Polska Giełda Pracy sp zoo

Lublin

Opinie o Polska Giełda Pracy sp zoo

Pracownik 2014-07-31 14:01:22
Zdecydowanie nie polecam współpracy z Polską Giełdą Pracy. Pracowałam dla PGP jako Kierownik przez rok czasu. Do momentu podpisania umowy kontakt z Panem Prezesem jest bardzo dobry, co jest niestety mylne w odniesieniu do późniejszych relacji. Tuż po podpisaniu umowy, Pan Prezes nie odbiera telefonów, nie odpisuje na maile, wszystko stara się załatwić poprzez innych pracowników. Pracownicy z centrali próbują spychać swoje zadania na pracowników w innych jednostkach. Czasami wypłata jest regularnie, a czasami kiedy nie spodoba się Lublinowi Twoje zdanie, wynagrodzenie jest wypłacane z opóźnieniem, a pracownicy z centrali udają, że zaginął Twój rachunek albo że jeszcze nie doszła do nich poczta. O wszystko trzeba się prosić tygodniami, poczynając od znaczków, po papier do drukarki czy jej serwis. Bardzo często sprawy załatwiane są za plecami pracowników bez ich wiedzy. Zdecydowanie odradzam pracę dla tej firmy, chyba, że chcesz się męczyć i nabawić nerwicy.
xyz 2014-08-13 12:23:47
Polska Giełda Pracy to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszuści! Nie polecam tej firmy!
abc 2014-10-17 14:49:43
Pracowałem miesiąc w tej firmie. Umowa zlecenie. Niskie zarobki. Brak rozwoju. Brak motywacji. Z prezesem trudno się współpracuje. Odradzam pracę dla tej firmy. Nie potrafią docenić dobrego pracownika.
pmgk 2014-10-31 16:04:05
Ta firma i praca dla nich to porażka
the 2014-12-08 23:22:53
Przerost ambicji nad treścią. Nie polecam.
Gonia 2016-01-14 19:28:05
Zdecydowanie nie polecam. Rotacja pracowników jest ogromna, to wiele mówi o firmie. Co do rekrutacji... Już chyba od roku pojawiają się te same ogłoszenia o pracę: menager ds staży zagranicznych, informatyk, specjalista ds szkoleń itp. Wszystkie ogłoszenia to fikcja - chcą w necie wyglądać na firmę, która cały czas rekrutuje, że to niby taka giełda pracy na poważnie. Zarobki przeciętne, finansowane z projektów, więc nie ze swojego dają. Ale prawdą jest, że kontakt z prezesem jest bardzo ciężki. Zdecydowanie lepiej z dyrektorką. Ogólnie polecam tylko dla tych, którzy chcą zdobyć doświadczenie lub dla tych, którzy akurat nie mają alternatywy.
Kasia 2016-06-10 14:26:45
Bzdury. Jak ktoś się nie nadaje do pracy to go zwalniają. Ja pracowałam tam ponad 4 lata i wcale nie narzekam. Prezes wymagający ale jaki powinien być ? Ma płacić za nic nie robienie ? Robią wiele ciekawych rzeczy. Polecam firmę.
Ale z zaznaczeniem nie dla nierobów i idiotów jest tam praca.
włodek 2016-07-21 11:26:37
Współpraca z prezesem tej firmy kończy się terapia w szpitalu psychiatrycznym
DOROTA 2016-07-28 22:44:46
Ja pracowałam z Polską Giełdą Pracy przez 1,5 roku i polecam. Wymagania duże, ale napewno zdobyłam dużo wiedzy i nauczyłam się organizacj pracy. Prezes bardzo wymagający ale też bardzo twórczy. Polecam
Ania 2016-09-16 13:52:31
bzury kolego piszesz. To bardzo dobra firma i ludzie. jak się nie nadajesz to nie psuj opinii i zrób sobie woolne
rety 2016-09-18 22:26:55
Dobrze, że jest szansa u nich na odpowiednie premie do podstawy zarobków, bo to znacnze umila zatrudnienie u nich. A wypłata jaka jest teraz? Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Polska Giełda Pracy sp zoo - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polska Giełda Pracy sp zoo