logo Farmacol S.A.

Farmacol S.A.

Mory

Opinie o Farmacol S.A.

anonim 2013-05-18 17:01:54
Hej..Dostalam propozycje pracy na magazynie przy kompletowaniu zamowienia i bylam nawet zdecydowana ale po przeczytaniu waszych komentarzy troszke sie waham..napiszcie prosze jak jest w Morach,czy naprawde nadal jest tak tragicznie?Bardzo prosze o pomoc bo juz sama nie wiem co mam robic,Jestem po Studium medycznym probowalam wszedzie ale wiadomo jak to u Nas z praca..zlozylam cv praktycznie wszedzie i Farmakolu jedynie zadzwonilinajpierw sie cieszylam bo niby pakowanie lekow to nic trudnego,..ciezkiej pracy sie nie boje ale boje sie tego ponizania i traktowania pracownikow jak smieci,
sratata 2013-05-25 16:01:33
Ogólnie zależy gdzie trafisz, ale przez pierwsze 2-3 miesiące z tego co wiem 12zł brutto/h, a później przechodzisz na akord.
slayer 2013-06-05 08:43:42
Farmacol w Morach?!!!Jeden wielki syf!!!Obóz pracy i nic więcej.A [usuniete przez moderatora].który jest tam kierownikiem,to największy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i wyzyskiwacz!Ma ludzi za nic i tylko kombinuje jak ich okraść z ciężko zarobionych pieniedzy wciskając im np. kit o jakiś błedach.Ta firma to patologia.powinna się nią zająć inspekcja pracy!Jeden WIELKI ABSURD!!!
VENOM 2013-06-05 09:02:39
Jeśli chcesz być okradany z pieniedzy,poniżany, traktowany jak śmieć,to najlepszym miejscem do tego będzie Farmacol w Morach!Odbiorą Ci tam Twoją godnośc a zamiast niej dostaniesz swój numer identyfikacyjny jak w obozie,bo to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Powodzienia.
Farmacol_Szczecin 2013-06-05 16:31:00
Najpierw musisz poznać towar, kierownictwo sprawdzi ile wyrabiasz i dopiero potem dostaniesz akord
sratata 2013-06-06 11:54:22
Wszystko zależy od tego na jaki dział trafisz :) zawsze warto spróbować.
mag 2013-06-06 14:29:22
Na akordzie można zarobić ładne pieniądze, tylko trzeba szybko pracować. Miesięcznie możesz zarobić od. 1700 do nawet 2000 tyś zł na rękę. Pod warunkiem, że będziesz chodziła i szukała pracy. Jeżeli nie masz co robić na stacji/kontroli to idziesz i ładujesz automat. Jeżeli jesteś osobą bardzo powolną i flegmatyczną to nawet nie składaj tam CV bo Farmacol takich ludzi nie potrzebuje.
mag 2013-06-06 14:39:35
O premiach i innych dodatkach świątecznych zapomnij! Na początku dostaniesz umowę zlecenie na stawce godzinowej, później na akord i dopiero po jakimś czasie może dostaniesz umowę o pracę.
mag 2013-06-06 15:43:08
Kiedy dostaniesz umowę o pracę to już tylko zależy od widzimisię kierownictwa. Niektórzy dostają szybko, a niektórzy muszą trochę poczekać. Jeżeli chodzi o relację między pracownikami to trochę trudno powiedzieć, każdy jest inny. Jak potrafisz się dogadać z innymi to nie powinieneś mieć problemu.
sratata 2013-06-07 10:37:15
Przerwę masz 15 minut na cały dzień :) i to zależy od Ciebie kiedy wykorzystasz i czy na 1 raz czy 3x5, bo wchodząc do pokoju socjalnego "kasujesz" swoją przepustkę i nalicza Ci czas i możesz tam zjeść czy pójść do palarni, oczywiście jeśli przez miesiąc nazbiera się sporo przekroczonego czasu przerw (a widziałem nawet po 9h) to musisz to albo odpracować albo ci odliczą z pensji z tego co przynajmniej wiem.
