Opinie o Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona) w Frankfurt nad Menem

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona) w Frankfurt nad Menem

chima

Jesteś na hotelu w niemczech.Ze wzgledu na ból w klatce piersiowej jedziesz do lekarza ,który daje ci skierowanie do kliniki w pobliskim mieście.W czasie jazdy na hotel dostajesz telefon z firmy żeby przyjechać do Offenbach i oddać samochód bo na drugi dzień jadę do Polski z Heńkiem K.Jadę 298 km samochodem , który jest na stanie kolegi,dolewam paliwo za 20 euro ,całą drogę lało i oczywiście korki.W nagrodę skasowano mi za przejazd do Polski za dziurę w siedzeniu kierowcy /nigdy nie paliłem / i za hotel 105 euro za 3 noce.Słowem obecni pracownicy biura są bardzo skrupulatni Dziękuję im za to i życzę jeszcze większych sukcesów na tej linii w roku 2020.Pozdrawiam.

Łukasz

Nie masz jakieś roboty u siebie bo się niecierpliwią aby iść u tyrać przed ekranem laptopa

porażka

Ludzie pracujący w biurze zarówno w polsce jak i w niemczech to jedna wielka porażka. Przejeżdżając szmat drogi aby załatwić umówioną sprawę nie mogłem otrzymać nawet informacji. Z Polski dzwonią do Niemiec żeby się czegokolwiek dowiedzieć w mojej sprawie, tamci nic nie wiedzą. Dosłownie dramat. Caly dzień jazdy po to, żeby usłyszeć "niestety my nic nie możemy zrobić bo decydują w Niemczech". Kierownik i kierowniczka są tam chyba po to żeby układać pasjansa i krzyczeć do telefonu. Tylko jedna z Pań starała się mi pomóc lecz i tak to nic nie dało. Stanowczo odradzam jakiekolwiek załatwianie spraw przez to biuro.

@porażka

Brak porozumienia i pomocy ze strony koordynatora to faktycznie duża niedogodność. Czy mógłbyś napisać jak wyglądają warunki zakwaterowania i transport do pracy. Załatwia go pracodawca, czy leży w Twoim zakresie?

Paul
@Michał

Zakwaterowanie w hotelach pracowniczych , często po sześciu w pokoju , transport autem firmowym na swój koszt , plus opłata za eksploatację samochodu , notoryczne potrącenia i brak kontaktu z przełożonymi ,(usunięte przez administratora) , obłuda ...

normalny
@Paul

Chlopie skad ty bierzesz takie informacje , kto od ciebie kasuje te pieniadze ??? Powiedz ktore tabletki zazywasz , zmien Apteke

Paul
@normalny

Informacje biorę z głowy bo tu pracuję i wiem. Firma mi potrąca z każdej wypłaty za zjazdy a na paliwo muszę dawać z własnej kieszeniI

@Paul

Ja pamientam jeszce czasy jak był jedyny prawdziwy Szef Peter Halupczok,on zawsze sie starał o nas,i wonungi były bardzo dobre i zawsze problemy załatwiał ,potem przyszoł Waldek,to juz sie zaczyno (usunięte przez administratora),a teraski to juz na psy firma zeszła,pszeniesieni do frankfurtu nad menem ,nikt nic nie wie.....

Może czy morze

Praca sekwencyjna, czyli 01

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona)? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Elektryk Niemcy wyjazd od zaraz? Podziel się swoimi doświadczeniami.
pinek

Mój dysponent ma za nic pracowników. Nie można się już z niczym dogadać, zero pomocy ze strony biura,Uważają że oni wszystko mogą a pracownika mają za popychadło do najgorszej roboty. Kiedyś można było się ze wszystkim dogadać i załatwić bez problemów a teraz to biuro schodzi na psy. To dzięki nam pracownikom macie wypłatę !!! Zacznijcie szanować ludzi ! bo wszyscy którzy nie pozwolą sobą szargać i poniewierać uciekną od was . . ... Potrafią tylko obciążać za rzeczy które nie mamy wpływu również nie wypłacają chorobowe trzeba ich skarżyć przez sąd , i to ma być uczciwa firma ? UCIEKAĆ OD NICH JAK NAJSZYBCIEJ.

