Opinie o McDonald's w Gniezno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy McDonald's. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie McDonald's o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald's w Gniezno

Były

Max dwie prośby do grafiku więc niech nie czarują was na rozmowie o pracę elastycznym czasem roboty .. Kompletnie nie słuchają argumentów. Pracownikow dlaczego potrzebne jest im wolne . L4 i opieka jest w pewnym sensie zakazana bo jeżeli jesteś chory musisz załatwiać za siebie zastępstwo. Ogólna atmosfera panującą w pracy to inteligentne bycie bardzo " milym " dla Pracowników oraz kadry zarządzającej przez Panią pseudo Kierownik w ukryciu przed " Góra" tak aby się nie dowiedziała.

Również Były Pracownik
@Były

Nie szanuje się tam pracownika!!!! Wszystkie osoby w niebieskich koszulach..... pseudo Menager to jedna wielka "klika", która nie szanuje innych, {Daria, Monika, Marcin, Paulina-Karmel, Paulina/ Mikołaj }sami niech się za pracę wezmą. Jedyni Menager, którzy są to pomocni to Agata i Michał. Co do Pani Kierownik..... hmmm..... nie widać, ale mocno słychać. brzydko pisząc ...wciąż drze ryja... P.S. Jeżeli chcecie zjeść coś świeżego w McD to polecam zamawiać frytki bez soli - Hamburger/ cheeseburger z mięsem bez cebuli dostaniecie świeże.

@klient Nowy wpis

Młoda pracownica w czarnych włosach i okularach dziś obsługiwała mnie przy kasie. Jej zachowanie nie było adekwatne, bardzo negatywnie ją odebrałam Nie powiedziała chociażby dzień dobry lub do widzenia, ale co bardziej skandaliczne, to fakt, że podczas wydania reszty, nie podała jej do ręki, a wręcz ,,rzuciła” nimi na blat i odeszła. Rozumiem mnóstwo pracy było tego dnia, gdyż widziałam ilość klientów, lecz jak dla mnie jej zachowanie było oburzające.

Jakie narzędzia pracy zapewnia McDonald's? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Były Nowy wpis

Również Były Pracownik Nowy wpis
@Były

StaryPracownik

Praca nie zgodna z przepisami BHP. Codziennie stoję cały czas po 9 godzin na jednym stanowisku gdzie powinienem mieć rękawiczki bhp a tam ich się nie stosuje. Wracam do domu mam ręce czerwone. W niektórych miejscach przypalone. Już nie mówię o samej pracy tam i kulturze bo to jest masakra. Stanowczo NIE POLECAM. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przede wszystkim BHP!

@StaryPracownik

Co dla Ciebie jest niezgodne z przepisami bhp.? To, ze przysmażyłeś się to tylko i wyłącznie Twoja nieuwaga. Jeśli nie przeszedłeś innych szkoleń to znaczy tylko i wyłącznie o Tobie i Twoim zaangażowaniu do pracy. ????

@StaryPracownik

Do tej pory przeważnie stoi się na tym samym miejscu. Nie ma żadnej rotacji jak to przy zatrudnianiu mówione było.

Malwina.

Tam cały czas jedna osoba stoi na jednym stanowisku. Nie ma żadnej rotacji. Chyba że sam zapytasz się o zmianę stanowiska. Bo mają gdzieś to czy się zmieniasz czy nie. Były pracownik

Pracownik Restauracji

Wysłałem zgłoszenie. Następnego dnia zadzwoniono do mnie i zaproszono na rekrurację. Na rekrutacji padły pytania podane poniżej. Po rekrutacji powiedziano mi że do końca tygodnia odezwą się jeśli będą chcieli przyjąć. //Odnośnie zarobków: Zarobki za godzinę w Kielcach w McDonald to 9,50 na rękę, przy czym dostaje się jeszcze dodatkowo pieniądze za noszenie własnych butów oraz za pranie ubrań roboczych, oraz dostaje się zniżki na produkty, jest możliwość awansu a zazwyczaj po 3 miesiącach dostaje się umowę na pełny etat bo na początku pracuje się na 3/4 etatu + 40 godzin jeśli się chce. Za pracę w nocy (od 22:00-7:00) jest wyższa stawka ale pracują tam przeważnie sami mężczyźni bo jest to praca przy czyszczeniu całego sklepu, sprzętu itp.

"Opisz siebie", "Na jaki czas chciałbyś pracować tu?" (wolą przyjmować ludzi którzy chcą pracować na stałe niż na pare miesięcy) "Jakie masz plany?" "Czy jakiś Twój znajomy pracował albo pracuje w MacDonald's?" "Czy wiesz na czym polega praca tu?"

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
nauczycielka

Bardzo dziękujemy za miłą obsługę, cierpliwość i wyrozumiałość wobec naszych podopiecznych. Dzieci odpoczęły, posiliły się i wyruszyliśmy w dalszą drogę. Wszystko przebiegło sprawnie dzięki bardzo miłej i przyjaźnie nastawionej wobec nas Pani Kierownik. Byliśmy w środę, 29 marca. Mam nadzieję, że nas Pani kojarzy. Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie. Polecam to miejsce grupom i osobom indywidualnym.

Ewelina

W dniu dzisiejszym czyli 30.07 w Gnieźnie brak kontaktu z kierownikiem odpowiedzialnym za restaurację. Osoby które przyszły rozmawiać z nami bez identyfikatora,nie wiedziałam kim są osoby odpowiedzialne....nikt nie chciał udzielić informacji z kim i komu mam zgłosić że mojej dzieci zjadły nowe frytki minionki z pleśnią bądź czymś jeszcze gorszym w środku!!!!Brak kompetencji osób na zmianie, tłumaczyły się że kierownik na urlopie.... Proszę osoby odpowiedzialne za oddział w Gnieźnie o kontakt!

