Agencja Koncertowa "Gondek"

Bydgoszcz

Opinie o Agencja Koncertowa "Gondek"

pracownik 2015-09-10 10:40:22
Firma to jakaś kpina.Ludzie pracują na czarno oświetlenie to dwóch cwaniaczków co prowadza gastronomie .może znaja sie i na gotowaniu i na oświetleniu.W Swieciu dzwięk pożal się boże.Masakra.Szef bardzo dużo obiecuje a mało daje chociaz faktury wystawia gigantyczne.Ostroznie z nim
obserwator 2015-09-10 10:46:16
Tak słyszałem że tam są jaja. Podobno szefo przekupuje klientów i dlatego ma tak dużo zleceń.jak go złapia będzie jazda w polsce takie coś jest zakazane.urzędasy wiedza a i tak biora
Prawdziwy Pracownik 2016-02-17 15:28:45
@Pracownik @Obserwator Ciekawie się zgraliście wystawiając opinie w tak niewielkim odstępie. Szkoda, że serwis nie pokazuje choćby wycinka IP. Rozwiało by to wątpliwości dotyczące tego czy pisała to ta sama osoba.
Wszyscy nasi oświetleniowcy doskonale gotują! Niestety z gastronomią nie mają nic wspólnego nad czym osobiście ubolewam. Przekupstwa nie komentuje bo to poniżej godności. Przypominam tylko, że nikt nie jest anonimowy w internecie a tego typu insynuacje można wyjaśnić sądowo. Jeżeli ktoś jest zainteresowany jak się u nas pracuje to zapraszam na koncerty. Podejdźcie, porozmawiajcie z nami... świetliki kawkę zaparzą :) Serwisy tego typu pozostawmy konkurencji do robienia czarnego PR'u
kamil 2016-04-24 16:47:45
Prawdziwy Pracownik, dobra uwaga, tez myslę, że to jedna osoba, pewnie konkurencja. Słyszałem, że jest tu bardzo miła atmosfera.
Zostaw swoją opinię o Agencja Koncertowa "Gondek" - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Koncertowa "Gondek"