Opinie o Draxton Wrocław w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Draxton Wrocław. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Draxton Wrocław o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Draxton Wrocław w Wrocław

PIEKŁO NA ZIEMI

Korporacja ACE (dla której pracujecie na 3 zmiany i 4 brygady) potrzebuje waszej krwi. Krew można oddawać do beczki, obok płuczki do kokil. Każdy kto odda wiadro krwi zostanie przeszeregowany o grupę wyżej i będzie mógł usiąść w czasie pracy BEZKARNIE!

Minionek

Powinien iść spowrotem na stanowisko odlewnia w (usunięte przez administratora) się poprzewracało

Bogdan
@Minionek

Jesteś pracownikiem Draxton i mógłbyś zostawić bardziej merytoryczną i obiektywną opinię o firmie niż kolega? Nie znalazłem żadnych aktualnych ofert pracy. Czy są prowadzone rekrutacje, a jeśli tak to na jakie stanowiska. Jakiś czas temu firma Draxton ogłaszała, że chętnie podejmie współpracę z absolwentami studiów inżynierskich. Czy nadal są poszukiwani pracownicy z takim wykształceniem?

Patrycja

@Anonim, dziękuję za Twoją opinię. Jako pracownik z dłuższym stażem dużo wiesz na temat warunków zatrudnienia. Czy są obecnie poszukiwani pracownicy, jeśli tak to na jakie stanowiska? Piszesz, że socjal jest na dobrym poziomie, a czy pracownik może liczyć na premie lub szkolenia zawodowe? Jest szansa na rozwój i awans? Każde dodatkowe szczegóły pomogą osobom poszukującym pracy.

Bogdan

Wchodząc do tego wątku liczyłem na uzyskanie merytorycznych informacji związanych z pracą w firmie Draxto. Twój wpis jest bardzo niesmaczny i nie wnosi zupełnie nic do wątku, w którym prowadzona jest dyskusja. Czy ktoś z osób odwiedzających to forum może napisać, czy osoby świeżo po ukończonej szkole mogą dostać się na staż bądź praktyki u tego pracodawcy? Proszę o merytoryczne odpowiedzi.

kołodzij

ponoc zwolnili (usunięte przez administratora)? prawda?

Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
NS Robotnik NS

ci co mieli trochę oleju w głowie i "jaja" już pouciekali to co pozostało to garstka niezaradnych życiowo (usunięte przez administratora)uważa że urlop pracowników należy do niego

ple ple

Do EBCC mozna przyjac sie tlko przez osobe znajoma czyli taka ktora cie poleci a firma posredniczaca to bogres miesci sie na kosciuszki w palacyku

koko
@ple ple

bogres - (usunięte przez administratora)

coca-cola 07
@koko

bogres - hahaha super firma!!! (usunięte przez administratora)

NS Robotnik NS
@ple ple

bogres - czyli oddaj prezeSSowi swoje pieniądze.

mała

ta firma jest bo jest ale tak naprawe to nic dobrego z tego nie bedzie.. nigdy nie wyjdziemy na prostą a tym bardziej na to co oni sobie wymyślają jakieś słupki ile produkcji powinno byc ..masakra za niedługo nas nie bedzie tylko ukraina bedzie tam pracować

mały ale ostry wariat
@mała

wyjdziesz na prostą jak opuścisz to (usunięte przez administratora)miejsce sprawdzone!

Biały Passat 1.9 TDI

Pracy jest pełno, tylko trzeba trochę chcieć, nawet taki wózkowy ma od 3500, nie mówiąc o normalnej produkcji(prasy krawędziowe itp,itd, pow 4000. Im szybciej się zwolnicie tym lepiej dla was, ja to zrobiłem ponad pół roku temu a zarobki 2x lepsze..... i jedna zmiana. każdy człowiek ma prawo do szczęścia.

TechNick po ZSZ

"Każdy człowiek ma prawo do szczęścia" Tak, ale nie łatwo jest to szczęście odnaleźć, odszukać...

Tur

W sumie coś w tym jest, ta.

KontrWywiad
@Biały Passat 1.9 TDI

Normalna produkcja to nie są żadne prasy(usunięte przez administratora)tylko małe firmy Uczciwych Polaków. Znacie różnice?

lider seba

ja jestem seba. mnie bić nie trzeba. jestem ze starej ekipy cieslaka detektyw rucio jest z wami wywrotowcami

Drag-xton

koszmarnie ohydny, brudny, śmierdzący, (usunięte przez administratora)

majster kancicki

ebcc - brud, krzywda, smród

M@il

Mik - 2012-06-26 18:07:53 Właśnie dwóch nierobów wywalili.... dwie flaszki na raz obalili.. może teraz już kamer nie trza zamawiać Tak? kogo tym razem?

koko
@M@il

Paweł był dobrym człowiekiem i świetnym fachowcem, więc bzdury piszesz.(usunięte przez administratora)

kokakola
@koko

prawda kolego. (usunięte przez administratora)był jednym z najmądrzejszych pracowników w tym xxxxxxx. (usunięte przez administratora)

Srygrys

M. nie jest majstrem od 10lat..? Od roku w ogóle nie ma mistrzów, jest inna, płaska struktura. Dałeś się mocno skrzywdzić w EBCC a zły dotyk boli w (usunięte przez administratora)całe życie.

