Green Integrated Logistics Poland Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Green Integrated Logistics Poland Sp. z o.o.

ja 2010-10-29 15:01:20
Praca w koreańskiej firmie - to mowi samo za siebie: zero szacunku do kobiet pracownic, trzeba przepuszczac szanownych panow w drzwiach, nosic za nimi teczke i byc na kazde zawolanie, dostepna rowniez o godz. 23 i 5 rano w soboty, praca po godzinach to normalka, ale przeciez "to oczywiste ze robi sie to dla firmy" natomiast wynagradzanie za nadgodziny nie jest juz tak oczywiste, w koreanskiej firmie siedzi sie w biurze dopoki siedzi w niej rowniez szef - nie zeby robic cos szczegolnego, tylko bycie dla samego bycia tam, o zyciu prywatnym mozna zapomniec, 200% dla firmy, podporzadkowanie i wieczne chodzenie na kolacje z koreanczykami, zeby tylko mogli pokazac sie w restauracji z ladnymi paniami polkami - zenada. (usunięte przez administratora) Witamy w Korei, gdzie szef robi sobie co chce i jest panem i władcą swoich pracownikow. Nie wspominając już o tym, że nie da się zrozumieć ich angielskiego - chyba ze juz sie troche wyrobili ;p (pisze to jako absolwentka studiow magisterskich z anglistyki). No i ciagle pranie mozgu. Oczywiscie mowie o pracy w biurze, panowie na magazynie ponoc przeszczesliwi ze pracuja w tak fantastycznej firmie.
Przywodca Rezimu GIL 2010-11-16 17:17:21
Tak... molestowalo sie bardzo przyjemnie, z ta uroda to troche przesadzasz, a chlopaki na magazynie nie narzekaja.
xy 2011-01-15 13:19:53
Zwłaszcza skaczą z radości z 1/2 etatu na magazynie?
Mateusz 2016-04-24 21:39:27
no bo niestety faktycznie nie szukają teraz nikogo do pracy, może warto podreptać bezpośrednio do siedziby firmy w poznaniu i tam dopytać o możliwość zatrudnienia, wiadomo, że nie każda oferta raczej wypuszczana jest do sieci i warto to sprawdzić :) pzdr
Zostaw swoją opinię o Green Integrated Logistics Poland Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Green Integrated Logistics Poland Sp. z o.o.