Opinie o Spółdzielnia Mieszkaniowa Zagrodniki w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Spółdzielnia Mieszkaniowa Zagrodniki. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa Zagrodniki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spółdzielnia Mieszkaniowa Zagrodniki w Łódź

Spółdzielnia która w 2020 roku nie ma swojej strony internetowej.

@Jolanta

To prosze dodzwon sie tam, jak jest awaria i nikt nie odbiera. Kazda spoldzielnia ma strone i wazne informacje. Ta geriatria tylko hajs umie liczyc i (usunięte przez administratora) na ludzi maja.(usunięte przez administratora)

Lokator

Jestem gościnnie. Wynajmuje. Wcześniej na Radogoszcz. Mam porównanie. Zagrodniki przegrywa bo Śmieci przed klatką wszędzie. Pojemniki bio lepią się brudem. W ogóle co to za dziwne rozwiązanie problemu segregacji. Zaraz będzie większa afera niż koronawirus Sanepid powinien temu się przyjrzeć. A największy hit to trawa wysoka na metr. Zero koszenia. Te podwójne drzwi w klatkach to horror w czasach epidemii. Dziwna spółdzielnia nie nadążają za czasami XXI wieku. No i wisienka na torcie. Brak strony internetowej i podanych numerów telefonów. Czy tam w ogóle ktoś pracuje czy tylko udają że jest spółdzielnia?

Nie widzę, żeby w ostatnim czasie pojawiały się jakieś wpisy typowo od pracowników, może jednak ktoś z was zagląda na forum i da znać jak praca w spółdzielni wygląda, czy jesteście zadowoleni z warunków. Nie wiem, czy dobrze obstawiam, ale chyba są niezłe, skoro oferty pracy nie pojawiają się zbyt często? Mi wpadła jedna w oko, niestety już nieaktualna. Chodzi mi o stanowisko specjalisty ds. ciepłownictwa i instalacji sanitarnych. Nakreślicie mi mniej więcej co oferują oprócz podstawowych benefitów i umowy o pracę - no i czy sa jakieś perspektywy na nabór w najbliższym czasie ;)

Pięć miesięcy temu szukali kogoś na stanowisko specjalistki ds. ciepłownictwa i instalacji sanitarnych. Orientujecie się, czy w najbliższym czasie będzie jakaś rekrutacja? Chętnie bym się tutaj przyjęła. Skoro jest możliwość rozwoju kariery zawodowej, to dajcie znać, na jakie stanowisko można w ogóle awansować? :D

Ktoś tutaj pisał swego czasu, że jak szukają kogoś na posadę typu sprzątaczka, to wieszają kartkę w spółdzielni. Może i ona nie ma strony, ale jednak ogłoszenia na wyższe stanowiska umieją w internecie opublikować, np specjalista ds. ciepłownictwa i instalacji sanitarnych był poszukiwany w tym roku. I moje pytanie brzmi, czy tego typu posada specjalisty znów będzie do wzięcia? Nadmieniam, że pracowałem już w spółdzielczości.

Lokator Nowy wpis

Z tego co wiem etat zajęty już. A wcześniejsze ogłoszenia o gospodarzy też był w internecie

Sandra

Dobre podejście do mieszkańca, pomogli w awarii, bez żadnych problemów

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa Zagrodniki, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Maks

Cześć. Takie pytanie mam o pracę w biurze w tej spółdzielni. Na zlecenie szukają może studenta, który chciałby pogodzić zajęcia na uczelni z pracą? W sieci zero info, aby była taka opcja, dlatego ratunkiem moim niech będzie ten wątek. Chciałbym też się czegoś tu nauczyć. Czy szkolą młode osoby a później zainwestowany czas w taką osobę próbują spożytkować tak, aby ją na stałe zostawić? Pliiis pomóżcie!

Spółdzielnia która w 2020 roku nie ma swojej strony internetowej.

