Opinie o Impel Security w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Impel Security. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Impel Security o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Security w Szczecin

Alan Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Witam.Szukają na dworzec ,pracował ktoś ? I do stoczni Gryfia.Jak tam jest,wie ktoś?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Impel Security?

Jaskier Nowy wpis

Dzień dobry. Kiedy Impel wypłaca wypłaty .? I czemu na umówię nie jest napisane kiedy będzie wynagrodzenie .!?

Damian

Moja ocena jeżeli chodzi o firmę jest pozytywna mam dobry kontakt ze swoim kierownikiem Pan Krzysiek jest bardzo pomocnym i kontaktowym człowiekiem chociaż krążyły opinie o Krzysztofie z impela który (usunięte przez administratora)ludzi ale na mojej szczęście nie trafiłem na niego warunki które ustaliłem pokrywają się z rzeczywistością.

@Damian

Czyli najwyraźniej ocena pracy zależy od tego gdzie się trafi i z kim bezpośrednio pracuje, jak wszędzie w sumie:) A długo tu pracujesz? I które warunki miałyby nie pokrywać się z rzeczywistością, co słyszałeś? :p

LoL Nowy wpis
@Damian

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Impel Security. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
Guardian

Nie polecam, najgorsza firma na świecie! Koordynatorka Ewa O. bez powodu zwolniła pracownika, który wypełniał swoje obowiązki nienagannie, bez żadnego ale i bez zarzutów, pracował w danym miejscu kilka lat i nie było na niego żadnych skarg, teraz przyszła ta koordynatorka i się czepia ludzi o byle co, tylko dla tego, że są młodsi. Po odejściu paru pracowników ochrony zaczęła się wyżywać na pracownikach informacji. A na pożegnanie stwarzają jeszcze problemy, nijak zwrócić rzeczy przed wypłata, można tylko po, ale przez to nie dostaje się całej należnej kwoty, a później tej części nie oddają. Jestem strasznie zawiedziona i zażenowana. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem i nie zatrudniajcie się tam! Nie polecam i nie pozdrawiam!!!

@Guardian

Z tymi rzeczami to tak pełnoprawnie to robią? Nie ma możliwości, żeby to podważyć?

Guardian
@Karolina

Panuje bezprawie. Dowody na to są, ale zawsze winę zrzucają na kogoś innego.

@Guardian

Nie rozumiem chyba, jak niby to robią. Bo gdyby jakaś instytucja się temu przyjrzała to by mogło raczej coś wyjść wtedy?

Piotr Leon OLECH

(usunięte przez administratora) Umowy bez stawki, ciągła umowa zlecenie, chociaż każą być w konkretne dni na konkretną liczbę godzin od do. Drożdż skurkowaniec na którego napisałem gdzie się dało i jego następcy to krętacze. Normalna zorganizowana grupa przestępcza. (usunięte przez administratora) wyłudzenia itp. moja kobieta tam pracowała.

Chrisu

Pracował ktoś z Was w Posejdonie lub Leroy Merlin i mógłby podzielić się wrażeniami?

Żądło
@Chrisu

Zależy które Leroy bo sklep sklepowi nierówny, ogolnie pieniądz nienajgorszy jak na ochrone.

Teresa
@Żądło

To ile można miesięcznie wyciągnąć tak mniej więcej? :)

Krytyk

Obecnie pracuje na umowę zlecenie ale chcą żebym pracował na umowę o pracę . Obecnie mam na godzinę 15,50 zł a powinem mieć 16,30 zł zastanawiam się czy dalej pracować w tej firmie czy się opłaca ....

Niestety w części odpowiadającej za ochronę powstał klan, jest pan r. i jego koledzy szefowie ochrony i jeszcze pseudo koledzy poukrywani na obiektach - (usunięte przez administratora) Każdy z nich odważny i (usunięte przez administratora) obrabia szefowi ale jak tylko jest z panem r, to najlepszy kolega. Wspólne wypady na mecze itp. Wszyscy fałszywi - jeden drugiego sprzeda panu r.

