Opinie o 4W Consulting & Nieruchomosci w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy 4W Consulting & Nieruchomosci. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie 4W Consulting & Nieruchomosci na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4W Consulting & Nieruchomosci w Wrocław

Aneta Nowy wpis

Napiszecie trochę na temat waszych przełożonych? Jesteście dobrze traktowani w firmie?

Sara ok Nowy wpis

b dobry pracodawca ,polecam wszystkim umowa zlecenie i jest ok wyplata do 10 zawsze punktualnie

nie wiem jak traktuje pracownoków ale mogę powiedzieć, że klientów na pewno nie profesjonalnie. Pierw dzwoni ze bedzie, potem dostaje smsa ze jest gdzies indziej i czeka, potem, jakiś chłopak się umawia a w końcu nikt nie przychodzi...

Halinka Nowy wpis

jestem bardzo zadowolona z obsługi 4w wszystko jest na czas i sprawnie wykonane właśnie kupiłam mieszkanie na Gaju Wrocław polecam

Kamil Nowy wpis

Jak obecnie rozwija się firma 4w consulting & nieruchomosci we Wrocławiu, czy możecie napisać obecne warunki zatrudnienia? Zachęcam was do pozostawienia nowych wypowiedzi na tym forum, każda nowa informacja będzie bardzo ważna dla osób planujących zatrudnienie w tej firmie.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie 4W Consulting & Nieruchomosci? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
dawid

a na jakie stanowisko @benek starasz się o zatrudnienie?

Praca dla (usunięte przez administratora)(24w) wyglądała następująco: 1. Brak ustaleń co do zasad pracy (brak przerwy, umowy a o wynagrodzenie trzeba się prosić) 2. Dezorganizacja i bałagan panujący w każdym kącie biura (dokumentacja jest prowadzona niechlujnie i niestarannie) 3. Niski poziom komunikatywności pracodawcy co było skutkiem licznych niedomówień ze strony pracodawcy 4. Pracodawca nie potrafiący zarządzać swoją pracą jak i pracą podwładnych (pracodawca za swoje niedociągnięcia obwiniał wszystkich naokoło nie patrząc na własny sposób pracy) 5. Pracodawca przyjmuje pracowników na dzień próbny bez jakiegokolwiek wynagrodzenia co jest nie zgodne z prawem. 6. Pracodawca użył siły fizycznej względem swojego byłego pracownika czego świadkiem były 3 osoby w tym osoba przebywająca na próbę. 7. W biurze panuje nerwowa atmosfera, agresywny stosunek do poszczególnych pracowników, okazywanie frustracji, podnoszenie głosu na innych. Moja rada: OMIJAJCIE TĄ KOBIETĘ I JEJ BIURO!!!!

Wszystko co jest opisane negatywnie na temat tego biura to 100% prawdy. Brak jakiegokolwiek profesjonalizmu jeden wielki (usunięte przez administratora) w biurze.A właścicielka biura no cóż można powiedzieć tyle że jest. Współczuje wszystkim tym co robią z nią interesy dotyczące nieruchomości trzeba uważać żeby nie być oszukanym i bardzo naciąga swoich potencjalnych klientów.

Radosna

Ciągłe problemy z wypłatą wynagrodzeń/trzeba się pilnować żeby nie zostać oszukanym przy wypłacie. Wykorzystywanie pracownika i złe traktowanie. (usunięte przez administratora) Krzyki, obrażanie i obgadywanie za plecami jest u tej pani normą. Pomimo wykształcenia wyższego(usunięte przez administratora)nie potrafi zarządzać firmą, posiada luki w wiedzy - dyplom raczej kupiony niż zdobyty cieżką praca. Są tu problemy ze sprzetem niezbędnym do pracy (komputery, aparaty fotograficzne, oprogramowanie, nawet papieru do drukarki często brakuje). Bez problemu można się tu nabawić nerwicy. Stanowczo odradzam i nikomu nie życze takiego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o 4W Consulting & Nieruchomosci - Wrocław

4W Consulting & Nieruchomosci