Opinie o ASTAT Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ASTAT Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ASTAT Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ASTAT Sp. z o.o. w Poznań

Rudy rydz

Co się dzieje z ta firmą ze ostatnio więcej ludzi odchodzi niż przybywa ? Czy prezes nadal niczego nie widzi ze atmosfera jest mówiąc lekko napięta przez jedną osobę? Szczerze odradzam jako wieloletni pracownik. Kiedyś był to bardzo dobry zakład pracy. Dziś on nie ma nic wspólnego z poszanowaniem i miłą atmosferą jaka kiedyś panowała.

kandydat
@Rudy rydz

nowo zatrudniony handlowiec będzie podlegał pod tą osobę od napiętej atmosfery czy to dotyczy innego działu?

Kama Nowy wpis

W ogłoszeniu dla Młodszego Specjalisty ds. Jakości i Zarządzania Projektami Doskonalenia wpisane zostało wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy. czy to oznacza, że na tym stanowisku przyznawane są jakieś premie? opisze ktoś całość wynagrodzenia?

Małgosia Nowy wpis

Dzień dobry, tak dla pewności to na którym piętrze jest biuro, w którym pracuje Specjalista ds. Kadr i Płac? Pisano wcześniej by unikać parteru, nie mam pojęcia czy faktycznie jest tam coś nie tak ale wole dmuchać na zimne, poza tym lubię mieć ładny widok z okna

I nic tu ładny widok nie pomoże! Trafisz do podłych ludzi. Zreszta rotacja tego działu mówi sama za siebie !

Ktoś wspomniał niedawno o złym traktowaniu i zastanawiam się czy to zdarza się na każdym dziale? chce się upewnić bo mam zamiar wstępnie aplikować na młodszego specjalistę ds. administracji i wsparcia sprzedaży. nie wymagają doświadczenia, więc to dla mnie na plus, bo go nie mam, tylko w jakiej atmosferze na dziale będę pracować?

Gggość

Króluje (usunięte przez administratora) HR nie reaguje, bo wie, że nic nie może z tym zrobić. Pod względem atmosfery nie polecam tego miejsca pracy.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy ASTAT Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista ds. Kadr i Płac. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z ASTAT Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Czy te trzy dostępne oferty na takim portalu są ze względu na rozwój? ktoś napisał teraz niedawno, że powiększają właśnie niektóre działy. Mógłby ktoś opowiedzieć o pracy Młodszego Specjalisty ds. Jakości i Zarzadzania Projektami Doskonalenia? Interesuje mnie proces rekrutacyjny oraz późniejsze wdrożenie na stanowisko

Cześć, jaka atmosfera panuje w biurze na obsłudze? Ktoś niedawno pisał cos o rotacjach i teraz jak tak patrzę to jedna kandydatka gdzieś w marcu już pisała o dostępnej ofercie. Czy to faktycznie rotacja? Ile okres próbny może trwać i czy w ogóle występuje?

DOK

W obsłudze klienta raczej robi się swoje i idzie do domu. Są imprezy integracyjne i budżet integracyjny dla każdego działu, więc można mieć wpływ na to w jaki sposób chcemy się zintegrować. Dział mało rotujący, ale ostatnio powiększali działy, więc mogą pojawić się ogłoszenia.

O co chodzi z tym odchodzeniem z działu HR? Ktoś widzę ze odradził ale nie padło jasne uzasadnienie. Obserwuje od paru dni te nowa ofertę dla specjalisty ds. kadr i płac. Możecie wskazać wprost przyczynę prowadzonych naborów? powiększanie zespołu czy jednak rotacja? no chyba ze ktoś awansował?

Budzi zastrzeżenia

Dział budzi zastrzeżenia co do kultury, już na samym wejściu widać że jest bardzo negatywne i nieprzyjemne nastawienie.

@Budzi zastrzeżenia

Poważnie? A po czym konkretnie to stwierdzasz? Dlaczego masz takie właśnie odczucia? Z własnego doświadczenia? zastanawiam się czy jako nowy pracownik nie możesz mieć na to jakiegoś wpływu? Ludzie w ogóle starali się integrować?

Ilu osób na dziale HR teraz potrzeba? :) widziałam ze od paru dni widnieje ogłoszenie dla młodszego specjalisty a teraz jak prześledziłam te najnowsze komentarze wychodzi, że chyba w lipcu ktoś był potrzebny? Zwiększacie liczbę osób czy to po prostu jakieś podmianki? Ze względu na wstępne doświadczenie oraz lokalizacje biura chciałabym spróbować czy jest tu ktoś kto mógłby polecić?

