logo AMATECH-AMABUD Elektrotechnika Sp. zo.o.

AMATECH-AMABUD Elektrotechnika Sp. zo.o.

Gdańsk

Opinie o AMATECH-AMABUD Elektrotechnika Sp. zo.o.

Gutek 0825 2015-02-10 20:57
Witam może ktoś zdradzić jakie są warunki pracy w firmie na stanowisku PH czy Doradcy Technicznego.
romulus 2016-04-26 23:24
Nie liczył bym na dobra kase. oczywiście obiecują złote góry. ale nie do zdobycia. a Handlowcy zmieniają się jak rękawiczki.
Atmosfera nie jest najlepsza, typowe kolesiostwo, mówią jedno robią drugie a za rogiem d... obgadają.
Xyz 2016-08-04 11:09
Nie polecam tej firmy! Chyba ze masz za duzo zdrowia.
Aa 2016-09-23 18:30
Duza rotacja, slabe pieniadze, niskie standardy i brak stabilnosci. Lepiej omijac i szukac gdzie indziej.
Aa 2016-09-23 18:30
Edziu 2016-10-10 13:52
Jak chcesz wciskać klientom coś, co nie działa by osiągnąć wymagane wysokie plany sprzedaży, to droga wolna... Firma ma wielkie aspiracje, by sprzedawać własny produkt, a nie ma odpowiedniego zaplecza inżynieryjnego, by go poprawnie zbudować... niemniej jednak, obrywają wszyscy, tylko nie dział za to odpowiedzialny. Jak ktoś już wspomniał - kolesiostwo, a akurat w dziale handlowym rotacja jest największa...
Ferdynand 2016-10-10 20:33
anderw pewnie będzie wiedział :)
3e4r 2016-10-10 20:47
masz racje jednak taka terminowa wypłata to jest dużym plusem przecież jak tego nie ma to robi się całkiem spory chaos w firmie i traci ona zaufanie ..
PH 2016-12-15 13:25
Jaką podstawę ma w Amatechu przedstawiciel? i jakie narzędzia pracy?
Monio 2017-01-02 17:15
Czy ktoś wie o pracy dla programisty? Ile płacą za taka pracę?
Hanna 2017-02-28 09:38
Czy ktoś z Was współpracował z AMATECH-AMABUD Elektrotechnika Sp. zo.o.? Jak wrażenia?
niezadowolony były handlowiec 2017-03-31 20:02
Obiecanki cacanki. a potem figa z makiem. i tylko kary pieniężne. tu obetną tam obetną i tyle z kasy. pułapy do wyrobienia nie z tej ziemi - nie ma szans na to co obiecują.
Hanna 2017-04-03 08:43
@niezadowolony były handlowiec, a co podobało Ci się w pracy w AMATECH-AMABUD Elektrotechnika Sp. zo.o.?
Monio 2017-06-21 12:07
Jaka jest przyczyna, że firma potrzebuje tylu doradców techniczno- handl.?
Zostaw swoją opinię o AMATECH-AMABUD Elektrotechnika Sp. zo.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMATECH-AMABUD Elektrotechnika Sp. zo.o.