mag 2013-06-08 16:09:46
Na przerwę idziesz kiedy chcesz, nigdzie się nie wpisujesz. Wystarczy że powiesz to współpracownikom (żeby było wiadomo gdzie w ogóle jesteś). Jeżeli chodzi o czas przerwy to jest to zapisane w Kodeksie Pracy.
zzzz 2013-06-10 09:00:09
W sumie doświadczenia mieć nie trzeba :) i dużo tam szkolenia raczej nie ma, bo większość to proste rzeczy.
ebi 2013-06-10 10:46:20
klima tam jest,ale raczej nic nie daje.Latem nie ma czym oddychać,wrecz się dusisz.Wychodzisz spocony i śmierdzący.jeśli chodzi o akord to wygląda to tak że nie dadzą ci zarobić więcej niz 1400zł nie wiem jak bedziesz się starał to i tak zabiorą ci rożnicę za błedy.Jesteś tam okradany co miesiąc z pieniędzy.Ja 1 pensje akordowa miałem 1800zł a ostatnia 1000zl i się zwolniłem.Pół roku mozna popracować,ale ogólnie nie polecam!
mag 2013-06-10 19:12:54
Błędy za które zabierana jest kasa to brak wydania, nadwyżka, reklamacje. Jeżeli tak mu zależy na pracy to niech składa tam CV, jeśli mu się nie spodoba to wtedy niech się zwolni i szuka czegoś innego.
sratata 2013-06-10 21:15:48
Na pewno się ktoś znajdzie ;) większość ludzi przynajmniej z wyglądu sympatyczna :p trzeba mieć zaświadczenie o niekaralności więc jakiegoś marginesu nie ma ze złą przeszłością.
soh 2014-01-15 12:22:50
ludziska a co produkuje Farmacol ?
tojapoprostu 2014-01-18 21:19:01
nie produkuje,sorry produkuje a własciwie psuje,ludzi psuje
nie lubie farmacolu 2014-03-06 15:15:38
Witam bylem na rozmowie, rozmowa porazka. Koles z rekrutacji jak mi opowiadał o tej pracy nom stop ziewał, smial sie pod nosem, byl obojetny, zawieszał sie. wtedy sobie pomyslałem gdzie ja przyszedlem. wszysko na samym poczatku zachecajaco, 12zł brutto dla osoby uczacej 10zł netto a nie uczacej 9 zł netto. umowa o prace po chyba 3 miesiacach czy tam po 6 miesiacach. Dotej pory ladnie. A teraz kary: za nieusprawiedliwiny jeden dzień 50zł, na nastepny w miesiącu 100zł. Za pomyłki w pracy: za jedną 2zł. zapierd... za 9zł za tak marne pieniądze i jeszcze szukają gdzie by ci zaje..b...ć. na miesiac 160 godz. Dla studentów nawet polecam, ale dla ludzi szukajacej juz na powaznie pracy to strata czasu. Lepiej byc juz cieciem i lezec do góry brzuchem i robic 240 godz i zarobic 2 tys zl niz za 9 zł (usunięte przez i zarobic mniej i byc zmeczonym. takie moje zdanie.