Aga
@Marek

Dokladnie to duze utrudnienie..

Nie może tak być
@Marek

Nie potrafię tego zrozumieć. Praktycznie wszystkie spółdzielnie mają strony, e-kartoteki, osobiste konta na portalu dla mieszkańców. Tutaj nie ma nic. Brak dostępu do informacji. Szkoda że żadna ustawa tego nie reguluje. W 2021 roku to nie jest wielka innowacja.

Bez zmian

widać, że 2022 nie przyniósł żadnych zmian i strony jak nie było tak nie ma

@Bez zmian

Ale wy się czepiacie normalnie... :// Mają chociaż swoją własną wizytówkę google! To już progres nawet wrzucili jakieś zdjęcia, więc może wkrótce doczekacie się i strony. ;)

SKANDAL!!!!
@Jolanta

Już mnie krew zalewa. Niczego nie można załatwić bez urlopu.... Znajomi w KAŻDEJ INNEJ łódzkiej spółdzielni wszystkie informacje, płatności, rachunki mają na stronie internetowej i w e-kartotekach.... Też nie rozumiem dlaczego na takich spółdzielniach nie można wymusić jakichś podstawowych standardów ustawą. Niestety ale nie można ocenić tej spółdzielni pozytywnie. Niestety przegapiłem tę kwestię kupując mieszkanie na terenie spółdzielni, ale nie spodziewałem się, że w 2022 w środkowej Europie może jeszcze funkcjonować spółdzielnia bez własnej strony internetowej. Zwłaszcza po dwuletnim okresie pandemii. Ludzi... tak jest nawet taniej. Nie trzeba drukować tych wszystkich papierków co 2 miesiące, nie trzeba ich roznosić... MASAKRA

Gabriela
@SKANDAL!!!!

Co zrobisz jak nic nie zrobisz. Warto marnować na takie rzeczy swoją energię i nerwy? Może w końcu się dorobią tej strony?

@Jolanta

Jak w Spółdzielnia Mieszkaniowa Zagrodniki wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Maciej

Mam pytanie jeśli chodzi o pracowników sprzątających i zajmujących się zielenią na terenie nieruchomości. Spółdzielnia zatrudnia ich bezpośrednio i można zostawić CV czy tylko przez agencje zewnętrzną? Ktoś mi podpowie bo byłbym zainteresowany taką pracą.

@Maciej

Widziałam ostatnio ogłoszenie na klatce że szukają pracowników, więc idź do Spółdzielni. Kontakt chyba dział administracyjny

Lokatorka

Gdzie można znaleźć wasz regulamin? Online, nie pod waszym adresem. Bo czy w XXI wieku, gdzie praktycznie wszystko jest w internecie, muszę rzucać wszystkie zajęcia i iść na pieszo do waszej siedziby po to tylko żeby zapoznać się z kilkoma zapisanymi stronami, co zajmie mi mniej niż sama droga do was w tę i z powrotem? Bo wy za te wszystkie pieniądze, które pobieracie od lokatorów nie możecie dać zlecenia na nawet bardzo prostą stronę internetową, na której zamieścicie m.in. regulamin?!! Co to za szacunek do lokatora?!! Gdybyście byli firmą i tak traktowali klientów, już dawno by was nie było, bo teraz jak firma nie ma strony internetowej to nie istnieje. Niestety polskie prawo nadal pozwala wam traktować nas jak (usunięte przez administratora) (nie napiszę psy, bo obecnie nawet bezpańskie zwierzęta się lepiej traktuje), mimo,że nie istniejecie bez naszych pieniędzy i powinniście być na nasze posługi. Ale może już niedługo i w końcu i temu przyjdzie kres!!! Więc gdzie ten regulamin online?

Karolew

Już wiem za co pozbyliście się waszego prezesa do spraw technicznych. Szkoda tylko że nie informujecie o tym na forum. Nie przestrzegacie innych spółdzielni.