Ryszard
@pinek

Tak naprawdę ciężko wywnioskować z Twojej opinii co dzieje się w tej firmie. Mógłbyś jakoś rozwinąć tę kwestię traktowania pracowników? Dzięki.

Feere

Oczywiście.. kto kogo doprowadzi do umiejętności

Iza
@Feere

Co masz na myśli? Sugerujesz, że niczego się nie nauczyłeś będąc zatrudnionym przez Zeitkraft? Czy źle interpretuję Twoją wypowiedź?

Serduszko

Dla liderów swojej, pracy ...(usunięte przez administratora)

Jebacka

Szmaty po studiach do roboty!!! Bo zadowolenie was tylko czeka męskie szmaty!

Iza
@Jebacka

Przypominam Ci , że na forum GoWork.pl obowiązują pewne zasady. Jedną z nich jest posługiwanie się kulturalnym językiem, a nie zaś wulgarnym. Jestem ciekawa, czy kiedykolwiek pracowałeś za pośrednictwem agencji pracy Zeitkraft. Jeśli tak to będziesz tak uprzejmy i powiesz nam, czy agencja zapewnia pracownikom zakwaterowanie?

KUREK

Moj dysponent ma za nic pracowników. Nie można się już z niczym dogadać, zero pomocy ze strony biura, szef to młody chłopaczek który nie ma szacunku do starszych i straszy zwolnieniem. Kiedyś można było się ze wszystkim dogadać i załatwić bez problemów a teraz to biuro schodzi na psy. To dzięki nam pracownikom macie wypłatę! Zacznijcie szanować ludzi!

Smyk
@KUREK

Masz rację , za Emerlinga było o niebo lepiej .

Pac

Polecam... ale tak mało co się robi !

Parówka

To do roboty a nie pisać jak to żle wam, kij wi kto, kij w jakim celu za dużo forum się naczytalo ?!!!! Dobre miesiące temu to było

roki

niezbyt imponująca firma

R

Jakie stawki godzinowe są obecnie w Zeitkraft?

@R

Na pasku mam stawke 9,48 brutto. W zeszłym miesiącu za 174 godziny dostałem 1500,44€ na ręke. Wychodzi 8,62€ za godzine. Jeszcze musisz pamietac o potrąceniach za przejazdy i wypracnowaniu normy bo inaczej jest kara. Jak wszystko policzysz to w Polsce masz tyle samo dlatego czas na powrót do PL. pozdro

@Adam

A jesteś na klasie podatkowej 1 czy 3?

Na 3 klasie

@R

Czyli szału z kasą to niema,a ile za te potrącenia pobierają? nie wyrobiona norma godzin co to takiego? pierwsze słysze żeby za takie coś kase brać

@R

Jeśli nie przepracujesz określonej liczby godzin w miesiącu to masz karę 70€. Za każdy zjazd firma zabiera z wypłaty 24€ Do tego płacisz za paliwo. Jak to policzysz to lepiej znaleść fuchę na miejscu i tak właśnie robie

@Adam

A ile godzin trzeba przepracować? czyli po odliczeniach wychodzi z 1300-1350€, takie zarobki to były dobre z 10 lat temu

@R

Szczerze ci powiem ze chciałbym żeby zostało mi 1300 euro. Nie ma możliwości zostania w niemczech na mieszkaniu na weekend. Musisz zjeżdzać do polski tak jak inni i składać się na paliwo. Do tego za każdy zjazd potrącenie. mi zostaje około 1100-1200 euro po miesiącu jak policzysz wydatki. Oczywiście nie licze jedzenia. Szwagier na miejscu ma lepszą wypłate

