Opinie o Ever-Green Trade Sp. Z O.O w

Ever-Green Sp. z o.o. to firma z 12-letnim doświadczeniem, zajmująca się produkcją i importem r

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ever-Green Trade Sp. Z O.O w

siemka

witam. mam pytanie. jak odebrac kase za dojazd ? paliwo na fakture wziac, czy jak to zrobic ?

Zal

Witam jestem przewoźnikiem auta zbierały choinki po polsce 23 gr z waszcyh placów kontaktu brak , GERBER gada tylko o upadłości czy Ci co piszą to tylko po to żeby jechac i żebyści oddwali kasy fiskalne ?? Czy są tu jacyś przwoźnicy co kase odzyskali ?

zzzzzzzzzzzzzzzz

[usunięte przez moderatora]pieniadze sie na konxie znalazly wiec uffff dziekuje wam za wspolny miesiac na forum hehe :D a teraz na wakacje [usunięte przez moderatora]

nii

super wszystkich kroili a tobie na piękne oczy cała firma do stóp padła Więc są opinie o złym i bardzo dobrym rozliczeniu SUPER

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Ever-Green Trade Sp. Z O.O się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
jacek

Cześć Panowie Czy ktoś ma jakikolwiek kontakt z EGT, od dwóch tygodni czekam na odpowiedż od firmy na sms i listy. A może ktoś z firmy czyta te opinie i się odezwie.Jestem chory i nie mogę do Poznania dojechać, miałem dostać informacje jak załatwić to kurierem i do dzisiaj nic. [usunięte przez moderatora]

kkk

Byłem, przed chwilą wróciłem. Założyłem sobie że [usunięte przez moderatora] wezme co moje i czapka. wszystko poszło szybko i bez cyrków. Jak masz zamiar wysyłać to pocztą to wyślij lepiej umowe z pracownikiem i to jego oświadczenie. Wzieli mi oba papiery. Nie wiem czy to drugie jest niezbędne ale lepiej tak zrób żeby sie później niepotrzebnie nie (usunięte przez administratora)

zzzzzzzzzzzzzzzz

i kkkk byles albo cos sie wyjasnilo bo mi tez dzwonila ze tej umowy brakuje??

rozliczony-konin-wrocław

Witam Panowie, Trzeba było uczciwie pracować i sumiennie rozliczać, nie było by wtedy nie potrzebnych niedomówień. ja byłem dziś rozliczony i jestem usatysfakcjonowany- fakt jeden minus trwało to cały dzień, ale pieniążki zostały wypłacone bez najmniejszego problemu. pozdawiam

ii

Ciągle nie rozumiesz. TY DOSTAŁEŚ KASĘ, JA I WIELE OSÓB NIE. I się niekoniecznie zapowiada z różnych względów. Wiadomo, że z pieniążkami na koncie lub w portfelu jest super.

kkk

[usunięte przez moderatora] może mnie troche poniosło ale jak zadzwonili mi od nich, że chętnie wyślą mi pieniądze jak wyśle im pocztą jeszcze raz umowe pracownika to myślałem że wybije w ścianie dziure.

kkk

[usunięte przez moderatora]. jakaś panna zadzwoniła i oznajmiła [usunięte przez moderatora] że mam wysłać im pocztą umowe z pracownikiem bo coś tam i wtedy [usunięte przez moderatora] dopiero wyślą pieniądze. [usunięte przez moderatora]

bill

No wreszcie pieniądze dotarły na konto - reszta mojego wynagrodzenia i pracownika. Rejon Zabrze. Pozdrowienia i życzę powodzenia.

kolo

UWAGA Rozliczenia są do końca tygodnia dla wszystkich zdzwońcie się z koordynatorem i potwierdźcie

maro

ktos 6 marca sie wybiera ? mazowsze

muszę Ci przyznać rację kolego, on się dobrze bawi bo kase już otrzymał a my jeszcze nie.

PITBULL

JA BYŁEM TERAZ W PIĄTEK NA ROZLICZENIU W POZNANIU U TYCH POPAPRAŃCÓW WSZYSTKO POSZŁO DOBRZE ROZLICZENIE I KASA BYŁA DO RĘKI NIE NA KONTO I NIEROBILI ŻADNYCH PROBLEMÓW.A TEN [usunięte przez moderatora] JAK ZAWSZE KOZACZYŁ DO KAŻDEGO KTOŚ POWINNIEN MU PORZĄDNIE DAĆ [usunięte przez moderatora] ŻEBY UKRÓCIĆ MU TEN JĘZOR NIEWYPARZONY.DLAMNIE TEN CAŁY [usunięte przez moderatora] TO JEST ZWYKŁY[usunięte przez moderatora].

zzzzzzzzzzzzzzzz

a pozatym to cos jest nie halo ludzie przyjezdzaja na rozliczenia i dostaja kase do reki a ja juz czekam ponad miesiac i (usunięte przez administratora) nic jestem zbywany ze tego dnia albo nastepnego puszcza slyszalem to juz 3 razy w styczniu raz i dwa razy w lutym jak szukaja jelenia to do lasu

zzzzzzzzzzzzzzzz

mi mowili ze zrobia w czwartek i ze z wbk a ze ja mam w wbk to bede mial 5 min po wyslaniu a tu c (usunięte przez administratora) a....... trzeba bedzie chyba kupic klamke

Krzysiek

pawel - 2012-02-26 03:49:55 Jedzie ktoś z pomorskiego we wtorek tj. 28 luty na rozliczenie?? szukam osób, bo wybieram się samochodem, i mam 3 wolne miejsca !! gg-8439544 (często na niewidocznym) lub kom. 725546412.Paweł zadzwoń do Piotrka z wejcherowa nr 508476919 lub do Grzegorza z ekipy lotnej 665063764 oni jadą do poznania pociągiem.

pawel

Zostaw merytoryczną opinię o Ever-Green Trade Sp. Z O.O