Opinie o "Metalodlew" S.A. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy "Metalodlew" S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w "Metalodlew" S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo żeliwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "Metalodlew" S.A. w Kraków

lukasz

No coz produkcja to kawal pracy i duzy respekt

Stas

Pozdrowienia dla ekipy z Staliwa fajnie było z nimi pracować. Chłopaki na produkcji pomocni

Tadek

No cóż , każdy możne być nie zadowolony i każdy zadowolony .Praca od pracy się rożni każdy się na coś w życiu decyduje .

Arek

Myślę , ze ok teraz jestem pracownikiem w odlewni w Skawinie i est podobnie

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy "Metalodlew" S.A. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista Ds. Handlu i Kooperacji. Jaki był jej rezultat?

jest dobrze ważne , ze mamy pieniądze na czas , a czasy idą trudne

@Kasia

Pieniądze na czas to każdy powinien zapewniać. A wypłata jest na dobrym poziomie?

@Natalia

Ziomek tam robi od 2000r.Zarabia 3100.Wiec prosze ocenic czy spoko wypłata na dzisiejsze czasy.Ogólnie polecam inną odlewnie wieksze pieniądze i dodatki za nadgodziny.Lepsza kasa na świeta.

@Janusz

To to spoko kasa jak ktos jeszcze wynajmóje mieszkanie:):)

She

Zeby tak dalej w dzisiejszych czasach a bada jeszcze gorsze , ważne , ze pieniądze mam na utrzymanie rodziny na czas

W,ładek

Praca ok duzo sie mozna nauczyc od chlopakow z formierni

@W,ładek

tylko pozostaje trzymać w kciuki

Ważne ze pieniądze są na czas wypłacane

Tomasz

ważne ze człowiek się czegoś nauczył a później to trzeba się zabrać za prace niekoniecznie w Krakowie Pozdrawiam i polecam

Edyta
@Tomasz

A czemu nie w Krakowie? Rozwiniesz?

Mój maż pracuje na produkcji , pieniądze mamy zawsze na czas

Stasio

zawsze możne być lepiej .Dobrze , ze kasa na czas

Krzys

Doświadczenie zawsze procentuje . Mozna było się dużo nauczyć . Chłopaki na produkcji maja duże doświadczenie tylko trzeb asie chcieć nauczyć od nich .

Pozdrowienia dla chłopaków z Formierni Staliwa za dobra i fachowa współprace

Krystyna

Mąż jest zadowolony z pracy mamy pieniądze na czas wiec można jedynie powiedzieć żeby tak dalej .

@Krystyna

Pieniądze są na czas bo tak mała pensja jest????

Pracowik
@Były

Wszystko jest na czas wypłacane

@Pracowik

No wiem.Wypłacana na czas bo tak mało jej jest.

@Były

To jaką kwotę uważacie za małą?

Romek

Jest Ok

Irena

Popieram i potwierdzam

@Natalia

Ludzie tam robią po 20 i zarabiają po 2800.I nic nie ma to wspulnego z tym czy sie jest robotnym czy nie.A jak by średniej krajowej nie podnieśli to dalej by zarabiali po 1800.Z fizycznych na hali nikt nie powie ze dobrze sie tu zarabia.Dobrze to zarabiają brygadziści kierownicy i ludzie z biórowca

olek

Zawsze można zmienić prace takie są zarobki w naszym ciężkim przemyśle . U Konkurencji jest podobnie sprawdzałem u znajomych co pracują poprostu ta branża tak mam . Choć by człowiek stawał na głowie to klient nie zapłaci więcej za odlew . Nie jest to winna zakładu. ale tego chorego świata i tych co tym światem sterują .

@olek

A jaką konkurencyjną firme masz na myśli?Bo chyba nie krakodlew.Bo pare osób poszło tam a jak by tyle samo płacili co w metalu to by chyba tam nie poszli.Poza tym piszesz ze zawsze mozna zmienic prace.Mozna.Tylko znajomy chciał sie zwolnic to mu za porozumieniem nie podpisali.Wiec zrobił porzucenie pracy.I robi teraz w kraku.I przecież mój brat tam robi to wiem ile zarabia:):):)Jak płacą za dodatkowe i jakie są bony.I jakiem mają tam stawki.:):):)

@Były

A u was są jakieś bony i inne dodatki?

@Natalia

W metalodlewie za nadgodziny nie ma dodatków.A jak są bony to 300 brutto:):):)

@Natalia

A jeśli chodzi o dodatki za nadgodziny tam gdzie robie to s@ bo u nas jest wszystko zgodnie z przepisami

Heniu
@Krystyna

i dobrze ze tak jest człowiek w tych czasach potrzebuje stabilnosci

Emilia
@Były

To jeszcze raz tak te nadgodziny są rozliczane? Ten bon to kiedy wpada niby?

wip

spoko

I dobrze , ze jest .

OK

Zmiany na lepsze i dobrze zawsze jest coś do zrobienia a firma ciągle idzie w inwestycjach do przodu się do przodu .

@OK

Tak inwestują, ale w mieszkania i działki:):):):):) a we firmie nic sie nie zmienia od 2000r.:)))

ok
@OK

możne i inwestują każdy możne ja zainwestować w swoje wykształcenie i pracuje teraz w innej branży Tobie tez proponuje zainwestować a nie oczerniać innych . Kazdy tylko narzeka a trzeba nic tylko zabrać się za siebie jak ja zrobiłem

Leszek
@Janusz

Zmienia się tylko trzeba widzieć inwestycje nowe linie produkcyjne itp. W dobie ciężkich czasów jakie mamy w branży odlewniczej nie ma lekko . Pracowałem na piecach w tym okresie i mogę coś powiedzieć. W każdej odlewni jest podobnie widziałem wiec moge powiedzieć coś nie c o . Kazdy tylko opiera się na opinie Krakodlewu i Metalodlewu . Ludzie ruszcie w świat a nie biadolicie narzekacie jak wszyscy POLACY . Nikt nikogo ni trzyma tu na silę . Taki co porzuca prace porzuci i w następnej firmie . A firma co przyjmuje takich to musi byc w ogromnej desperaci personalnej . Jak tak dobrzej do czemu przyjmuja ludzi co porzucili prace widocznie terz maja ciezko itp. Nie odpowiada praca na odlewni nikt nie zmusza dac wypowiedzenie odczekac okes wypowiedzenia i ruszac w SWIAT a nie biadolic . Nie ma takich zeby kazdy kazdemu dogodził

Tateusz

Pozdrowienia dla chłopaków z Staliwa

Krzys
@Tateusz

Dzieki

Gienek

wszyscy nie bada zadowoleni dla mnie jest nie bardzo ale dobrze . Jak będę niezadowolony to poprostu zmienię prace i tyle nie będę sie denerwował . Moj teściu prowadzi firmę i wiem jak jest . Pozdrawiam i życzę wszystkim żeby byli zadowoleni a jak nie to niech się nie denerwują tylko poszukają sobie innego zajęcia

YES

OK

Zostaw merytoryczną opinię o "Metalodlew" S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w "Metalodlew" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy "Metalodlew" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Metalodlew" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 37 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"Metalodlew" S.A.