Rudy rydz

kandydat
@Rudy rydz

Inga

Jak praca tego młodszego serwisanta wygląda, że podobno max czwórkę się ściąga? Tak jeden pan pisał jeszcze w kwietniu a chłopak myślał o takiej pracy. napiszecie o niej mimo wszystko nieco więcej? Widzę, że o szkolenia dla handlowca ktoś pytał, a na serwisie jakie są?

Handlowiec

Na jaką podstawę może liczyć handlowiec ? Jakie narzędzia pracy ? Jaka flota samochodów i czy można wykorzystać do celów prywatnych ? Ile jest szkoleń i czy są regularne ?

Anka

Czy powodem tego, że jedna rozmowa rekrutacyjna została przeniesiona o 1,5 h, jest fakt, że było wtedy za mało osób na HRce? Pytam, bo widziałam ofertę dla specjalisty do tego działu. Opisze mi ktoś jak samo wdrożenie przebiega? Z opisu wynika, że można otrzymać przy tym wparcie ale także liczyć na cały zespół. to ile osób jest na dziale i jaka panuje teraz atmosfera? i zarobki ogólnie jakie są?

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w ASTAT Sp. z o.o.?

Byłam na rozmowie. Pan który miał ją przeprowadzić spóźnił się 45 minut. Rozmowa na szybko, szybko bo 15 minut do końca pracy. Miałam dostać odpowiedź nawet jeśli będą na nie. Przez pół roku nie otrzymałam żadnej odpowiedzi ????????‍♀️. Trochę słabe zachowanie tego Pana

ms

nie ma rekrutacji są zwolnienia. ze wrzesni i obłaczkowa

Rozmowę miałem miec o godz 13. Bez żadnej wcześniejszej informacji przełożono na 14.30. Dziękuję mam inne plany.

Firma ASTAT Sp. z o.o. poszukuje pracowników na Product Manager w mieście Poznań. Czy ktoś brał już udział w rekrutacji w tej firmie i może wypowiedzieć się na jej temat? Z ilu etapów się składa?

Karol

Widziałem właśnie ogłoszenie na stanowisko młodszy serwisant we Wrześni. Zastanawiam się nad aplikacją. Jakie zarobki, czy powyżej 4000 zł netto można na początek zarobić na tym stanowisku? Czy atmosfera na tym dziale jest ok?

Iwona
@Karol

Najlepiej będzie jak wyślesz cv. To po tym jakie warunki Ci przedstawią, będziesz mógł ocenić czy warto czy wręcz przeciwnie.

Karol
@Iwona

Wysłałem, ale okazało się, że już znaleźli na to stanowisko. Teraz spojrzałem, a ogłoszenie nadal jest na ich stronie

Barbara
@Karol

A to ciekawe czemu go nie zdjęli. Może Ci powiedzieli nieprawdę?

@Karol

Na początek to dostaniesz najniższą krajową i śmieciówkę. Jak będziesz pracować w weekendy lub po godzinach to może Ci się uda przekroczyć 4k.

Renata
@Andrzej

Ok a ten początek to ile trwa? Co po nim będzie ewentualnie jak faktycznie człowiek się wykaże? Wiadomo, że na start każdemu trudno dać więcej skoro pewnie wolą sprawdzić? Później jaka ewentualna pespektywa?

Renata

pytali o młodszego serwisanta a co z młodszym specem do obsługi klienta? na stronie jest aktualnie info, że kogoś takiego szukają. ile osób tu pod firmą juz się na tym stanowisku zatrudnia? pisali o pracy ze zgranym zespołem i wymagają przy tym chęci do nauki. widziałam jednak tylko opcję na dofinansowanie kursów językowych. jakie jeszcze inne szkolenia są dostępne?

Krzysztof

Dzień dobry Czy ktoś wie jak wygląda praca na stanowisku Regionalnego Doradcy Techniczno Handlowego? Chcę złożyć dokumenty, bo widzę że jest nabór na województwo zachodniopomorskie. Po opiniach widzę, że jest średnio, ale czy coś się zmieniło? Jakie są warunki pracy, jakie wymagania, czy targety są realne, jak z premiami (czy są uczciwe)? Kolejne pytanie - umowa o pracę, czy jest ciśnienie na B2B?

Janusz

Jak wygląda praca w dziale sprzedaży? Czy kadra jest stała, czy są często nowe twarze?

Lidia

A jak teraz z działem windykacji? :) zdarzają się jakieś oferty pracy czy nadal stała ekipa? Pisano tu że tam ciężko się dostać ze względu na stałą ekipę.

Zostaw merytoryczną opinię o ASTAT Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w ASTAT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ASTAT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASTAT Sp. z o.o.?

ASTAT Sp. z o.o.