Opinie o Astellas Pharma w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Astellas Pharma. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Astellas Pharma o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Astellas Pharma w Warszawa

Robert

Super firma więc nic dziwnego , że nikt nie pisze. Świetna praca nikt jej nie będzie zmieniał.

Karol
@Robert

Od razu widać, że w niej nie pracowałeś. Zarobki średnie, ludzie straszni. Jeden drugiego utopiłby w łyżce wody. Jedyne co mają dobre, to samochody. A najgorsza jest szefowa działu, która je rozdaje. Każda laska od niej zwiała. (usunięte przez administratora)

Karo Nowy wpis

Nie rozumiem chyba czemu akurat japoński jest potrzebny podczas pracy jako payroll manager, tak przynajmniej ktoś napisał kiedyś. Nie udało mi się takiej informacji odszukać w ogłoszeniu. skąd bierzecie swoje? Mam podobny problem jak jedna osoba tutaj, mało danych zawiera. Jeśli natomiast o ten japoński chodzi, to są z niego jakieś konkretne szkolenia?

Robert

Tom

Magda Ty to musisz być jakimś zazdrosnym pasztetem, że swe żale na forum wylewasz. Dobry trener personalny, kosmetyczka i fryzjer oraz trochę samozaparcia a może Cię kiedyś przywitamy w naszych szeregach. Kto wie...?

@Robert

Ludzie boją się zmiany! Firma mobbinguje i zmusza do działań niezgodnych z prawem karnym i nie przestrzega zasad Compliance

Karol Nowy wpis
@Robert

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Astellas Pharma? 29 marca na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Brand Manager. Ktoś z Was aplikował?

Julka

Cześć, zainteresowała mnie ich nowa oferta dla payroll managera do oddziału w Polsce. Na jakie umowy obecnie zatrudniają? Nie podali takiej informacji na stronie, a mnie urządza tylko UoP, żadne B2B czy inne wymysły. I na jakie zarobki mogłabym liczyć? Nikt tu widzę nie podał żadnych kwot, a szkoda, zwłaszcza że jest to międzynarodowe środowisko i j. ang. chyba na porządku dziennym, więc fajnie byłoby dobrze zarobić. A tak nawiasem to jak wygląda ta praca zdalna? Faktycznie nie trzeba w ogóle do biura zjeżdżać?

Menadżer Nowy wpis
@Julka

Trzeba znać japoński i bułgarski. Zarobki około 4100 brutto. Umowa zlecenie.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Astellas Pharma po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Senior Director - Ethics & Compliance Business Partner. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Zaintereowany

Pojawiło się ogłoszenie na District Managera na Polskę Północno - zachodnią, na zastępstwo, pytanie brzmi: warto? Jak wyglada praca DM w astellss? Jakie zarobki?

Jaka jest kultura pracy w Astellas Pharma?

wnętrze góry

Firma głównie dla alkoholików i alkoholiczek. Doskonale odnajdą się w tym towarzystwie.

Były Pracownik

Bardzo wysoka kultura biznesowa, doskonałe szkolenia medyczne, firma nastawiona na etykę i partnerstwo, dobrze postrzegana przez Lekarzy. Niestety w ostatnich latach miały miejsce trzy poważne redukcje zatrudnienia oraz wprowadzono mnóstwo procedur utrudniających pracę. Z firmy, w której kiedyś każdy chciałby pracować, stała się przeciętną firmą (pod kątem komfortu pracy)

Dorota
@Były Pracownik

Witaj, czy mógłbyś mi napisać z czym były związane wspomniane przez Ciebie redukcje zatrudnienia? Jakich stanowisk one dotyczyły? Jakie wprowadzono procedury w Astellas Pharmie, jak zmienił się ten komfort pracy?

Bodzio

Jaka kultura? Szefowa HR promuje kulturę braku kompetencji. Strach takiej zostawić pod opieką popsute warzywa na straganie a co dopiero zasoby ludzkie w poważnej firmie. Pani z gatunku: nie wiem, nie interesuje się i nie orientuję się :-)

Beata
@Bodzio

No tak.. widzę, że dość krytycznie to ujęte zostało. Ten wspominany "brak kompetencji" to jeszcze w czymś szczególnym się wyraża? Bo nie oszukujmy się jednak jak ktoś na takim stanowisku jest to coś tam musi raczej umieć / wiedzieć...

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Astellas Pharma na stanowisku Manager? 12 listopada pojawiły się ich ogłoszenia na Pracuj.pl.

Kotek

W wynagrodzenie wchodzi odprawa :D tam tylko zwalniają

Maja
@Kotek

Jak to? Nie chce mi się wierzyć, nikomu chyba nie opłaca się zatrudniac żeby tylko zwalniać ludzi zaraz..

