S.M."Zagrodniki"

Łódź

Opinie o S.M."Zagrodniki"

Niezadowolony Lokator 2016-01-05 13:57:21
Witam moja rodzina mieszka na os.Retkinia Zagrodniki od 40 lat i pamietam jak os rozkwitało było kolorowo i miło ,były fontanny rosły sadzone przez dozorców kwiaty natomiast teraz gdy zyjemy w dobrobycie w UNI :) nie ma nawet ławki.Spółdzielnia Sm.Zagrodniki jest maszynką do zarabiania kasy i nic a nic dla lokatorów ciekawe co sie dzieje z taką kasą jeżeli czynsze są tak wysokie dopłaty do ciepła są astronomiczne nawet na klatkach schodowych zdjeli grzejniki żeby jeszcze wecej zgromadzic funduszy ale na co one idą!!! Powinni ludziom wymieniać i modernizować te stare mieszkania w cenie takich czynszów.LUDZIE ZASTANÓWCIE SIE CZY NIE JESTEŚCIE OSZUKIWANI ILE LAT PŁACICIE I NIC NIE ROBIĄ DLA LOKATORÓW SM.ZAGRODNIKI !!!
Marek 2016-12-07 15:50:00
ŁÓDŹ ZAGRODNIKI UWAGA NA TĄ ADMINISTRACJE !!! PLUSKWY ATAKUJĄ DZIECI W NOCY JUŻ W KILKU BLOKACH SŁYSZAŁEM SĄ OPRUCZ MOJEGO DROGO CZYNSZ I NIC NIE ROBIĄ LENIUCHY NIE MOŻNA SIE DOPROSIĆ POWINNI WYMIENIĆ INSTALACJE ELEKTRYCZNA KTÓRA GROZI POŻAREM OKNA NA SWÓJ KOSZT !!! NIE POLECAM KUPNA MIESZKANIA NA ZAGRODNIKI ŁODŹ.
Zostaw swoją opinię o S.M."Zagrodniki" - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie S.M."Zagrodniki"