alka 2014-04-08 22:14:18
Byłam na rozmowie na stanowisko telemarketera, porażka!!!!!! już na samym początku Pani mówiła jak bardzo oni dbają o pracowników, że wszystko zgodnie z kodeksem pracy itd itd.... po czym zaczęła że nie ma możliwości wyjść wcześniej nawet jak masz sranie żyganie lub masz umówioną wizytę u lekarza na którą czekasz 2 lata, mało tego, Pani mnie ostrzegła że urlopu wypoczynkowego nie dostanę bo mają już taki napięty grafik że nie da rady mnie upchnąć gdzieś w urlopy. Oczywiście umowa zlecenie, 1260 zł wynagrodzenia, po trzech miesiącach może premia jak przekroczy się pewien pułap sprzedaży, na początek same popołudniówki aby się dobrze wyszkolić bo pewnie na rano pracują same stare wygi. Pracuje się 2 weekendy w miesiącu plus święta, nie dopytałam czy za te święta jakoś extra płacą ale pewnie nie. Z tym urlopem mnie rozbawiła:/ Gdzie tu kodeks pracy? jak ktoś jest sam i zależy mu na pracy to jak najbardziej ale nie jeżeli ma się dziecko które chodzi do przedszkola i mamę widziałoby tylko rano jak zaprowadza do przedszkola.
pawel777 2014-04-16 10:30:54
a jak to jest z ta umowa zlecenie pracuje 1 miesiac ale to nie dla mnie i chcialbym sie zwolnic i czy musze przepadcowac jeszcze te dwa tygodnie jak jest na umowie czy da sie to jakos ominac???
sasaaaa 2014-04-28 18:52:56
nie nie musisz, skalasz wypiedzenie o prace za porozumieniem stron, zanosisz do kierownika a później do kadr
Kamil 2014-07-01 20:48:17
Praca w farmacolu to totalna porażka. Odradzam wszystkim i młodym i starym!
Jak wejdziesz na teren zakładu to już z niego nie wyjdziesz,zupełnie jak w więzieniu. W soboty pracujesz do samego końca czyli do ostatniego pojemnika (ok 10-12 godzin a płacą jak za normalną godzinę). Ludzie zatrudniani na umowę zlecenie są zmuszani do nadgodzin a jak się nie zgadzasz to wielka awantura, nie ważne ,że dzieci w domu płaczą czy masz rano sesję. W każde święto pracujesz za tą samą stawkę .W niedziele na 22 przychodzisz do pracy i nie wiesz czy wyjdziesz o 6 czy o 1 w nocy ,kierownictwo nie interesuje się czy masz czym wrócić do domu ,to Twoja sprawa...
Na rozmowie jesteście informowani ,że przez pierwszy miesiąc ,dwa lub trzy pracujecie na godzinę (okres ochronny) a po miesiącu kierownik oznajmuje Wam ,że macie za dobre wyniki i musicie przejść na akord(0,20 za linijkę) ,podpisujecie aneks do umowy i tego samego dnia wrzucają Was na kontrolę gdzie stawka diametralnie się zmienia ... 0,06 gr...porażka
Kierownicy chodzą cały czas ,patrzą, inwigilują ,strasznie krzyczą ,szczególnie kierownik R. pchają pojemniki z całą siłą w Waszą stronę nie patrząc ,że mogą uderzyć ,robią przy tym złowieszczy uśmieszek. Na kontroli dopisują błędy(za każdy zabierają 10zł a osobie sprawdzającej dopisują 2zł, czyli kierownictwo na tym zarabia 8zł ,wiadomo ,że to pochwalają ). Zmiany są od 10-18 12-20 14-22 18-2 20-4 22-6 .Można wymieniać tak w nieskończoność ,szkoda czasu na tą firmę . Nie wierzcie siwemu kierownikowi ,że ludzie zarabiają tak wielkie pieniądze bo tam nie dadzą Wam zarobić . Jak zobaczą ,że macie dobre wyniki to postawią Was na mało płatne stanowisko i nie zarobicie prawie nic. Na taśmie(kompletacja) jest w stanie człowiek zarobić te 15zł brutto ,ale co z tego jak na 2-4 h wezmą Was na kontrolę gdzie zarobicie ok 3-4zł brutto. Nie polecam:) Mnie już tam nie ma ,niech żałują...
axe 2014-07-23 11:21:26
Mi się tu nawet podoba. Jest ciężko, ale jak się nie jest "księżniczką" z Warszawy jak pani frustratka powyżej to da się nieźle zarobić :)
Diego 2014-07-28 13:21:16
W firmie jak w firmie raz lepiej raz gorzej. Narzekają staży i nowi pracownicy – może to pokolenie „Gimbusów” :) jest bardziej stękające.