Zadowolony

Witam, faktycznie strony www brak, ale wszelkie informacje można uzyskać telefonicznie, pozytywny kontakt, sprawa zalatwina od ręki. Pozdrawiam

Lola

Dla mnie ok. Zajęli się problemem kompetentnie. Sprawa załatwiona

Karolew

Dzień dobry. Jestem przedstawicielem nieruchomości z osiedla Karolew, tuż obok waszego. W naszej spółdzielni zaczął prac wasz były prezes do spraw technicznych. Chodzą plotki że został wyrzucony z waszej spółdzielni. Czy to jest prawdą ? Jeśli tak, to z jakiego powodu? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Czy Spółdzielnia Mieszkaniowa Zagrodniki ma ściśle ustalone godziny pracy?

Tak 7-15 poza wtorkiem kiedy 9-17

@Lokator

Można spytać z ciekawości co we wtorki się dzieje, że jakoś inaczej są? Chodzi o jakiejś konkretne procesy? Jakie?

@Jolanta

Chodzi o to, że jeśli ktoś pracuje do 15 to we wtorek ma Spółdzielnię dłużej bo do 17

Łukasz 2021

Szanowni mieszkańcy sm Zagrodniki ,zwłaszcza ci którzy tak pięknie krytykujecie działalność sm kto dał wam prawo oczerniać pracowników którzy są na każde wasze zawołanie Przeszkadzają wam wiatrołapy wysoka trawa brak ławek Pytacie o zebrania teraz gdzie mamy pandemie A gdzie byliście jak zebrania się odbywały?gdzie można było spokojnie rozmawiać Gdzie jesteście gdzie inwestycje ławki place zabaw czy ogrodzenie siłowni kosze na śmieci zostają niszczone lub (usunięte przez administratora)/ tego nie widzicie Więc zamiast krytykować zastanówcie sie czym sie różnicie od tych pracowników

Kolega z dawnych lat
@Łukasz 2021

Łukasz rozumiem, że tam pracujesz. Masz wypłatę co miesiąc. Rozumiem lojalność. Tylko zastanów się czy na pewno wiesz wszystko o zarządzaniu zasobami. Zabraniasz ludziom wyrażać opinie? Tylko twoje zdanie jest prawdziwe? Gratuluję tym bardziej że nawet 40-stki nie masz jeszcze. Pozdrawiam.

mieszkanka wieloletnia osiedla

Kolejna BŁĘDNA DECYZJA Zagrodniki Spółdzielnia -- wycięli kilka pięknych zdrowych drzew przy ul. Florecistów 3 - bez konsultacji z mieszkańcami, zgłoszenie o przestępstwie mam nadzieję będzie podpisane przez wielu mieszkańców - SKANDAL, komu one przeszkadzały? chcecie zabetonować wszystko?????? Zieloni w Łodzi - nie odpuścimy tematu

@mieszkanka wieloletnia osiedla

Konsultacje były, zaś sama wycinka podyktowana nakazem Straży pożarnej wykonania drogi pożarnej.

@mieszkanka wieloletnia osiedla

W pierwszej kolejności zostały wywieszone konsultacje w marcu 2022 roku po uzyskaniu decyzji na zagospodarowanie drogi p.poż dla nieruchomości przy ul. Florecistów 3 A, która była konsekwencją postanowienia komendanta państwowej straży pożarnej o dostosowaniu nieruchomości do obowiązujących przepisów p.poż. W/w działania były pokłosiem tragedii, która miała miejsce w lutym 2020 roku w tym bloku. Czasem warto prześledzić dokładniej temat nim dokonamy błędnej oceny. Pozdrawiam miłego dnia.

