OPERA DORADZTWO FINANSOWE

Zielona Góra

Opinie o OPERA DORADZTWO FINANSOWE

RICHMOND 2011-02-22 21:11:16
Chciałabym ostrzec wszystkich przed "Operą".Jest to firma ktora oszukuje swoich pracowników.Mój brat pracował tam 3 miesiące i nie dostał nawet złamanego grosza...Obiecują gruszki na wierzbie a najzwyczajniej w świecie oszukują ludzi..!!!Jak tak można postępować z ludzmi???Z ich podejściem życzę im powodzenia w stworzeniu fajnego zespołu.Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie tam pracował.Firma bez przyszłości!!!Wszystkim moim znajomym będe odradzała wszelki kontakt i współpracę!!!Ludzie którzy tam pracuje nie mają wogóle pojecia o sprzedawanych produktach delikatnie mówiąc są nie douczeni...!!!!Jeszcze raz wszystkich przestrzegam omijajcie tę firmę szerokim łukiem!!!
były pracownik 2011-03-04 16:43:57
Haha Kolego! Jeśli Twój brat pracował przez 3 miesiące i nie zarobił nic, to znaczy, ze się zwyczajnie nie nadawał. Na wypłatę trzeba wykonać określone minimum, jak w każdej instytucji finansowej są jakieś targety. wiele firm tego typu płaci swoim pracownikom tylko prowizyjnie a OPERA wychodzi z podstawa za określone minimum - jak ktoś tego nie osiąga to nie powinien tam w ogóle być. Myślisz ze jak ktoś w banku pracuje i nie może sprzedać żadnego kredytu to ktoś go tam będzie utrzymywał ? Ja niestety musiałem z powodów osobistych przerwać tam pracę ale przez rok nie miałem problemów z wyrabianiem minimum na podstawę a z reguły wyrabiałem wyższe wypłaty. A co do pracowników to " nie douczeni " to tacy którzy popracowali 3 tyg i teraz myślą że wszystko na temat finansów już wiedzą, jak Twój brat.
ktos 2011-05-05 08:11:20
ten u góry to zapewne pracodawca hehe, zarabiał duze pieniadze i zrezygnował - ściema jak nic :)
Killer 2011-05-09 17:29:00
Pewnie, że pracodawca;-). Po jego poziomie inteligencji, i wybrnięcia z tematu widać jak sobie radzi to doradztwo!!!
anonim 2011-09-29 12:01:19
Macie racje. Opera to jedna wielka ściema. Dorabiają się na niewiedzy ludzi sami nie wiele wiecej wiedzac. Oferują rownież produkty jednej firmy- Axa. A rzekomo wybierają dla nas -klientów, najleprzą na rynku ofertę. Nie dajcie się nabrać. To zwykłe nabijanie ludzi w butelkę.
jutro 2012-02-15 00:44:45
Doradztwo jednego produktu...Ale niech tam;-)przecież chodzi o pieniądze a nie klientów;-). Pozdrawiam wszystkich drobnych cwaniaczków z szefostwem Opery na czele!!!
yakoo 2016-04-23 12:58:12
doradzają przecież nie tylko pod względem jednego produktu jak widze.
Zostaw swoją opinię o OPERA DORADZTWO FINANSOWE - Zielona Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OPERA DORADZTWO FINANSOWE