logo Perspecta

Perspecta

Gdańsk

Opinie o Perspecta

NoName33 2014-08-20 19:50:43
Odbyłam praktykę w tej firmie kilka lat temu. Rekrutacja z hukiem, rozmowa, AC (kilkugodzinne), prezentacja swojej osoby przed innymi kandydatami i główną szefową, zadania w grupach, dużo sprawdzania umiejętności potrzebnych w branży szkoleniowej a na koniec zostaliśmy poinformowani, że praktyka będzie polegała na zdalnej pracy np. z domu. Home office ma swoje plusy, ale zakres obowiązków był śmieszny. Wymyślone zadania oraz zabijacze czasu. Niczego wartościowego się nie nauczyłam. Na szczęście dwa miesiące później dostałam staż w dziale szkoleń jednej z większych firm i wreszcie miałam szansę na rozwój.
Monika 2014-10-08 11:17:43
Kilka miesięcy temu zakończyłam praktykę. Rzeczywiście większość pracy jest w systemie home office, ale o tym wiedziałam od samego początku.Bardzo elastyczny czas pracy. Miałam okazję asystować zarówno w szkoleniach jak i rekrutacjach. Firma do tego pomogła mi znaleźć pracę.
Kasia 2014-12-08 11:56:18
Odbyłam praktyki w tej firmie, dużo się nauczyłam, miła atmosfera chociaż więcej pracy home office, asystowałam w szkoleniach i rekrutacjach
A.P. 2015-02-10 11:08:22
Odbyłam u nich praktyki, mogłam je połączyć z obecną pracą - zadania wykonywałam po godzinach. Brałam udział w weekendowych szkoleniach i czasami w rekrutacjach po południu jeśli nie byłam w pracy. Jestem zadowolona , dużo się nauczyłam.
emka 2015-08-24 19:35:36
Realizowałam tam praktyki rok temu, aby się czegoś nauczyć trzeba poświęcić więcej godzin. Jeździłam na szkolenia, pomagałam w audytach. Odpowiadając na wasze pytania dostałam propozycję pracy po zakończeniu praktyk i pracowałam pół roku. Niestety przeprowadzka do Warszawy uniemożliwiła mi dalszą pracę, natomiast miło i profesjonalnie wspominam.
Aga 2015-10-27 13:08:42
Zakończyłam praktyki w Perspecta i bardzo dużo się nauczyłam, po praktykach pomogli mi znaleźć pracę w branży.
Olka 2015-12-14 11:46:14
Właśnie zakończyłam praktyki i zaproponowano mi pracę po zakończeniu semestru. Dużo wyniosłam i nie żałuję tego czasu.
liuhj 2016-05-05 21:25:34
@ewa i tu masz bardzo dużo racji. Sama pracuje w firmie (ale to nie Perspecta) gdzie dopiero po 5 latach dostałam umowe o prace (a i tak bardzo było trzeba walczyć) - bo wcześniej studiowałam, co nie zmienia faktu że byłam pełnowartościowym pracownikiem i należała mi sie ta umowa o prace...
Zostaw swoją opinię o Perspecta - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perspecta