FRANCUSKI INSTYTUT GOSPODARKI POLSKA SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o FRANCUSKI INSTYTUT GOSPODARKI POLSKA SP. Z O.O.

Nowy 2012-12-22 15:56
Ocena firmy jako miejsca pracy bardzo niska. O warunkach jakie tam panują najlepiej świadczy b. duża rotacja personelu, szczególnie w dziale konsultingu.

Bardzo proszę trenera, któremu ta firma nie wypłaciła wynagrodzenia o to, żeby się tu odezwał. Wiem, że koniec końców sprawa trafiła do sądu.
piotr 2013-01-22 17:01
Współpracuję z FIG od wielu lat i moje doświadczenia z FIG są bardzo pozytywne. Programy szkoleniowe FIG mają bardzo dobrą reputację na rynku. FIG współpracują tylko z praktykami biznesu i ma super zespół :-). W trakcie spotkań firmowych poznałem trenerów i konsultantów i nie mam wrażenia aby była duża rotacja… Od lat widzę te same twarze :-) Nigdy nie słyszałem aby któryś z trenerów miał konflikty z FIG. Ja zawsze otrzymuję płatności na czas :-) Polecam tę firmę jako super pracodawcę :-)
antek 2016-05-02 14:58
Hej strasznie tu cicho wchodzi tu ktoś jeszcze? Poszukuję informacji odnośnie zarobków w tej firmie plus informacji nt umowy, jeśli ktoś tu wchodzi niech napisze
Zostaw swoją opinię o FRANCUSKI INSTYTUT GOSPODARKI POLSKA SP. Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FRANCUSKI INSTYTUT GOSPODARKI POLSKA SP. Z O.O.