„Grajewscy” Sp. J

Świebodzice

Opinie o „Grajewscy” Sp. J

benek 2012-02-28 16:05
Nie polecam pracy w tej firmie, ( usunięte przez administratora )!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I proszę nie usuwać wyłącznie negatywnych komentarzy bo to nic nie da.
;-) 2013-04-27 16:32
obecnie na terenie zakładu jest wdrażany program Unijny RODZINA NA SWOIM, także prosze nie narzekać :D
obserwator 2013-07-11 11:46
Im więcej ludzi nie rozumiejących sarkazmu, tym więcej " PROGRAMÓW UNIJNYCH" ha ha ha
obserwator 2013-07-11 11:50
A tak na marginesie- Jak się tam pracuje?Ale poważnie..
Rico 2014-10-16 06:29
Witam nie polecam pracy w tej firmie czlowieka maja za ;parobka,,i j-w,niema tam czegos takiego jak rodzina na swoim,,,bzdury,,zarobki ,,,marne,,poprostu najgorsza firma w Swiebodzicach,,,pozdrawia,m
maleńka 2015-03-25 17:52
Najgorsza firma niesłowna i niedotrzymująca umów!!!!!!!!!!!!!!!
Seba 2016-01-21 09:07
Aplikowałem na stanowisko Referenta ds. gospodarki magazynowej, spełniam wymagania i nie zostałem zaproszony na rozmowę. Wie ktoś czy firma kogoś zaprosiła na rozmowę,czy po prostu czekają aż zakończy się ważność ogłoszenia ?
wp 2016-03-03 11:50
Nie polecam!!! Człowieka mają za nic najlepiej jakby pracował 12 godzin dziennie za najniższą krajową. Socjal jaki socjal o czymś takim to w tej firmie nawet chyba nie słyszeli.Ładnie mówią i dużo obiecują a rzeczywistość jest całkiem inna.
daro 2016-03-03 16:22
Tu nie chodzi o obiektywizm.I owszem masz rację na wypłatę trzeba zapracować, umowa o pracę jak najbardziej reguluje prawa i obowiązki ale nie w tej firmie-kto pracował w "Grajewscy Sp.j" ten wie.
Karol 2016-03-11 15:40
POWIEDZCIE COS O PRACY U GRAJEWSKIEGO NA MAGAZYNIE JAKA TO ROBOTA
kris 2016-05-15 16:09
Witam
A na jakie zarobki może liczyć osoba zatrudniona na stanowisku kierownika logistyki ?
indy 2016-06-28 14:50
czy praca byłaby nadal na strzegomskiej 49 u was?
Tremp 2017-02-13 20:37
Na stanowisku kierownika z pewnością możesz liczyć na kiepskie wynagrodzenie, tak jak z resztą na innych stanowiskach.
Tremp 2017-02-13 20:39
Agnieszka 2017-03-02 13:06
@Tremp, myślę, że każdy ocenia inną kwotę jako dobre lub słabsze wynagrodzenie ;)
byłypracownikgrajewskich 2017-04-30 00:25
nie polecam . Zarobki nie przekładają sie na ilosc godzin, które się spędza w firmie . Robisz za dwoje, a pensja jedna i w dodatku marna . Ludzie w porządku, ale szefostwo w ogóle nie docenia pracownika. Nie polecam
Agnieszka 2017-05-04 10:15
@byłypracownikgrajewskich, piszesz, że szefostwo nie docenia pracownika. Co masz konkretnie na myśli? Czy spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja? Uargumentuj swoją wypowiedź.
Bylypracownikgrajewskich 2017-05-15 22:18
Przez kilka lat pracy sytuacji było kilka a opisanie ich zajęło by sporo czasu . Samo szefostwo mówi ze nie ma sentymentu do pracowników , nawet tych wieloletnich . Gdy zachorujesz uslyszysz ze jest sezon . Gdy zaniemozesz po kilku dniach pracy od 7 do późnych godzin wieczornych usłyszysz , że przesadzasz. Jedno mówią człowiekowi w oczy a drugie z nim robią . Gdy widzą ze masz problem będą Cie unikać twierdząc że będzie czas będzie rozmowa . Żałuję że poświęciłem tyle czasu i serca tej pracy mając tak naprawdę wiele innych możliwości . Nie są płacone odowoednio nadgodziny . Pracownik wieloletni ma tyle samo na godzinę co osoba pracująca niepełny rok . Baaa czasem ten co jest nowy ma lepiej .... Tak jak pisane wcześniej o socjalu można zapomnieć . Naprawdę nie polecam bo patrząc ze od kad pożegnałem te firmę jest tylko lepiej
Zostaw swoją opinię o „Grajewscy” Sp. J - Świebodzice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „Grajewscy” Sp. J