Opinie o Centrum Leczenia Otyłości w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Centrum Leczenia Otyłości. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum Leczenia Otyłości o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Leczenia Otyłości w Kraków

Tymina Nowy wpis

Bylam Pracownikiem Centrum Leczenia w Krakowie. Bardzo zaluję,że ze wzgledu na wyjazd mojego Partnera musialam zmienić miejsce zamieszkania. I tym samym prace. Wlascicielka jest swietną osobą. Dzieki Niej moglam rozpocząć doktorat. Pozwalala mi dostosowywać grafik pracydo moich potrzeb.Calkowicie niezgadzam się z opinią poprzedniczki. Widać, że musiała byc osobą leniwą i nie zależało Jej na rozwoju. Pani Anna to cudowny i cieply Człowiek. Wszystkim polecam takiego Pracodawce. Co do umowy b2b to przeciez jako Przedsiebiorca muszę brać ryzyko prowadzenia działalności więc nie rozumiem skad wątpliwości mojej poprzedniczki. Widocznie nie chciała pracować tylko dostawac pieniadze za nic. Ja mam swietne wspomnienia i żaluje ze juz nie pracuje w CLO. Moj obecny pracodawca to jest jakas masakra - wyzywa nas i poniża. A jak pracowałam w CLO nigdy z takim czyms nie spotkałam sie.

prawda Nowy wpis

Bardzo wiarygodna opinia - mąż pisze o firmie (usunięte przez administratora):DD Jeżeli chodzi o centrum leczenia otyłości na Garncarskiej w Krakowie to stanowczo odradzam - jeżeli zależy wam na waszym zdrowiu psychicznym. Właścicielka, pani Anna W. jest niezrównoważona, pozbawiona zupełnie kultury i chamska. Nie wiem jak wygląda sprawa z zatrudnianiem innych osób, ale jak chodzi o dietetyków, to pani zmusza do założenia własnej firmy (kontrakt b2b - czyli pracownik jak najniższym kosztem), z klauzulą, że nie można świadczyć usług dietetycznych ani na własną rękę ani innym firmom. Jednocześnie pani nie daje żadnego potwierdzenia, ile godzin u niej będziemy mieć. Czyli innymi słowy - będziecie na własnej działalności (wraz ze wszystkimi podatkami, które będzie trzeba płacić co miesiąc), a pracować będziecie mogli tylko u niej, i to od niej będzie zależało, ile godzin dostaniecie. Nie ma żadnego potwierdzenia na piśmie ile będziecie zarabiać, macie na to tylko słowo właścicielki. A wracając do pani Anny W. - jest to osoba bardzo wyrachowana i cwana, a przy tym na każdym kroku pokazująca brak kultury i pogardę dla rozmówcy. Przy dłuższym kontakcie, jak dla mnie, wykazuje również objawy dwubiegunówki - raz będąc obrzydliwie miłą, a na drugi dzień mieszając z błotem z byle powodu. Przed rozmową o pracę radzę się dobrze przygotować z zakresu prawa pracy, zwłaszcza z kontraktu b2b, bo pani Anna tylko udaje niewiedzę w pewnych kwestiach, a tak naprawdę manipuluje rozmówcą. Jeżeli ktoś z pacjentów zastanawia się, czy warto się tam wybrać, to radzę wpisać sobie w Google "Centrum leczenia otyłości Kraków opinie" i zapoznać się dobrze z tym, co napisali byli pacjenci. Wyciąganie pieniędzy, olewczy stosunek do pacjentów, diety kopiuj-wklej dla wszystkich to samo... Placówka nie warta odwiedzenia ani przez pacjentów ani przez pracowników.

wojtek010

Świetna firma! Moja żona tam pracuje. Firma jakiej tylko pozazdrościć. Pełen szacunek do pracownika,uczciwość i bardzo dobra atmosfera. Świetni szefowie,którym zależy na pracowniku,. Polecam!! sam chciałbym pracować w takiej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Leczenia Otyłości - Kraków

• Jak się pracuje w Centrum Leczenia Otyłości?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Leczenia Otyłości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Centrum Leczenia Otyłości