Knauf Industries

Wrocław

Opinie o Knauf Industries

jaro 2010-09-16 16:54:05
To widac slychac i czuc!
Pracownik 2010-09-27 13:40:38
Witam nie ma jak konflikty wewnetrzne czyli jak [usunięte przez moderatora] wtryski i odwrotnie albo najazd jest na magazyn. Magazyn w kazdym zakladzie i kazdej firmie jest najgorszy. Najezdzacie na magazyn, ze WOZKOWI nic nie robia. Hmmmmmmmmmmmmm... zastanawia mnie jedno dlaczego ludzie z EPSU sie nie wypowiadaja, ze WOZKOWI nic nie robia a nie wypowiadaja sie bo wiedza jaka szalencza jazda jest na EPEESIE.

MAM MALA PROPOZYCJE ZAPRASZAM LUDZI Z PRODUKCJI KTORZY MAJA UPRAWNIENIA NA WOZEK ZEBY PRZYSZLI NA JEDEN DZIEN NA MAGAZYN I POPRACUJA:) ZAPRASZAMY W WOLNE DNI ALBO W GODZINACH PRACY!!!!!!!!!!! NAJGORSZE JEST TO ZE PIERNICZYCIE GLUPOTY I NAJEZDZACIE NA NAS ZE NIC NIE ROBIMY CZY MY WAM COS ZROBILISMY CHODZCIE I POPRACUJCIE:D:D:D
slawek 2010-09-27 15:15:16
no wlasnie dlatego zawsze wysylacie tasm te same osoby zeby samemu nie jezdzic na epesie! Cwana zagrywka bo wiecie co sie swieci!
Pracownik 2010-09-30 20:26:41
A co nie mozna poswirowac wy mozecie to my tez:P
eryk 2010-10-03 02:00:42
tu kolega ma racje praca na magazynie to nie sielanka jeździłem pół roku na styropianie i nie jest łatwo jak ślepy puści wszystkie maszyny na maksa a teraz jest pełno nowych i jest jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] skąd oni takich ludzi biorą a co do reszty ludzi na eps i plastikach to zasuwają i im tez nie zazdroszczę jedno dodam na każdym dziale jest ciężko więc poco te wytykanie szanujmy się a będzie pracowac się lepiej
knauf 2010-10-03 08:21:15
To co dzis sie rano przydazylo przechodzi wszelkie pojecie! Autobus wieczorem ludzi przywozi a rano trzeba na piechote do domu wracac! Skandal!
Bonio 2011-01-20 12:59:41
a co myślicie o kontroli jakości warto tak skaładć papiery?
zonka 2012-10-28 23:04:26
sa przyjecia do knaufa?
Pracownik 2014-06-18 19:52:17
Pracuje w Knauf nowa wieś wrocławska,co mogę powiedzieć,robota jak w akordzie maszyny zasuwają a ty razem z nimi przez bite 8godzin przerwa na posiłek 15 minut, lekka przesada ze strony dyrekcji, szczególnie w upały gdzie na hali jest skwar nie do wytrzymania.Maszyny raczej rachityczne i wykorzystane do maksimum, widocznie zarząd doszedł do wniosku że szmelc nie szmelc ale jeszcze parę groszy się zwróci.Natomiast pracownicy którzy na nich pracują mają dodatkowe atrakcje,i tak, jedna kopie prądem ,a na innych trzeba uważać aby nie zostać poparzonym cieknącym z przewodów wrzątkiem lub parą buchającą wprost na pracownika. Zastanawia mnie kto zezwolił na pracę na takich maszynach bo z rozmów z innymi ludźmi którzy tam dłużej pracują wynika że maszyny są dopuszczane przez kontrolę.(Zadziwiają mnie niezmiennie przepisy bezpieczeństwa pracy w wydaniu Polskim). Co do zarobków się nie wypowiem bo szału niestety nie ma raczej standard, niżej zejść nie mogą bo by im ludzie z roboty uciekli.
V 2014-08-11 17:03:52
Średnio. Praca jak praca, produkcja, praca stojąca na wtryskarkach. Maszyny głównie stare, z lat 60., lata świetności mają już dawno za sobą. Trzeba uważać z wypłatami, od innych pracowników dowiedziałem się, że często księgowa nie nalicza poprawnie wypłat- część z pracowników musi prosić się o własne pieniądze. Pracownicy często zwalniani są na okres postojów- przed świętami czy też w czasie urlopu letniego, by zostać ponownie przyjęci po przerwie. Nie należy się też nastawiać na dobre zarobki na produkcji- szumnie zapowiadana premia to 3%, 5% lub nawet 0%- nikt nie raczy jednak powiedzieć, dlaczego. Myślę, że istnieje wielu lepszych pracodawców
waldek 2015-01-13 16:25:02
no i co @władziu, wysyłałeś do nich CV, cokolwiek się odezwali w sprawie rozmowy kwalifikacyjnej? bo nie wiem czy opłaca mi się wysyłać do nich papiery, nie widziałem nowych ofert od nich, chyba przez stronę to tak średnio da się aplikować, nie sądzicie? nie znalazłem żadnego formularza ani nic takiego..
knauf to zło 2015-03-12 06:16:36
work express wroclaw. Ta agencja zatrudnia ludzi w knaufie.
echo 2015-07-26 00:38:41
Knauf- przestrzegam przed nimi.
nowy 2015-08-10 09:23:57
Praca tylko dla ludzi, przypartych do muru... Jeżeli macie inną możliwość nie przychodźcie tutaj pracować. Warunki pracy jak w kołchozie. Jedna 15 min przerwa, obsługujesz często dwa stanowiska pracy wiec nie masz czasu, na to, żeby wody się w międzyczasie napić, a o wyjściu do łazienki nawet nie wspomnę. A całość za 1700 zł i pracę na 3 zmiany...
k 2015-08-13 14:06:45
Pracowałam w knaufie w biurze, zarobki małe a zapiernicz konkretny, zwłaszcza podczas wakacji, nie polecam! wyzysk za gowniana kase.
aplikant 2016-05-18 16:00:43
Witam.Mam pytanie ile zarabia operator wtryskarki i czy można liczy na premie
Mała_Mi 2016-06-09 10:52:01
Nie polecam pracy w tym zakładzie. Profesjonalizm to ostatnie słowo jakiego można użyć określając tę firmę. Atmosfera w pracy że siekiery można wieszać. Pracownicy z podfirm są dyskryminowani przez pracowników firmy. Wszystkie defekty bezpodstawne spadają na nowych operatorów. No i oczywiście podpirdyling i dupowłazing pełna parą... Gdyby nie atmosfera nawet byłoby znośnie.
J... 2016-07-06 20:17:47
Nie polecam tej pracy tam przez 4-h aż do przerwy nie ma kto cię zastąpić i jak ci się zachcę to nikt ci maszyny nie zatrzyma i robi się pod siebie! I to nie bajki na resorach bo trzeba się odgryźć pracodawcy tylko autentyczny fakt! Przerwę masz 15 min, temperatura na hali codziennie przekracza 39 stopni, nowych pracowników i pracowników pod-firm traktują gorzej niż szmaty do podłogi. Masz stać przy maszynie i zasuwać na równi z nią czyli jak i ta maszyna i tak też cię traktują.
Wykorzystanie pracownika do maximum a to wszystko za 1750 zł.
janek 2016-07-16 10:13:33
a czy jako handlowiec musisz miec juz wlasna baze klienotw?czy ci dają?
Zostaw swoją opinię o Knauf Industries - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Knauf Industries