No ale ostatnio z żoną i dzieciakami byłem za ok. 280 zł na tydzień z wyżywieniem w 5 gwiazdkowym Hotelu Belweder należący do naszej firmy. Było super :) full opcja
Ona55 2014-07-29 17:52:44
( usunięte przez administratora )wybieram sie tam na rozmowe ale po tym waszym przeczytaniu male rozczarowanie ;/ w ogole to duzo osob tam pracuje ?
odp 2014-07-30 10:44:49
ok 400-500. A ile zadowolonych i nie zadowolonych to trudno określić :)
sim 2014-11-26 14:51:47
Gówno nie firma tyle wam powiem jak w obozie, kaci też są
YooooGGGIII 2015-01-20 08:09:10
Krótka piłka !!! ŚMIESZNE BŁĘDY HEH WPISYWANE Z PALCA CZASAMI WPADAJĄ LEKI Z TAŚMY TO JUŻ WOGÓLE GRATULACJE :) NIE RAZ IDZIESZ I WIDZISZ A TU CIACH LEŻY COŚ CO WYPADŁO NA ZAKRĘCIE PO CZYM ZARAZ WPADA SYMPATYCZNA PANI.JAK JEST MYŚLĄCA I WIE ZE DOBRZE PRACUJESZ TO NIE WPISZE CI BŁĘDU ALE JAK MOŻESZ O TYM WIEDZIEC POŁOWIE TYCH GŁUPICH PANIENEK KTÓRE SAME DOSTAJĄ OSTRO PO PIZ... NIE PRZYJDZIE I NIE POWIE O BŁĘDZIE TYLKO DOSTAJESZ JAK IDZIE NA NIESWIADOMCE !!!!KIEROWNICY MISTRZOSTWO ZERO KULTURY BIEGAJĄ W ZDŁUŻ TAŚMY KUR.. WYŚCIG SZCZURÓW HEH ABY SZYBCIE ABY SZYBCIEJ .... SOORRRY TAM JEST STOŁOKA A KAŻDY Z NICH ZAPIERD... I WCINA TE KANAPKI B NASWET SAM CZASU NIE MA ZJEŚĆ BO NIBY SZYBKO I AKORD HEH TAM NIKT AKORDU NIE WIDZIAŁ TAK APROPO BO CO CO NAPRAWDE ZAPIER.. MAJĄ TAK ŚCIĘTE WYNAGRODZENE DLATEGO NIKT NIE POTRAFI OD PANA SIWEGO OKREŚLIĆ SIĘ IE ZOSTAŁO LINII WYDANUCH DRAMTA JAKIŚ !!! DLATEGO PRZEMIAŁ LUDZI BIEGAJA ODZYWAJA SIĘ JAK DO ŚMIECI PSEUDO KIEROWNICTWO WARUNKI JAKIE TAM PANUJĄ NA TAŚMIE TO DRAMAT NIE PRZYJDZIESZ DO PRACY -50 ZŁ NA ZLECENIU AHAHAH !!!! POINFORMUJESZ NAWET 8 H WCZESNIEJ NIE WIEM SRACZKA BOLI GŁOWA DUPA ... I TAK -50 ZŁ POZNIEJ - 100 I TAK DALEJ I TAK DALEJ SAMI ODPYCHJA LUDZI !!!!DO TEGO DOCHODZI SPRZĄTANIE ZA FREE JAK JESTES NA AKORDZIE I SŁABO POSPRZĄTASZ TO TAKA WIELKA PANI CHYBA URSZULA POJDZIE I NAPISZE ZE SIE NIE NADAJESZ DO TEJ PRACY BO TRZEBA SPRZATAC JAK INWENTARYZACJI !!!!! TAK WYGLĄDA TAM PRACA KAZDY Z KIEROWNIKÓW OSOBY KTÓRE POMYLIŁY TROCHE SWOJE POŁOWANIE I DLATEGO TAK WYGLADA PRZEMIAŁ LUDZI NA TYM MAGAZYNIE !!!! JESTEŚMY W KONTAKCIE DOPISZE JESZCZE SWOJE PARE ZDAŃ ALE JUZ MI SIE NIE CHCE BO JAK MYSLE O TEJ PRACY TO MI NIE DOBRZE EHHHH
kiedyś 2015-01-23 21:12:45