170 godzin minumum

mikołajkowa

Mój mąż pracuje w tej firmie od 7 lat. Dawno już mu mówiłam, żeby poszukał czegoś innego. (usunięte przez administratora)jak mogą, bo mylą, że są mądrzejsi od wszystkich. Od 7 lat płaca ta sama. Niby podwyżka na godzinę, z to na innych składnikach obniżka i wychodzi tyle samo, czyli zero podwyżki. To wstyd żeby mężczyzna na budowie, przy pracy na wysokości zarabiał mniej niż pani w markecie na kasie. (usunięte przez administratora)też z podpisywaniem w czasie zimy urlopów bezpłatnych, powinni płacić postojowe. W internecie tak piszą o sobie kolorowo dla nowych rekrutów, jaka opieką jego otoczą i jego rodzinę. Bzdura. Liczą tylko pieniądze jakie z niego mają, a poza tym mają wszystko w 4 literach. A o potrąceniach 70 euro za nieprzepracowane godziny wszyscy wiedzą, bo takie inormcje oficjalnie kierownicy podali, nawet przez sms. Jeżeli wkrótce nie będzie żadnych podwyżek to nie będzie miał kto pracować, bo w Polsce zarobki są już prawie takie same.

mikołaj
@mikołajkowa

hahahahahaha

Praca przede wszystkim w PAŹDZIERNIKU coś tylko co ? A to jest czas przemyśleń :)

elektryk

nie moge sie doprosic o podwyzke a pracuje juz ponad 3 lata na tej samej stawce. pisze podania ale wszystkie chyba londuja w koszu. smiech taka wyplata co dostaje

13netto
@elektryk

Hahaha to rób tam dalej to może dostaniesz podwyżkę o 50 centów. Jest tyle innych firm które płaca normalnie a ty dalej siedzisz w tym bagnie. Powodzenia

swmikolaj
@elektryk

zależy jaką tą umowę masz a chyba BAP, umowa branżowa czy umowa taryfowa (tu przydzielona grupa i do niej stawka na pewno nie masz 1 bo to dla uczących się bez kwalifikacji ogólnie bez zawodu np. wyuczony kucharz robi jako fryzjer do tego żeby było weselej jako helfer ) pza tym! w tej da radę wnioskować o podwyżkę tylko trzeba zasięgnąć informacji (na początek necik; związek zawodowy lub inne punkciki mają czlowieka co mówią po polsku jak i nr tel.) jak prawidłowo to zrobić musisz się dowiedzieć i czy warto. Są tabele wynagrodzeń, grupy przypisane jak i stawka do nich podwyżka co roku. Po takim czasie 3latka jak piszesz możesz być kierownikiem i prowadzić grupe za lepszą kasę, po agencjach tych w de i w pl podzwonić sobie porozmawiać to nie gryzie kto będzie rozmowny to będzie kto nie to niech spa...da, no ale też ryzyko czy gadanina a mogą wysłać do wglądu umowy, tu trzeba być naprawdę mądrym i nie co kolwiek gdzie kolwiek dajcie pracę nie tędy droga dla fachowców, poszerzanie tak jak rozwój szkolenia tłumaczenia przez np. nemców uzędów ale kto jak sobie chce.

Kaziu
@swmikolaj

Taryfa to minimalna stawka jaka może zapłacić pracodawca . Limitu górnego nie ma .

gesler
@elektryk

Ty te podanie kieruj gdzie indziej i dowiedz się gdzie ci tu piszę a jak coś załatwisz to nam napisz and thank you very much

Paweł Olesno

kawał czasu tam pracowałem, 25 lat, góra fajnych wspomnień, szczególnie z licznych imprez integracyjnych i szkolenioych

@Paweł Olesno

Pawel to byly fajne czasy, ale tez ludzie sie zmieniaja. Czesto ktos mowi o sobie jaki to z niego specjalista a budowa pokazuje co innego. I potem pisza ze ich skrzywdzono nieslusznie itp. Pozdrowienia od krola

