P.J.Stirling Frui

Arbroath

Opinie o P.J.Stirling Frui

jerz_84 2009-03-18 09:05:11
Słowa kojarzące się z P.J.Stirling Fruit Farms (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są przyjacielscy
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
stawka minimalna godzinowa
Najbardziej podobało mi się w P.J.Stirling Frui:mozliwość poznawania ludzi z wielu kultur
Najbardziej nie podobało mi się w P.J.Stirling Frui:
jerz_84 2010-01-04 22:47:45
bhp leży
anonim 2011-02-16 20:31:11
jerz_84 - 2009-03-18 09:05:11

Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są przyjacielscy
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
stawka minimalna godzinowa
Najbardziej nie podobało mi się w P.J.Stirling Frui:

praca w farmach należących do pj stirlinga to porażka, dosłownie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na wyspach. nie polecam nikomu. chyba ze 150 funtów tyg tobie pasuje. pracodawca kombinuje jak tylko ciać koszta na pracownikach, oszukuje na godzinach i nie wypłaca naleznych pieniędzy a z kontrolującymi urzednikami ma układ i kontrole nigdy niczego nie wykazały. lepiej poszukac czegos innego jesli nie w szkocji to w anglii.
radek123 2014-12-26 09:43:01
zarobiłem tam przez półtora miesiąca aż 800funtów praca na farmie truskawek nie jedżcie tam nigdy.
wol 2016-05-19 17:55:06
Cześć Wam. W poprzednie firmie zaprzepaściłem swoje szanse, ale może nie ma co o tym opowiadac. Szukam nowych wyzwań i zastanawiam się czy to odpowiednia ku temu firma?
Zostaw swoją opinię o P.J.Stirling Frui - Arbroath
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.J.Stirling Frui