Wcale nie chce bronić tych ludzików, bo kiedyś tam pracowałem i wiem że Pan R. brak kultury chamstwem nadrabia a Pani U. zaspokaja swoje niespełnione ambicje. Jednak to tylko pionki od których też się wymaga, a każde z nich ma swój własny sposób do osiągniecia celu. Jednak jeżeli pokaże się im że się nie boisz to zupełnie zmieniają swoje podejście. Z drugiej strony postawcie się na miejscu kierownictwa, wyobraźcie sobie że to wasza firma a mimo tego nad wami jest rada nadzorcza. Jak zadbacie o swoje interesy? Patrząc na pracowników przez palce, darować im absencje w pracy? Może posuniesz się dalej i zaproponujesz im założenie związków zawodowych?
Tak jak my oceniamy pracodawców tak oni oceniają nas, najtrudniej zamienić się rolami.
Mika 2015-03-30 04:19:38
dystrybucja farmceutyczna to na pewno nie łatwa sprawa i rynek jest na pewno trudny. mam nadzieje, zastanawiam sie jak wyglada wspolprraca farmacolu z aptekami, czy robia to przez jakis przedstawicieli czy po prsotu apteki sie do nich zglaszaja. mam nadzieje uzyskac tutaj potrzebne odpowiedzi na pytania.
ktośtam 2015-05-28 09:21:18
Wszyscy ciągle tylko narzekają. Wiadomo że praca w farmacolu nie jest może jakimś szczytem marzeń ale jak ktoś chce i jest zaangażowany w pracę to można zarobić. Jak ktoś szuka pracy a nie stanowiska gdzie się siedzi i nic nie robi to polecam.
Zarobki 1000zl miesięcznie są jak najbardziej możliwe jeżeli ktoś ma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na wszystko i wszystkich. Pracowałem tam i moja wypłata nigdy nie była niższa niż 1600, zmieniłem pracę tylko dlatego że musiałem się przeprowadzić.

Co do tego że atmosfera zależy od działu na który się trafi to zgadzam się w 100 proc. na niektórych jest po prostu słabo, wszystko zależy od tego z kim się pracuje.
Borys 2015-08-06 10:14:57
Yyyyy.... Rozumiem że te 1600 zł to za 1/2 etatu?
anonim 2015-08-14 11:06:31
Na okresie próbnym jest 13 brutto za godzinę, a na etacie 1800 plus premia na początek. Można sobie narzekać ale przynajmniej nie jest to zatrudnienie przez agencje a bezpośrednio u pracodawcy.
anonim 2015-09-28 20:36:16
jak z transportem?
Gazela 2015-10-12 23:15:16
Masz św.rację!zapier... Jak dzika swinia tam tyle czasu i jak głośno mówiłam co odpier.... na kontroli to zaczęły się błędy nawet byłam rekordzistką,potem King-Kong Urszula dała do wiwatu,suka!dobrze wypowiem się o generale!
paw 2015-12-28 13:37:25
kto pracuje za 1600 netto miesięcznie. jak mieszkasz u mamusi i jedzenie wozisz w słoiku to może wystarczy ci na spodnie i dyskotekę raz w miesiącu. ludzie zastanówcie się, odejmij od tego koszty dojazdu, rachunki prąd gaz, jedzenie i zobacz czy ci wystarczy, tylko dla absolwentów bez doświadczenie coś na początek.
