Kayser Automotive Polska

Wysogotowo

Opinie o Kayser Automotive Polska

oszukany pracownik 2016-05-12 20:36:27
Pracę w firmie Kayser Automotive rozpocząłem w dniu 9 maja 2016. W trakcie rejestrowania pracownika należy wypełnić ankietę, w której pada m.in. pytanie o stan rodziny. Prowadzący szkolenie bhp pracownik zapewniał mnie i szkoloną razem ze mną Panią o niebotycznej wręcz uczciwości firmy Kayser. Ja jestem ojcem i bardzo zależało mi, aby zarobić pieniądze na utrzymanie mojej Rodziny. Dlatego z wielkim zaangażowaniem podszedłem do pracy. Od początku zbierałem pochwały i miłe porady od szefowej zespołu, pani Ilony. Pani przełożona wierzyła we mnie. Po dwóch dniach pracy, gdy tylko wszedłem do domu, zostałem poproszony drogą telefoniczną do pośrednika przez Panią konsultant. Pani konsultant, o której w firmie wypowiadano się z lekceważeniem, powiedziała na rozmowie, że osoba "X" będąca przełożonym pani Ilony, nie chce mnie widzieć w firmie, ponieważ gdyby nie ja zespół przeszedłby już dawno! (jak dawno? przecież w firmie byłem od dwóch dni :) na nową maszynę. 5-letnie dziecko wymyśliłoby mądrzejszą i mniej pokrętną wymówkę. Ta sama osoba z pewnością teraz "zmotywuje" panią Ilonę aby powiedziała, że wcale mnie nie chwaliła. Wielkie zaskoczenie dla osób, które szukały wymarzonej pracy. Mimo tego, że okres wypowiedzenia umowy wynosił trzy dni, pracę musiałem zakończyć natychmiast. Oczywiście, nie zamierzam sprawy tak zostawić i podaję firmę Kayser Automotive do Sądu. Sąd z pewnością odkryje kim jest tchórzliwie ukrywająca się osoba "X". Nie interesuje mnie zupełnie, że osoba ta jest do tego stopnia dziecinna i ma skandaliczny stosunek do ludzi. Być może sprawa sądowa pomoże osobie tej wkroczyć w dorosłe życie. Jeżeli ktoś z Państwa został podobnie potraktowany, proszę o kontakt. Chętnie pokieruję do odpowiedniego prawnika.
Zostaw swoją opinię o Kayser Automotive Polska - Wysogotowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kayser Automotive Polska