Małgorzata
@Ewelina

A może warto to jakoś nagłośnić skoro rzeczywiscie ta pleśn tam była? Jeszcze inni to zjedzą i co wtedy?

Sorrybutmabynot
@Ewelina

Myślę że to nie pleśń tylko zczerniał ziemniak tak jak robisz placki ziemniaczane i ciemnieje jak nie zrobisz w czas. To tylko produkt ziemniaczany więc nie ma co się dziwić.

Zwykły kurier

W Gnieźnie została zatrudniona nowa Pani menager/ kierownik w blond włosach. Ta kobieta nie szanuje pracy gloverów, nie szanuje również ich, a dodatkowo nawet nie rozumie nawet systemu działania glovo. Wcześniej przy terminalu pracowała niska Pani w okularkach i radziła sobie świetnie, a teraz tylko sprząta :(

julka

opsługa nie jest fajna nawet nie można wejść do łazienki

Czy daja własny uniform czy trzeba do niego dopłacać ?

Ewelina
@Kasia

Dlaczego ??? Braknie żarcia ?? Ja zaserwuje :)

Andzia
@Kasia

Daja uniform. Za nic nie trzeba płacić

Kamila

Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś zniżki w restauracji?

Ul
@Kamila

Tak, są zniżki na wybrane jedzenie np. wrap klasyczny.

Andzia
@Kamila

Tak. Jeśli jest sie w pracy są zniżki dla pracowników. A jeśli jest si epo pracy to jest bonifikata

Czy McDonald's ma ściśle ustalone godziny pracy?

Nie. Jeśli chodzi o godziny nawet jeśli się "dogadasz" o odpowiednie godziny pracy to nie dadzą Ci takich jak trzeba jakie są w umowie.

Po raz drugi zamawiając sałatkę w mc driver nie otrzymałem zamówionego sosu. Za pierwszym razem uznałem to za społeczną pomyłkę. Przy drugim zaczynam myśleć że jest to reguła kiepskiej obsługi.

nocka

Tak Drogi kolego masz racje.Mobbing i jeszcze raz mobbing!!!O tych paniach mozna duzo pisac,ale one sie juz utwardzily i to im splywa.Pracownik Mc_a i kazda nastepny wpadnie w sidla tego piekielnego baru!!!!

nocka
@nocka

I wyszlo na moje,cisza na tej stronie,to znaczy kierowniczka zrobila zebranie ktore i tak nie wzmocni Mc-Donalds w Gnieznie.Trzyma sie rekoma i nogami ,bo grunt jak Jej i zastepczyni pali sie pod nogami.Niech poszuka sobie pracy w Biskupicach WLK gdzie mieszka a tam jest piekarnia o takich samych ciezkich problemach w firmie Bayona!!!!

aaaawd
@nocka

pani kierownik (świadomie z małej litery) nie mieszka w Biskupicach, tylko w Gnieźnie. A jak przysłowie rzecze człowiek ze wsi wyjdzie, wieś z człowieka nie. W tym przypadku jak znalazł.

sowa

no nareszcie ktoś mądry.

sowa
@nocka

no nareszcie ktoś mądry oczywiscie mowie o syrence .

Sarenka
@sowa

Sowa - domniemam, że o mnie piszesz, tylko nie jestem SYRENKA, a SARENKA. Dziękuję za uznanie. Uważam, że nie trzeba być mądrym, tylko posiadać odrobinę kultury, aby móc napisać co się myśli na dany temat, nie obrażając i nie obrzucając kogoś błotem. Takie jest przynajmniej moje zdanie.

jurek
@aaaawd

a wlasnie mieszka w biskupicach wlkp,

Zaciekawiony

Witam. Moje pytanie chciałbym skierować do kadry zarządzającej... czy ktoś z Państwa mógłby mi odpowiedzieć jak wyglada kwestia palenia tytoniu na Waszym ogródku? Czy poza terenem zamkniętym można na dworze palić? Sprawa jest niestety dość ważna, ponieważ nie zauważyłem jakiegokolwiek zakazu palenia A jednak niejednokrotnie spotkałem się z przeciwem innych gości, gdyż uważają oni ,że palenie na ogródku jest zabronione. Liczę na odpowiedź.

Kinia

Pani z kolczykami na twarzy która jest na drive jest bardzo Nie miła, i odstrasza...

Anka

Fajnie się pracuje czy strasznie dużo roboty na wydawce?

Nowy pracownik

Czy polecacie tą pracę w tym maku? Oraz czy kierownictwo ma ludzka twarz czy maski ? Dzięki za wskazówki.

Klient

Serdecznie pozdrawiam panią która jest odpowiedzialna za rekrutację i jej nieprofesjonalizm. Jest niemiła i traktuje osoby aplikujące z ,, łaską'' i wyższością.

Mieczysław
@Klient

Napisz szerzej o Twojej sytuacji. Co można rozumieć przez "brak profesjonalizmu" osoby odpowiedzialnej za rekrutację? Na jakie stanowisko aplikowałeś?

Mania

Człowiek zamawia 6 cheeseburgery a dostaje tylko 4. Jesli coś sie zamawia i za to płaci to badzcie uczciwi w obec ludzi

@Mania

Polecam zadzwonic i powiedzieć o tym telefonicznie. Na pewno dostaniesz jakiegoś gratisa.

klient

Mam pytanie dlaczego firma nie dowozi potraw na miejsce zamowienia/????????

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald's - Gniezno

• Jak się pracuje w McDonald's?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald's tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w McDonald's?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy McDonald's?

Kandydaci do pracy w McDonald's napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

McDonald's