paw 2015-12-29 14:55:16
Nie jestem pracownikiem tylko odnoszę się do poprzednich wpisów szczęśliwych pracowników za 1600, tak jak napisałem niektórym to wystarcza, może jako pierwsza praca dla zdobycia doświadczenia, dopóki są chętni do pracy za taką stawkę to pracodawca nie zapłaci więcej, kwalifikacje nie mają znaczenia bo po politechnice jak aplikujesz na magazyniera to tylko dlatego że masz dyplom nie dostaniesz więcej, zobacz artykuł na jobs.pl Ile chcą zarabiać uczniowie i studenci?
wal 2016-01-12 20:14:18
niestety zarobki w tej firmie są baaardzo słabe. Na każdym szczeblu...
Dorty 2016-02-23 14:40:59
Zarobki-do przyjecia
Czas pracy-do przyjecia
Atmosfera-napieta
zombikz 2016-06-01 09:51:43
Zadzwoniła pani z firmy farmacol (pisownia z małej bo to nie firma) wspomniała o stanowisku pracownik magazynowy, zapytałem jakie wynagrodzenie ... pani na to 13 zł/godz brutto (szybko liczę 13 razy 170 godzin = 2200 zł brutto- ok 1600 "na rękę") Powiedziałem ,że chcę być pracownikiem a nie niewolnikiem. Szkoda czasu na taką firmę .
sraczka 2016-07-13 11:51:53
praca zmianowa ale ciebie będzie dotyczyć praca tylko na drugą zmianę albo na noc.Po 3 m-cach etat ale tylko jeśli jesteś wydajny. Jeśli nie zarobisz dla firmy co najmniej 15 zł na godzinę przerzucają cie na akord więc tym samym zarobisz grosze.Atmosfera napięta z powodu wydajności, błędów które robisz bo każdy tam robi błędy.Kierownicy mają sraczkę codziennie i tym gównem obrzucają także ciebie.Codziennie.Generalnie nie polecam. Chyba że lubisz być obgówniany.
ja wam powiem 2016-09-12 15:28:40
Jedenasty komentarz na górze tej strony,licząc od góry w dół,zamieszczony dwa lata temu,opisuje niezmienną sytuacje w tej firmie.
Kamil 2014-07-01 20:48:17 Praca w farmacolu to totalna porażka. Odradzam wszystkim i młodym i starym! .........
Praca dla ludzi lubiących sponiewieranie.
1600zł na start w firmie o majątku idącym w setki milionów,a i tak niepewne czy zarobisz bo karę dowalą za byle pomyłkę
Bodzio 2016-10-12 18:08:25
To jest porażka... Zapierdalasz jak dziki wół, a i tak im [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] le. Jeszcze zostań, przyjdź wcześniej, przyjdź w sobotę, a najlepiej jeszcze w niedzielę. Jeden wielki syf. Atmosfera baaardzo słaba. Radzę nie dać się zwieść zapewnieniom o "rozwoju osobistym", bo szukaj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] którzy przez 8 godzin będą biegali jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Brak szacunku to chyba motto wszystkich kierowników (może poza Jankowskim). Omijać szerokim łukiem!!!
zorro 2016-10-23 15:14:02
Witam. U nas w Jaryszkach Pani Marzena P.. juchcila na potęgę .Pani Kierownik z Bożej Łaski głupia jak but lizala tylek niejakiemu DJ którego Firma pożegnała oschle. Jak została przylapana na machlojkach sp. ....a że mało sobie nóg nie połamala. Pytanie ile my pracownicy musieliśmy oddać ze swojej kasy za niby uszkodzenia które ta zlodziejka wykazywala.
Zostaw swoją opinię o Farmacol S.A. - Mory
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Farmacol S.A.