Kotek
@Maja

Tam już nie zatrudniają, firma się zwija z Polski. Zwalniają długolernich pravowników

Agata
@Kotek

Czyli firma dąży do końca swojej działalności??

Były magazynier

Odradzam prace na magazynie w oltarzewie. Kierownictwo nastawione na tyranie pracownika bo tylko statystyki się liczą. Wszechobecny (usunięte przez administratora) patrzą na każdy twój ruch aby tylko się do czegoś doczepic i uciąć premię. Obiecują złote góry a później na konto wpada najniższa krajowa, bo to źle zrobiłeś, tamto za wolno i są przez to opóźnienia itd. Radzę się 2 razy zastanowić zanim się zatrudnicie

Wojciech
@Były magazynier

Możesz konkretnie powiedzieć ile zarobi się w Astellas Pharma? Jakie są tu pensje na start i czy są jakieś perspektywy na podwyżki po jakimś czasie pracy? Jeśli tak, to po jakim? Mam nadzieję że mi odpowiesz.

Były magazynier
@Wojciech

2600zł netto jak zarobisz to będzie max. A na żadne podwyżki nie masz co liczyć, jest to korpo i masz z góry ustalone ile powinien zarabiać magazynier. Dla nich nie ma znaczenia czy jesteś świeżo zatrudniony czy nie, starszy pracownik ma takie same obowiązki jak młodszy i dla nich tyle samo powinieneś zarabiać. Ja przepracowalem tam 9mies ze względu na to że miałem prace pod samym nosem i konczylem studia. Szczerze to jedyną zaletą są godziny pracy.

Znajomy

Firma i kultura moze i ok. Ale pracownicy prowsza swoje biznesy i nie maja czasu na ribienie biznesu dla firmy. Firma dobra gdyż nie szuka dziury w całym jak ktoś nie robi planu . Więc zachęcam do zatrudnienia się w tej firmie dla dobrego wynagrodzenia i składki ZUS podczas prowadzenia swojego biznesu obok :)

Zuza

Podpowie mi ktoś więcej informacji o pracy, atmosferze i zarobkach oraz czy w ogóle prowadzą aktualnie rekrutacje?

@Zuza

Mobbing i nieprzestrzeganie prawa karnego i pracowniczego

Tomasz

Bardzo dobra firma , jeśli ktoś ma umiejętności to będzie zadowolony z pracy!

@Tomasz

mobbing i zmuszanie do działań niezgodnych z prawem

Tola

Witam Ktoś, może mi podpowie na jaki adres mogę wysłać cv do firmy Astellas Pharma na magazyn województwo mazowieckie mnie interesuje. Z góry dzięki za info.

Iza

Mo że ktoś ma wiedzę o ofercie pracy w firmie? Czy trudno dostać tu pracę?

Surma

Jesteś ładną laską co ma dobre relacje z DM to pracujesz. Ale musisz być laska bo tylko takich Repów przyjmują. Ale to nic nowego w tej firmie. Zawsze tak było. Dlatego rotacji brak

Zuza

Jaki jest powód tej ciszy na forum? Tak dobrze się pracuje?

X

Firma powinna zmienić nazwę na Astellas Export Pharma :)

MAK

Cześć, może ktoś z was podać mi maila, na którego mogę wysłać swoją aplikacje na PM? Nie widzę nigdzie żadnych ogłoszeń, a wiem, że są prowadzone rekrutacje wewnątrz firmy...

a
@MAK

ktoś Cię źle poinformował, prowadzone to są zwolnienia a nie rekrutacje...

MAK
@a

Jak to? Przecież dopiero co zatrudnili KAM'a na południu i to chyba nowe stanowisko w strukturach, więc może warto powalczyć ?

Winner

No to się porobiło :O Ja tam sobie zabezpieczyłem job od nowego roku, a czy Ty już wysłałeś/aś swoje CV ?

DOMATOR

Potwierdzam, na południu jak się rozumiesz ze swoim z DSMem to możesz nie wychodzić z domu, zresztą on też nie! WYGODA I KOMFORT na wysokim poziomie!

z innego regionu

Jeżeli sprawdzasz gowork w sylwestra o 19 to chyba majty ci się pala! Ha ha ha!

Zostaw merytoryczną opinię o Astellas Pharma - Warszawa

• Jak się pracuje w Astellas Pharma?

Zobacz opinie na temat firmy Astellas Pharma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Astellas Pharma
2.8/5 Na podstawie 48 ocen.
  • Osmańska 14
    02-823 Warszawa