„INMEDIO” Sp. z o. o.

Legnica

Opinie o „INMEDIO” Sp. z o. o.

blondyna 2010-08-31 18:21:25
Hejka,ja pracowałam w inmedio cafe w Legnicy w szpitalu i nikomu nie radzę,nie dojść że bez umowy,to miałam pracować 6 godzin a pracowałam 12 i do tego za 6 zł za godzine
ktos 2011-03-25 18:35:42
tak sadze ze masz racje praca w szpitalu to udreka bo pan(usuniete przez moderatora)uwaza sie za boga w tej pracy rozkazuje ma brak szacunku do innych pracownikow procz (usuniete przez moderatora)ktora jest jego kolezanka od wielu lat odradzam tam prace zwlaszcza jesli (usuniete przez moderatora) bedzie tam niby kierownikiem ma moze ktos numer do prawdziwego szefa inmedio ??
Blondi 2 2012-01-28 19:55:36
Chyba musiałyśmy razem pracować u (usuniete przez moderatora).. u (usuniete przez moderatora) nie jest tak żle dużo osób gada na niego ale jest w porządku...
p03 2016-04-23 09:47:15
tak, produklty mają dobre i bardzo szeroką ofertę, jak dla mnie to jest następca tradycyjnych kiosków ruchu
Zostaw swoją opinię o „INMEDIO” Sp. z o. o. - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „INMEDIO” Sp. z o. o.