@pracownik zk

najlepiej to bylo jak Peter byl szefem,!!!! to byly super czasy,potem to juz szlo na dno,dno i teraz firma oddana w calkiem inne rence i nie ma z kim gadac

Pracuje juz jakis czas ale jest coraz gorzej. Nie wiem kto wymysla te nowe potrącenia. jak nie masz 170 godzin to ci zabiora z wyplaty 70€, za kazdy zjazd pobieraja z wyplaty , za ubranie trzeba placic. To juz nie to co bylo jak zaczynalem w tamtym roku. Po zmianie szefa na tego dzieciaka wszystko sie sypie , wiosnom szukam czegos nowego bo kokosuw tu niema..

Pracuje w zeitkraft i tez mam potrącone 70 euro w tym miesiącu. Na rozliczeniu wpisali mi przejazd za 70 euro zamiast kary za nieprzepracowane godziny. W biurze nic się nie dowiedziałem oprócz tego ze maja przeprowadzkę. Przecież przeprowadzka nie ma nic wspólnego z moim 70 euro. Koledzy tez maja taka sytuacje jak ja. Jak w następnej wypłacie będzie to samo to idziemy razem do sądu.

Gural

Tesz myśle zeby iść do soądu bo mam w rodzinie prawnika,, powiedział ze wygram bez problemu

byly

a,gdzie onisie przeprowadzaja ?to juz nie beda w Dietzenbach na -Theodor-Heuss- Str.42,gdzie ich mozna szukac ?

kris

bardzo dobra firma dla ludzi szukajacych stabilizacji.

@kris

W takim razie powiedz mi ilu Andrzejów zwolnili w tym samym czasie , że potrzebne im jest nazwisko do rozwiązania sprawy . A jeżeli traktują w ten sposób tylko alkoholików, to wychodzi na to , że jest ich tam sporo sądząc po ilości wpisów.

@Tomek Opole

Jakim czasie? Podaj ten czas bo ja go nie widze a ty nalezysz tez do wspomnianej przez ciebie grupy alko?

@pracownik zk

Stary skoro potrafisz widzieć czas to chyba naprawdę ostre trunki spożywasz. Gość pisze , wyraźnie, że te zdarzenie miało miejsce nie dawno .Więc w okresie kilku ostatnich miesięcy . Ale pocieszę Cię z Twoja inteligencją znakomicie nadajesz się na brygadzistę w tej firmie . Dziobak z Ciebie

Ahim
@Tomek Opole

Bdb. Firms

Janek

Bardzo niezorganizowana firma. Nikt nic nie wie. Nie można się dowiedzieć gdzie się jedzie na budowę, dopiero w poniedziałek jak jest wyjazd to od kierowcy się dowiedziałem. Pan w biurze badzo niemiły, pracuje chyba pod przymusem bo napewno nie ze swojej woli. Nie mogłem się dowiedzieć po jakim czasie mogę zjechać do domu. Mój wyjazd był tak naprawdę w ciemno. Po otrzymaniu pierwszej wypłaty podziękowałem za pracę za marne grosze. NIGDY WIĘCEJ!!!!!!!!!!!!

@Janek

,, Pan w biurze badzo niemiły, pracuje chyba pod przymusem bo napewno nie ze swojej woli,, warto czasem zastanowic sie nad sposobem przekazywania pewnych informacji. Ja na panskim miejscu zaczolbym od podania jak sie nazywam , zawod , i z kim rozmawialem, umozliwi to osobie zainteresowanej ( Pan w biurze ..) odpowiedziec na te zarzuty

@Janek

A ja na miejscu Pracownika zk nauczył bym się pisać . Pisze się od przedstawienia się a nie od podania nazwiska , tak samo jak podania zawodu , a nie podania zawód , no i ten przecinek przed spójnikiem i .

Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona)
2.6/5 Na podstawie 236 ocen.
  • Frankfurt nad Menem

Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona)