. Powodzenia w nowej pracy :-)

@Wardzyk

i jeszcze jakby się klienci dowiedzieli jaki towar dostają w czteropaki piw wkładane są puszki po terminie i i jazda data przydatności oczywiście jest zmazywana i cebula się cieszy

Grzech20

Hej Czy ktos wie jakie sa warunki jezeli chodzi o prace kierowcy ?

@Grzech20

człowieku daj sobie spokój jeżeli chcesz mieć życie prywatne

Yyy

Witam Warto aplikować na przedstawiciela handlowego? Pozdrawiam

Zniesmaczony
@Yyy

Jeżeli interesuje Cię praca na 1/2 etatu na papierze a w rzeczywistości pracujesz po minimum 8h dziennie to śmiało aplikuj... ciagle pretensje o wszystko, wymagania jak byś conajmniej 5tys na rękę dostawał a nie ma takiej opcji żeby tyle zarobić... ogólnie jeżeli chodzi o początek w branży to polecam serio nauczysz się pewnie pracy jak w żadnej innej firmie a później już będzie tylko łatwiej ale jeżeli chodzi o zarobki to dramat a i sama atmosfera tez ma dużo do życzenia. Jeździsz starym zdezelowanym Piccanto z przebiegiem około 200 tys ;)

pawwat
@Zniesmaczony

Błażejek?

Znieszmaczony
@pawwat

Pudło ;)

@Zniesmaczony

potwierdzam tam nie dobrego auta sam (usunięte przez administratora)

Teresa

Uważacie, że warunki zatrudnienia w Polpiw są atrakcyjne? Często zdarzają się podwyżki? Chciałabym dowiedzieć się, czy to dobre miejsce pracy.

Ehhhh
@Teresa

Jeżeli uważasz ze podposanie umowy na 1/2 etatu a normalnie pracujesz cały etat i jest spoko to śmiało aplikuj, w tej firmie nie istnieje nic takiego jak podwyżka

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie "POLPIW"? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Zniesmaczony

Tam nie ma czegoś takiego jak nadgodziny....

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie "POLPIW"?

Ona

Zwiewaj z tamtad!!!! Jesli chcesz miec normalna prace!! A pytanie, do czego sluzy karta kredytowa , 5 zadtosowan. Cybula wyuczyl sie na pamiec

Tonik

Nie narzekam, robię swoje i pewnie dlatego dobrze mi się tu pracuje.

Dawid

Jest tak dobrze, że nie widzicie potrzeby napisania czasami opinii o pracy?

Sławomir

@Wardzyk, negatywnie piszesz na temat pracodawcy, jednak nie podajesz zbyt wielu konkretów. Rozumiem, że pracodawca oferuje umowę zlecenie, a czy po jakimś czasie można przejść na umowę o pracę? Jak oceniasz relacje między zatrudnionymi osobami?

Sławomir

@Grzech20, nikt nie odpowiedział na Twoje pytania, czy mimo to zdecydowałeś się aplikować? Jeśli zatrudniłeś się w firmie, opisz proszę, jak wyglądał proces rekrutacyjny i podziel się swoimi odczuciami na temat pracodawcy. Czy atmosfera jest przyjazna? Zachęcam także inne osoby do komentowania.

PH

Jak wygląda rozmowa o pracę w tej firmie ? Jakie warunki zatrudnienia, na umowie najniższa krajowa a reszta na g.... czy jak ? Ile moze zarobić PH ?

Pati

Jak ktoś nie ma zamiłowania do pracy to niestety nie będzie zadowolony. Tu trzeba pracować , choć przypuszczam , że nie tylko tu!!!

Wujo
@Pati

Ty poważnie to piszesz czy Cybulski Ci kazał pisać takie brednie???

cybulszit
@Pati

Pati , czy cbula dał ci czteropaka za te głupoty ?

Jadzia

Od lat jestem PH lecz Polpiw to najgorsza hurtownia alkoholi jaką znam. Opinie na rynku już mają wyrobioną. Byłam miesiąc i uciekłam, miałam zbyt wygórowane oczekiwania. Praca na 1/2 etatu mnie nie interesuje. Od 8 do 16 w rejonie a do 20 odbierasz telefony. Jeżdżą po Tobie jak po burej suce. Za cały miesiąc pracy 1100 zł i za badania kasę zabierają. Przetrzymują dane osobowe co miesiąc nowy PH. Ludzie na stanowisku dyrektorów nie mają pojęcia o zarządzaniu zespołem. PH jest ok 10 i wszyscy pracują na 1/2 etatu. Tylko zostaje sąd pracy i nagłośnienie w mediach, kto tym zarządza i w jaki sposób traktuje ludzi. Pani Iwona dyrektor kolejny powinna czasem zostać sprowadzona do parteru za ten pysk pełen jadu. Nikomu nie polecam bo ludzie miejcie swoje ambicje!!! Nie dajcie się wykorzystywać tym nierobom i ludziom bez wiedzy o rynku pracy!!!

Alana
@Jadzia

Oooooo i to jest szczera i prawdziwa opinia o tej firmie :)

Jadzia
@Alana

Dziękuję zawsze jestem szczera ????

pthw
@Jadzia

"Pani Iwona dyrektor" - ha,ha,ha - prosta baba ze wsi , która daje (usunięte przez administratora) Cybuli .wyszła ze wsi ale wieś z niej nie wyszła.zwykła prostaczka.Jadzia prawdziwa rzetelna opinia o tym (usunięte przez administratora).powodzenia !

Robert

Praca jak każda inna, prawda jest to ze jest czasem ciężko ale jak chce się cos zarobić to trzeba cos robić taki mamy rynek ;) Z wynagrodzeniem nigdy problemów nie było czasem jeden dzień opóźnienia ale to tez normalne co więcej nie było tu tak jak w wielu innych miejscach ze wielkim problemem było w razie czego z wypłata tygodniowki czy zamiana. Szefostwo czasem dało w kość ale jak juz się trochę tam zostało nawet szef przestał być taki straszny XP (pozdrawiam złotą rączkę pana Grzegorza aka wiśnie). Na stanowisku handlowca tablet telefon z internetem i zależy jak się trafiło w miarę w porządku kia z radiem ;) Ogólnie dobra praca na start przepracowałem w zasadzie 2 lata polecam dla osób młodych z głową na karku. Pozdrawiam Robert

morela

Mam pytanie. Czy samochód służbowy dostaliście również do celów prywatnych? Stanowisko przedstawiciel handlowy

Zostaw merytoryczną opinię o "POLPIW" - Łódź

• Jak się pracuje w "POLPIW"?

Zobacz opinie na temat firmy "POLPIW" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "POLPIW"?

"POLPIW"