Siwy

Nie polecam tej firmy. Firma płaci ochłapy a nie pieniądze, tylko patrzą jak okraść pracownika. Kierownik Mateusz J. tylko patrzy jak nas okraść np jest 8 osób na zmianie a faktycznie jest 6 osób a pieniądze "ktoś" bierze. Ten człowiek nie powinien być kierownikiem!!!

don kasjo
@Siwy

czyli na gryfii robiles tam to wgl (usunięte przez administratora)

Michalina

@kobol a jak duże są niezgodności w wypłatach ?

kobold
@Michalina

Różnie, czasem kilkaset pln, ale potrafią też wypłacić za dużo więc raczej nie (usunięte przez administratora) tylko mają bajzel

kobold

Wszystko zależy od tego na jaki obiekt trafisz, można wtopić ale też i naprawde dobrze trafić i zarabiać, ale tu duże znaczenie ma kontrahent i jego wymagania, inspektorzy bez zastrzeżeń. Główne bolączki to niezgodności w wypłatach, trzeba wydzwaniać do ibs i upominać się o swoje oraz braki sprzętowe

Napisze wam jedna Przykra sytuację, jaką spotkała mojego brata Brat pracował w Netto jako dedektyw sklepowy Raz miał sytuację kradzieży, przez Ukraińców Użył gazu, pomoc też była że str, ochrony z galerii Co z tego że sprawcy zostali zatrzymani Jak koordynator nie raczył przyjechać, zobaczyć czy jest OK, pan Krzysztof tylko potrafi być mądry u siebie za biorkiem nic więcej Ostatnio brata dopadli owi sprawcy Pobili go bardzo Pan Krzysztof, jak się okazało zwolnił brata zwodzac go przez dwa tygodnie, przeniesieniem na inny obiekt Nawet w szpitalu go nie odwiedził Tak wygląda szef ochrony ????????brawo Żeby co kol wiek się doprosic, trzeba dużo chodzić Co z tego że daje umowę o pracę

Beata

@norbi a jak szybko można awansować w takim razie ?

Szteja

Proszę o kontakt osoby, które były zatrudnione przez Impel i mają problemy z odzyskaniem należności za pracę. szteja.18@gmail.com

norbi

fajne jest to ze w impelu mamy możliwość rozwoju i awansu :) od razu jest motywacja do pracy

Jola56890075
@norbi

Hahahha chyba nie mówimy o tej samej firmie. Impel to najgorsze dno! Nie życzę nikomu tam pracować!

Róża

Co p. Ma na myśli. Jakie zarobki. Jaka umowa o pracę. Ja chcę u nich pracowac

ania34567
@Jola56890075

Dokładnie zgadzam się to jest jedno wielkie dno

Anakonda
@Jola56890075

Pracowałem i jestem zadowolony... Zwolniłem się i chyba tam wrócę jeżeli pozwolą:)

Ja3333
@Jola56890075

Czy jest tu salowa która pracuje na unii lubelskiej w Szczecinie?

zzzzzzzzzzzzzz
@norbi

A ty skąd się urwałeś. Ta firma to dno i wodorosty. Gorzej wpaść w gówno już nie można.

@Ja3333

Najgorsze (usunięte przez administratora) kierownictwa, kordynatorka wyzywa , poniża,straszy zwolnieniem.Nigdy takiego dziadostwa , uciekać jak najdalej.Strasza że mają na nasze miejsca Ukrainki

Leszek
@Ewa

Dlaczego masz takie zdanie o kierownictwie firmy? Opisz dokładniej sytuacje jakie spotkały Cię w Impel Security. Czekam na odpowiedź.

Dawno nie wypowiadaliście się na temat firmy. Wcześniejsze wpisy są bardzo podzielone, ale niestety bardzo ogólne. Czy możecie powiedzieć mi na jakie wynagrodzenia można liczyć i czy firma oferuje benefity pozapłacowe bądź premie uznaniową? To bardzo ważna informacja dla osób obecnie poszukujących pracy, które liczą dodatkowo na odpowiednią atmosferę między pracownikami.

Zenek

Praca dla mnie jest super, nie narzekam na zarobki. Trzeba pracować a nie biadolić.

Nawet tak dobra firma jak Impel Security ma niestety swoich hejterów. Jeśli wymagania pracodawcy są dla niektórych brakiem szacunku to brak słów.

@Kasia78 Dziękuję Ci za to, że postanowiłaś podzielić się z nami swoim zdaniem o Impel Security i panujących tam warunkach pracy. Wysnuwasz poważne zarzuty względem tego pracodawcy. Mobbing rozumiemy jako działania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu pracownika i powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika. Jesteś pewna, że tego właśnie doświadczyłaś? @Jakalhac Jak długo pracowałeś w firmie Impel Security? Proszę, abyś wzbogacił swoją wypowiedź o jakieś szczegóły. @Jola56890075 Dlaczego tak uważasz? Zachęcam Cię, byś uzasadniła swoje zdanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Security - Szczecin

• Jak się pracuje w Impel Security?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Security?

Impel Security