Opinie o Ever-Green Trade Sp. Z O.O w

Ever-Green Sp. z o.o. to firma z 12-letnim doświadczeniem, zajmująca się produkcją i importem r

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ever-Green Trade Sp. Z O.O w

poznan

poznan nadal nie jes rozliczony i nie mozna sie o to doprosic.

egtposzkodowani@op.pl

witam ma problem dostalem przelew za rozliczenie ale grosze sie zgadzaja a tysiące nie proszę podajcie mi na meila (usunięte przez administratora) kontakt do kogoś kto tam jeszcze rozlicza bo musze odzyskac reszte kasy oni pewnie juz moje dane zaliczyli do rozliczonych i nawet nie wiedza ze zrobili blad na tysiaka. Pozdrawiam

rozliczony

To forum zeszło na psy odkąd GERBER zaczął umieszczać swoje komentarze i jak widzę co trzeci wpis jest jego jak to super jest na rozliczeniu i że wszyscy dostają siano i są zadowoleni. Oczywiście ja jestem zadowolony ale najpierw byłem nieźle wkurzony jak mi wyliczyli ponad 600 zł manka i że tak widocznie musi być. O mało co by mi wmówili to manko na szczęście podszedł mój koordynator poprosił o wydruk i poszliśmy usiąść do sali konfurencyjnej i w trzy minuty znalazł dwa błędy i po korekcie superata 20 zł. Apel do wszystkich jeszcze nierozliczonych nie zgadzajcie się na manko proście o wydruk i wszystko dokładnie sprawdźcie bo te pomyłki to robią specjalnie.

never green trade

ktoś - 2012-03-01 14:19:32 ale glupoty znowu piszecie. firma ma dzialac. rozliczenia sa do soboty, bo chca zamknac ten temat.Może po prostu zmienią szyld. Tylko ciekawe dlaczego pojawiają się w firmie windykatorzy i ludzie od transportu po kase. Ogłaszają upadłość, ze względu na to, że nie sprzedało im się jakieś 60% towaru. Jak to usłyszałem od (usunięte przez administratora)to mało mnie śmiech nie ogarnął. Są dwie możliwości- albo ta cała upadłość to było celowe zagranie, albo w tej firmie(usunięte przez administratora)Ogólnie firma- porażka, plus taki, że się wreszcie zrefrektowali i płacą pracownikom ich ciężko zarobione pieniądze. Oczywiście każdemu próbują wcisnąć, że im czegoś brakuje i liczą na to, że człowiek im uwierzy i jeszcze dopłacido tego. Co do samego rozliczenia- w życiu nie widziałem jeszcze takiego (usunięte przez administratora) u w papierach. Samo miejsce w którym to robią wygląda jak po przejściu huraganu. Aby otrzymać pieniądze musiałem tam spędzić cały dzień i udać się do 7(usunięte przez administratora) Porada dla rozliczających się- przygotujcie sobie wszystkie papiery, tj poukładajcie w grupach wszystkie wz, protokoły przejęcia, przesunięcia, raporty dobowe, potwierdzenia wpłat, umowy, a wtedy wam szybciej pójdzie i będziecie mogli opuścić tą smutną piwnicę.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Ever-Green Trade Sp. Z O.O się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Oskar

Na miejscu wszystkich co jeszcze kasy nie mają bym sie jutro zapakował i pojechał tam. C (usunięte przez administratora) wie co będzie w przyszłym tygodniu więc lepiej tak zrobić póki jest jeszcze pewne, że rozliczają. W pon sie okaże, że kaplica to bedziecie tylko kurwić jeszcze bardziej. Albo... jak prezes będzie monitorował znowu to forum to niech sie jakoś ustosunkuje do tych plotek. Wtedy bedzie wszystko czarno na białym.

ktoś

p-129

rozliczony - 2012-03-01 13:54:05 Jan, lepiej przyjedz w piatek. warto, bedziesz mial juz spokoj.w sobotę rozliczają ale do 12 Ja jestem na 8 dla pewności. Dzwonili i od poniedziałku firma na kłódkę zamknięta więc to ostatni dzwonek. kumpel był i płacą wszystko więc jadę na pewniaka

kuba

rozliczony 28 lutego. dość czasochłonne to rozliczenie ale już mam to za sobą. chcieli mnie naciągnąć na 2 choinki warte łącznie 250zł (niby brakowały na samochodzie). ale twardo powiedziałem że się nie zgadzam z tym bo liczyłem kilkakrotnie i mi odpuścili

rozliczony

Jan, lepiej przyjedz w piatek. warto, bedziesz mial juz spokoj.

jan

Do Poznania mam 400 km jakie są gwarancje że rozliczą i wypłacą kasę,podobno pracują też w sobotę. Czy ktoś wybiera się w sobotę

nr telefonu

No każdy chyba rozmawia ze swoim koordynatorem. do niego dzwon.

jest oki

wszystko idzie ok. fachowo i bez problemow. troche trzeba czekac, ale to jak co roku. wlasnie skonczylem i uciekam z poznania.

ok

mazowieckie - 2012-03-01 11:18:27 Nie wiecie jak dzisiaj wygląda rozliczanie? Czy są jakieś problemy?bez zastrzeżeń, obiegówka, rozliczenie, wypłata. Trochę trwa ale ok

maz.

kierownicy dzwonią z zastrzeżonego. nie chcą podać kontaktu.

jan

PANOWIE PISZECIE ŻE ROZMAWIALIŚCIE TELEFONICZNIE NIKT Z WAS NIE PISZE Z KIM I NA JAKI NUMER DZWONIĆ ŻADEN ZE ZNANYCH MI NUMERÓW NIE ODPOWIADA MOŻE KTOŚ ŁASKAWIE PODA JAKIŚ NUMER TELEFONU LUB OSOBĘ Z KTÓRĄ ROZMAWIAŁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mazowieckie

Nie wiecie jak dzisiaj wygląda rozliczanie? Czy są jakieś problemy?

Rozliczony

Witam wszystkich jestem, po rozliczeniu i wszystko jest ok. Otrzymałem to, co wypracowałem. Cieszę się, że się udało mi się dzisiaj dojechać, bo rozliczenia są tylko do końca tego tygodnia. Z tego, co wiem, najpóźniej do soboty.

alucard

tylko trochę zapomnieli o kolejności, przesiedziałem tam ponad 10 godzin i wróciłem pod kraków nierozliczony, musiałem to zrobić online a kasy nie widzę ( mimo że inni dostali ) -dno. oni nawet nie wiedzą przez telefon z kim rozmawiają.

alucard

Ja znowu nie mogę sie dodzwonic :/ a jeszcze połowa kasy do odebrania

Przewoźnik

Witam, też jestem przewoźnikiem, który robił usługi transportowe dla Ever Green zbieraliśmy choinki po Polsce to też jest umowa zlecenie, która też nie została rozliczona. Oczywiście brak kontaktu, a jak już z kimś się skontaktuje to żadnej konkretnej odpowiedzi nie uzyskuje. Proponuje wszystkim przewoźnikom żeby się może zgadać i odwiedzić szefostwo Ever Greenu dopóki jeszcze tam są i rozliczają pracowników [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Ever-Green Trade Sp. Z O.O

Ever-Green Trade Sp. Z O.O