Opinie o Bank Spółdzielczy w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bank Spółdzielczy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bank Spółdzielczy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Spółdzielczy w Gliwice

Klientka do BANKU SPOLDZIELCZE Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Dlaczego kasjerki Banku w Lublincu robia przelewy na telefon? Klient dzwoni zeby zrobic przelew np.za telefon .Kasjerka sciaga z konta pieniadze i przelewa na inne A klient podpisuje potwierdzenie za kilka godzin przed zamknieciem. NIE WARTO TAM MIEC KONTA.....NIE JESTEM PRACOWNIKIEM A KLIENTEM KTORY ODKRYL TAKIE PRZEKRETY W TYM BANKU .... PANI dyrektor banku w gliwicach gdy ja zapytalam dlaczego pozwala na takie przekrety nie wiedziala co powiedziec .....UWAZAJCIE GDZIE ZAKLADACIE KONTA ....

Klientka Nowy wpis

Nie polecam Banku Spoldzielczego Lubliniec Ten pseudo bank odmawia klientom przelewow bez podania miejscowosci ulicy i numeru domu .Zlozylam skarge u rzecznika finansowego. Nie zakladajcie konta bo tak sie rozczarujecie jak ja.Panie w tym banku obgaduja klientow ktorzy maja wymagania .Bylam swiadkiem takiego nieprofesjonalizmu.Obsluguja tempem wakacyjny dlugo trzeba czekac przy kasie .Tam zadna pani nic nie wie .Zazadalam potwierdzenia na pismie dlaczego odmawia mi sie zrobienia przelewu gdy nie mam podanej miejscowosci i ulicy .Pani .odpowiedziala mi ze sami ustalili takie procedury wewnatz banku.Ale potwierdzenia odmowy nie da mi.Tam nikt nic nie wie zadaje pytanie to sprawdzaja w internecie jak to ma byc .Porazka ze jeszcze ten bank nie zamkneli . Procedury bankowe lamia sama bylam swiadkiem .A bank w gliwicach udaje ze nic sie nie dzieje.Sami lamia prawo i pozwalaja lamac podleglym bankom..Jak napisalsm prawde do czego dochodzi w banku W Lublincu opinie od razu usuneli ???????? Tak sie robi niewygodne opinie sie blokuje by nie stracic klientow ..

Mil Nowy wpis

Potwierdzam powyższą opinię, ja na wstępie zostałam zapytana czy zamierzam w niedalekiej przyszłości zakładać rodzinę. Totalny brak profesjonalizmu - i to pytanie zadała mi kobieta. Warunki finansowe marne. Dla mnie to był zmarnowany czas.

Kobieta

Nie polecam Banku za sam proces rekrutacji. Bardzo szybko padło pytanie o moją sytuację rodzinną ponieważ szukają osoby dyspozycyjnej a jak to Pani rekruterka ujęła -obecnej dziewczynie dziecko bardzo często choruje i nie może pracować. Kolejno padło pytanie o moje wymagania finansowe- 5500 zł netto do negocjacji. Usłyszałam, że tyle dziewczyny zarabiają brutto. Wysyłając cv wyraźnie zaznaczyłam jakie są moje oczekiwania finansowe. Gdyby osoba zajmująca się rekrutacja bardziej przełożyć się do zadania można by uniknąć zmarnowania czasu obu stron i umawiając spotkanie dopytać o finanse.Wynik rekrutacji oczywiście jest mi znany jednak do dnia dzisiejszego nikt się ze mną nie kontaktował.

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (montaż prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Spółdzielczy - Gliwice

• Jak się pracuje w Bank Spółdzielczy?

Zobacz opinie na temat firmy Bank Spółdzielczy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Bank Spółdzielczy