Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Henkel.s.a.

Pracowałeś w firmie Henkel.s.a. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Wiktor_39 - 2010-08-29 22:01:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dzis mielismy tam uroczysty obiad z okazji Chrzcin naszego synka...sala niesamowicie przygotowana...krolewsko zakryty stól...palące sie swiece...to wszystko wprawilo w zachwyt moja wymagajacy rodzinke ktora przyjechala wrecz z calej Polski...:)) pyszne i sycace jedzenie...mila obsluga...(pozdrowienia dla Pana Mariusz Michala i barmana Pawła)...idealne zwieczenia tak waznego dla nas dnia...

polecam...Wiktor
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Henkel.s.a.

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Henkel.s.a.?
Zadaj pytanie
alert