Boli bardzo

anty-flacha front

krzywda w ebcc to norma, każdego dnia

anty-flacha front

krzywda w ebcc to norma, każdego dnia

...

Dziś jest sprzątanie bo szef przyjeżdża lecz czemu akurat teraz?

Patrycja

@Pracownik z Twojej opinii wynika, że pracownicy mają niezbyt dobre relacje z przełożonymi. Czy myślisz, że można by to zmienić i poprawić tę sytuację i stosunki międzyludzkie w firmie? To ważna sprawa, żeby pracownik był doceniony i zmotywowany przez pracodawcę, wtedy pracuje się bardziej wydajnie. Napisz co o tym myślisz? Aktualnie pracodawca na swojej stronie https://www.ebcc.pl/kariera/aktualne-oferty-pracy/ rekrutuje osoby na różne stanowiska, a także szuka studentów ostatniego roku do stałej współpracy.

Patrycja

@Kosa, przypominam Ci, że na forum Gowork nie wolno podawać danych personalnych innych osób. Zabrania tego regulamin https://www.gowork.pl/regulamin Jeśli możesz napisz kilka słów na temat warunków pracy w firmie. Na stronie firmy https://www.ebcc.pl/kariera/aktualne-oferty-pracy/ jest kilka nowych ofert pracy. Jeśli jesteście zainteresowani rekrutacją można aplikować bezpośrednio na stronie.

Mick

TAK!!!!!

kolodzij

nie pracuje już

Rick James

Nie rozumiem dlaczego nazwisko (usunięte przez administratora) nie zostało usunięte.

bulbozaur
@Rick James

Jak nie pracuje ????

klemens cp3

a czego potrzebujesz ?

Specj administracji biurowej

Unijne przepisy dotyczące zapewnienia bezpieczeństwa danych osobowych dotyczą wszystkich firm. Nie ma zatem znaczenia, czy jest to jednoosobowa działalność gospodarcza, spółka cywilna czy spółka z o.o. i ilu zatrudnia pracowników. 4. Nowe obowiązki dla administratorów stron internetowych Wydawcy stron internetowych, korzystających z narzędzi Google takich jak AdSense, DoubleClick for Publishers czy Google Analitycs muszą pamiętać, że firma Google i jej klienci działają jako niezależni administratorzy danych osobowych.

Kosa
@klemens cp3

Skontaktować się

Rick James
@Kosa

Jesteś jakimś anonimem z internetu i ludzie mają ci uwierzyć na słowo, że chcesz tylko skontaktować się. Albo jesteś debilem albo szukasz debila albo obie rzeczy naraz. Idź bezpośrednio do firmy.

Z14zx
@Kosa

Przedstaw sie to sie dogadamy.

Kosa
@Z14zx

Podaj mi swoje fb. Napiszę na priv. Muszę mieć pewność bo to poważna sprawa.

Bolesław Prus LALKA

zgłaszam was za naruszenia ROD

Celem rozporządzenia jest doprowadzenie do pełnej harmonizacji prawa w ramach UE i swobodnego przepływu danych osobowych[1]. W założeniu ma pozwolić mieszkańcom Unii Europejskiej na lepszą kontrolę ich danych osobowych oraz stanowić modernizację i ujednolicenie przepisów umożliwiających firmom ograniczanie biurokracji i korzystanie ze zwiększonego zaufania klientów[2]. Rozporządzenie ma też na celu zaktualizować przepisy, by te spełniały swoje funkcję w XXI wieku i odpowiadały na zagrożenia wynikające z użycia w przetwarzaniu danych osobowych nowoczesnych technologii[3]. Ogólne rozporządzenie o ochronie danych jest częścią pakietu UE dotyczącego reformy ochrony danych[4], razem z dyrektywą o ochronie danych w obszarze policji i wymiaru sprawiedliwości[5][2]. Rozporządzenie zostało przyjęte 27 kwietnia 2016. W momencie wejścia w życie (od 25 maja 2018[2]), po dwuletnim okresie przejściowym, zaczęło obowiązywać w krajach członkowskich UE bezpośrednio, bez potrzeby wydawania aktów prawnych wdrażających je do porządku krajowego. Zastąpiło wówczas dyrektywę 95/46/WE[6][7]. do 10 mln euro (w przypadku przedsiębiorcy – alternatywnie do 2 proc. jego całkowitego rocznego światowego obrotu z poprzedniego roku obrotowego). Kara ta dotyczy naruszeń związanych między innymi z niewywiązaniem się przez ADO ze swoich obowiązków

Zostaw merytoryczną opinię o Draxton Wrocław - Wrocław

• Jak się pracuje w Draxton Wrocław?

Zobacz opinie na temat firmy Draxton Wrocław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Draxton Wrocław?

Kandydaci do pracy w Draxton Wrocław napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042