@Mieszkaniec

Ta opinia jest prawdziwa widziałam wywieszone konsultacje i nakaz że straży pożarnej. Warto ustalić szczegóły przed wydaniem błędnej opinii

Prezes
@Lokator

Oczywiście sami swoi że spółdzielni próbują wybielić się, straż pożarna? O czym Wy mówicie skoro te drzewa miały po 20 lat, i co nagła w 2022 straż pożarna Wam kazała? Bzdury, zbierać podpisy i to szybko a potem zobaczymy kto miał rację.

@Prezes

Idź do Spółdzielni i zobacz papiery a się przekonasz kto ma rację zamiast pisać bzdury i siać ferment

Magda

Potwierdzam były ogłoszenia o wycince. Spółdzielnia mieszkaniowa w mojej ocenie pozytywna.

Czy w Spółdzielnia Mieszkaniowa Zagrodniki zatrudniani są obcokrajowcy?

Bigi

Tak, ale rezygnują szybko.

@Bigi

Tak z ciekawości dlaczego? Jakiś brak tolerancji czy po prostu wpasować się nie mogą tutaj?

Mieszkaniec

ZAGRODNIKI SPÓŁDZIELNIA BANDYCKIE i ZŁODZIEJSKIE NASIENIA NIC NIE ROBIĄ TYLKO KASE POTRAFIĄ BRAĆ!!! LUDZIE POPATRZCIE NA INNE SPÓŁDZIELNIE GDZIE SĄ ŁAWKI FONTANNY I INNE ULEPSZENIA ZA PIENIĄDZE Z NASZYCH CZYNSZÓW ZASTANÓWCIE SIE ZA CO PŁĄCIMY IM CZYNSZ JEŚLI MACIE MÓZG

@Mieszkaniec

Mózg na pewno mają, co do tego wątpliwości nie można mieć. Ale faktycznie aż tak źle to wypada w porównaniu z konkurencją? To może warto jakieś pismo zbiorowe do nich wysłać z proponowanymi przez mieszkańców inwestycjami? Bo faktycznie jednak coś fajnego z tych pieniążków powinno się zrobić dla ludzi

Mieszkanka Zagrodnik
@Jolanta

W tej Spółdzielni niestety administracja tylko udaje, że słucha mieszkańca. Kilkakrotnie zgłaszany problem lepiącego się pojemnika Bio pod blokiem, pełno much i innych fruwających owadów, cuchnie od tego pojemnika strasznie bo ktoś stawia go bardzo blisko drzwi wejściowych, wstyd zaprosić rodzinę do tego bloku. Ogólnie jakiekolwiek uwagi telefonicznie są lekceważone. Miejsca dojazdu karetki, straży często zastawione ale czego wymagać i prosić o znaki zakazu parkowania skoro pod samą Spółdzielnią stawiają samochody tak, że matka z wózkiem dla dzieci miała problem z przejsciem mimo, że to chodnik... Brak strony internetowej to kolejna porażka.

@Mieszkanka Zagrodnik

A to w takim razie naprawdę nie przyjemne, chociaż frustrujący może być ten brak reakcji. Czy w takiej sytuacji istnieje jakaś inna możliwość, żeby cokolwiek wyegzekwować? Można tak właściwie zmienić spółdzielnię czy to nierealne?

Mieszkanka Zagrodnik
@Jolanta

Tak, można zmienić cały Zarząd spółdzielni na zebraniu. Tylko większość lokatorów i ich rodzin to ludzie starsi i nie chodzą na zebrania. Niestety Zagrodniki czasy świetności mają już dawno za sobą. Jedyna nadzieja to zmiana mentalności w samym centrum administracji Spółdzielni.

@Mieszkanka Zagrodnik

No to jeśli nie chodzą to raczej nie zależy im chyba na zmianie? Pewnie gdyby czuli, że naprawdę jest źle to by się zaangażowali. Co do mentalności na pewno zawsze można ją zmienić, pytanie tylko jak?

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Mieszkaniowa Zagrodniki - Łódź

Spółdzielnia Mieszkaniowa Zagrodniki