KNS Śląska Fabryka Okien

Opinie o KNS Śląska Fabryka Okien

Aktualność
Szanowni Państwo !

Jest nam niezmiernie miło gościć Państwa na profilu naszej firmy. Jako zespół KNS Śląskiej Fabryki Okien życzymy sobie, aby było to miejsce wymiany merytorycznych opinii, pozbawionych wulgaryzmów, hejtu i naruszania godności osobistej zarówno Pracowników jak i Pracodawców.

Nie wyklucza to jednak konstruktywnej krytyki, którą mają Państwo prawo wyrazić i na którą jesteśmy otwarci.

Nie mniej jednak, proszę pamiętać, że prawo zakazuje wypowiedzi zawierających pomówienia i oszczerstwa, dlatego też wpisy o nacechowaniu skrajnie negatywnym, naruszające regulamin Serwisu, a także uderzające w godność osoby ludzkiej - będą usuwane przez administratora, a ich autor może narazić się na odpowiedzialność karną zgodnie z KK art.212.

Oczekujemy od Państwa rzetelnych wpisów na temat działalności naszej firmy, zarówno w opinii kontrahentów, pracowników jak i klientów.

W razie jakichkolwiek kwestii, pytań czy wątpliwości pozostajemy do dyspozycji pod adresem mailowym
sekretariat@kns-okna.pl

Czy w KNS Śląska Fabryka Okien jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Kropa Nowy wpis

Zależy komu o problemie powiesz.Ja będę zgłaszał gdzieś wyżej gdyż przez mechanika nie będę imienia wymieniał ciągle ma do nas problem jestem debilem i mam (usunięte przez administratora) lub (usunięte przez administratora) jak miałem problem z maszyną lecz to jego obowiązek naprawić. Tylko jest taki chaczyk ,że nikt na niego nie powie bo jest kierownikiem mechaników.

Nowy wpis

Aktualność
Szanowni Państwo !

sekretariat@kns-okna.pl

ŚLĄSKA FABRYKA OKIEN ``KNS`` ma opinię dobrego pracodawcy. Patrząc na forum i tą ciszę to sądzę, ze jest dobrze!!!

Paczek Nowy wpis
@Zainteresowany

To zależy na jaką zmianę trafisz jedna jest zawsze poszkodowana brak ludzi i ciągle bez premi.Brak słów.

pracownik1,5roku

Firma to jest kompletna katastrofa pracowalem tam 1,5 roku na produkcji. Jedne wielkie hamstwo. Kierownik jak i zarowno jego brat brygadzista osoby nie kompetentne. Firma zarzadaja same nie odpowiedbie osoby. Wypłaty nie na czas. Zarobek smieszny w dodatku nie choruj, nie chcij wolnego. Urlop sobie zachowaj na grudzien jak firma ma przestój. NIE POLECAM NIKOMU!!!! Omijajcie ich szerokim krokiem. FIRMA TO WIELKIE (usunięte przez administratora) A bym zapomnial podstawa najniższa + premia tlumacze: jak wezmiesz l4 albo uż-urlop na żądanie- to zabieraja ci premie wiec zostajesz z podstawa - najniższa. Ha ha ha porażka brak jakich kolwiek dodatkow niczego nie ma nawet paczek na swieta. Pracownika traktuja jak zero. Motto firmy to : jak nie ty to inny

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie KNS Śląska Fabryka Okien.
romek

gdyby jakiś pracownik napisał o sytuacji w zakładzie byłbym bardzo wdzięczny. Składam CV jako przedstawiciel handlowy na rynek niemiecki. Jest umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie plus prowizja. Jeszcze raz proszę o info

Klient

Nie polecam tej firmy, gwarancji praktycznie nie ma, pół roku po zamontowaniu okien piasek za uszczelką w każdym oknie. Osoba zajmująca się reklamacjami w tej firmie powiedziała "że jest piasek na budowie, więc to nie ich wina" kpina!!! Kupiłem jedne z najdroższych okien aby nie mieć problemów, bardzo ciężki kontakt jeśli chodzi o reklamację, nie szanują klientów

David

Nie polecam tej fabryki, gwarancji praktycznie nie ma, pół roku po zamontowaniu okien piasek za uszczelką w każdym oknie. Osoba zajmująca się reklamacjami w tej firmie powiedziała "że jest piasek na budowie..." kpina!!! Kupiłem jedne z najdroższych okien aby nie mieć problemów a niestety same kłopoty.

bez wypłaty co miesiąc

jeśli chodzi o te wypłaty, to trzeba wierzyć, że się dostanie, bo były kontrole PIP ale nikt sobie z tego nic nie robi, nadal się opóźniają i to nie o dzień dwa, ale czasem bywało że o tygodnie... a ludzie mają się cieszyć, że jest praca, ale kto za satysfakcję wyżywi rodzinę??? szefostwo w każdym razie ma ludzi w d... dlatego drugi raz bym się do tej firmy już nie zatrudnił.

rysiu

Fabryka średnia , zero pokory uważają się za najlepszych i nigdy nie przyznają się do winy , na serwis czeka się od miesiąca w górę

gosc

Slyszamam od znajomej ze muzi czekac na wyplate,ze nie przelewaja wszystkim rownoczesnie! Powodu nie znam ale sam fakt jest dosyc dziwny

w tej firmie nie szanuje się ludzi, motto - nie ten to inny, chętnych jest wielu... firma źle zarządzana a jako pracodawca kompletne dno. prawie zawsze spóźniają się z wynagrodzeniami znaczy mają ludzi w d....

montażysta

naprawde konkretne okna w jeszcze rozsadnej cenie to na profilu veka produkuje firma Vetrex i ich polecam

koto

Mam te okna 1.5 roku powyginały sie okno patjo wygielo sie 4 centy skrzydła uszczelki nie trzymają ogólnie szajz na 12 sztuk okien wszystkie do naprawy nie polecam

fachura
@koto

ciekawe jaka stal wstawili w profile bo to jednak veka wiec niezle

Kilka osób odchodzi,więc kilka przyjmą. Zarobki dość dobre,w sezonie dużo nadgodzin,premie. Minusy to dość ciężka praca i brak podwyżek po roku.

adik

jak chcesz pracowac w KNS to idz do kadr teraz bo masz szanse

LOZO

narazie obeszło sie bez zwolnien.

ekoludek

co tam słychać w fabryce zwalniają u was?

gość

Szukam okien i chyba zdecyduję się na okna z KNSu na Vece, może nie są tanie, ale za dobrze wykonane i estetycznie wyglądają.

zainteresowana

Mam nadziejęże wiecie Państwo że KNS ma w swojej ofercie tylko uszczelki termozgrzewalne?? Na początku super i tanio ale co będzie jeśli po kilku latach uszczelki będą do wymiany? Już nie będzie tanio i super!! Pozdrawiam wszystkich dla których liczy się tylko cena

Krystyna
@zainteresowana

Bzdura, ja posiadam okna z firmy KNS i podczas zamówienia zaznaczyłam że chcę uszczelki nietermozgrzewalne i takie mam w swoich oknach. Zanim wystawisz opinię dowiedz się u producenta szczegółów.

silva

Znajoma ma okna z KNS\'u i chwali je sobie. Teraz właśnie szukam okien do swojego nowego domu i po sprawdzeniu jak działają ich okna i okna z pewnej dużej znanej firmy to jestem za KNS\'em. Jestem już po wycenie gdzie ona zamawiała okna i prawdopodobnie je wezmę bo widzę, że wszystko jest ok z tymi oknami. I jeszcze jedno, ważne jest żeby byle kto nie zamonował okien.

Zostaw merytoryczną opinię o KNS Śląska Fabryka Okien - Wodzisław Śląski

KNS Śląska Fabryka Okien