Opinie o Perspecta w Gdańsk Trzy Lipy 3

Doradztwo Personalne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perspecta w Gdańsk Trzy Lipy 3

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy w Perspecta wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Magdalena Nowy wpis

Cześć! :) Poszukuję praktyk z zakresu HR, które nauczyłyby mnie jak najwięcej od strony praktycznej. Polecacie Perspectę?

a

Moje praktyki w Pesrpecta to główne zadania - pół dnia zamieszczanie ogłoszeń, wymyślanie tekstów na stronę i propozycji szkoleń. Brak możliwości zdobycia wiedzy dotyczącej funkcjonowania firmy, nauki od starszych i doświadczonych osób. Moje praktyki odbyły się stosunkowo dawno (3 lata temu), wówczas nie udało mi się uczestniczyć w procesach rekrutacyjnych ani w szkoleniach. Praca w domu na własnym kompie polegała głównie na wrzucaniu ogłoszeń. Jak oceniam te 3 miesiące? Na pewno jest co wpisać do CV, ale myślę, że warto poszukać innego miejsca, gdzie można nauczyć się praktycznych umiejętności. Dla osób, które tam aplikują (ważne żeby były świadome tego), firma głównie bazuje na praktykantach są to osoby, które wykonują większość prac, 3 miesiące odchodzisz i przychodzi kolejny (taka polityka).

K
@a

Teraz jest tak samo. Umieszczanie ogłoszeń na portalach i telefony do klientów

oll Nowy wpis
@a

Nadal jest tak samo. Wyciskają z darmowej siły roboczej ile tylko się da

kri Nowy wpis
@oll

Najgorsze jest zwodzenie potencjalnym zatrudnieniem. Nie liczcie na to. Jest to zwyczajnie nieuczciwe- w tej firmie praktykanci zatrudniani są non stop do wykonywania bieżącej pracy

Wiecie czy Perspecta udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

oll

Nic nie udostępnia

Praktykant

CV, formularz online, rozmowa kwalifikacyjna, dodatkowe zadanie do wykonania w domu.

Pytania o firmę na pewno.

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży

@xx dlaczego tragedia ?

Xx

Niestety tragedia.

Jakub

Mogę jedynie potwierdzić to co już wcześniej zostało tu napisane, to bardzo dobry pracodawca.

Nina

Praktyki w firmie PERSPECTA bardzo wiele mnie nauczyły oraz będę je bardzo miło wspominać. Atmosfera w pracy jest bardzo miła, a same zadania są ciekawe i różnorodne. Serdecznie polecam praktyki w tym miejscu :)

Wiktor

Bardzo dobra firma ale wiadomo, że zawsze znajdzie się maruda!!

HR Manager

Beznadziejny kontakt z biurem firmy. Zmienili nam dużo wcześniej ustalony termin szkolenia i uważają że wszystko ok..... Drugi raz na pewno nie skorzystamy.

Jerzy
@HR Manager

Ważne, że zdecydowałeś podzielić się swoim doświadczeniem wynikającym z korzystania z usług świadczonych przez firmę Perspecta. Jednak, Twoja opinia jest niezgodna z tematem tego forum. Powinny znajdować się na nim tylko wpisy dotyczące tej firmy jako pracodawcy.

liuhj

@ewa i tu masz bardzo dużo racji. Sama pracuje w firmie (ale to nie Perspecta) gdzie dopiero po 5 latach dostałam umowe o prace (a i tak bardzo było trzeba walczyć) - bo wcześniej studiowałam, co nie zmienia faktu że byłam pełnowartościowym pracownikiem i należała mi sie ta umowa o prace...

Olka

Właśnie zakończyłam praktyki i zaproponowano mi pracę po zakończeniu semestru. Dużo wyniosłam i nie żałuję tego czasu.

Aga

Zakończyłam praktyki w Perspecta i bardzo dużo się nauczyłam, po praktykach pomogli mi znaleźć pracę w branży.

emka

Realizowałam tam praktyki rok temu, aby się czegoś nauczyć trzeba poświęcić więcej godzin. Jeździłam na szkolenia, pomagałam w audytach. Odpowiadając na wasze pytania dostałam propozycję pracy po zakończeniu praktyk i pracowałam pół roku. Niestety przeprowadzka do Warszawy uniemożliwiła mi dalszą pracę, natomiast miło i profesjonalnie wspominam.

A.P.

Odbyłam u nich praktyki, mogłam je połączyć z obecną pracą - zadania wykonywałam po godzinach. Brałam udział w weekendowych szkoleniach i czasami w rekrutacjach po południu jeśli nie byłam w pracy. Jestem zadowolona , dużo się nauczyłam.

Odbyłam praktyki w tej firmie, dużo się nauczyłam, miła atmosfera chociaż więcej pracy home office, asystowałam w szkoleniach i rekrutacjach

Kilka miesięcy temu zakończyłam praktykę. Rzeczywiście większość pracy jest w systemie home office, ale o tym wiedziałam od samego początku.Bardzo elastyczny czas pracy. Miałam okazję asystować zarówno w szkoleniach jak i rekrutacjach. Firma do tego pomogła mi znaleźć pracę.

NoName33

Odbyłam praktykę w tej firmie kilka lat temu. Rekrutacja z hukiem, rozmowa, AC (kilkugodzinne), prezentacja swojej osoby przed innymi kandydatami i główną szefową, zadania w grupach, dużo sprawdzania umiejętności potrzebnych w branży szkoleniowej a na koniec zostaliśmy poinformowani, że praktyka będzie polegała na zdalnej pracy np. z domu. Home office ma swoje plusy, ale zakres obowiązków był śmieszny. Wymyślone zadania oraz zabijacze czasu. Niczego wartościowego się nie nauczyłam. Na szczęście dwa miesiące później dostałam staż w dziale szkoleń jednej z większych firm i wreszcie miałam szansę na rozwój.

Zostaw merytoryczną opinię o Perspecta - Gdańsk

• Jak się pracuje w Perspecta?

Zobacz opinie na temat firmy Perspecta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Perspecta?

Kandydaci do pracy w Perspecta napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Perspecta