Opinie o Garmond Press w Kraków Aleja Juliusza Słowackiego 66

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Garmond Press. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Garmond Press o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Garmond Press w Kraków Aleja Juliusza Słowackiego 66

Misiek Nowy wpis

Sosnowiec ulica Małobądzka firma nie wypłaca wypłaty i Jeszcze jak chcesz odjeść to dają karę tysiąca złotych gdzie polubownie pani kierownik zmiany nocnej powiedziała ze nie będę miał żadnej kary bo za krótko pracuje z nimi. Pan Paweł Bobrzyński kierownik wprowadza w błąd pracownika na zmianę nocna pracuje się za 90 zł za 8 godzin pracy Pan Waldemar Kopacz co również jest kierownikiem i rekrutuje ludzi nie ma z nim kontaktu nie odbiera gdy człowiek się upomina o swoje pieniądze. Dają umowe zlecenie nie podpisaną zwykły wydruk o ile się człowiek upomni gdy dzwoniłem do kadr do Krakowa baba czytała mi inną umowę niż ja mam i wmawiała mi ze mam taką samą i na pewno podpisaną a ja mam zwykły kwit kasy na oczy do tej pory nie widziałem banda krętaczy już do pipu pozew jest złożony

IWONA Nowy wpis

OMIJAJCIE PAŃSTWO SZEROKIM ŁUKIEM ROZPOCZYNANIE WSPÓŁPRACY Z TĄ FIRMĄ. PO ROZWIĄZANIU UMOWY WSPÓŁPRACY . WYKUP WEKSLA, OJ DOWIECIE SIĘ NA ZAKOŃCZENIU PO CO BYŁ. MIŁY PRZEDSTAWICIEL PRZY PODPISYWANIU UMOWY POINFORMUJE WSA,ŻE TO NIE ISTOTNE. ISTOTNE!! WYSSAJĄ WAS FINANSOWO. KARY, WYKUP WEKSLA, ODETKI LICZONE W EURO ZA SPÓŹNIONE ROZLICZENIE FAKTUR KOŃCOWYCH. DODATKOWO ROZLICZANIE ZWROTÓW PRASY ODBYWA SIĘ NIERZETELNIE

Czy urlop w Garmond Press jest płatny 100%?

Kriss Nowy wpis

Jedyny płatny urlop to 2 tygodnie (kalendarzowe!) w ciągu roku.

Bartosz Nowy wpis
@Kriss

Jak to możliwe, skoro wg. kodeksu pracy płatnych dni wolnych na etacie jest zdaje się 20?

polak

byłem na rozmowie tydzien temy w firmie , makuszyńskiego, jako magazyn nozna zmiana. , (usunięte przez administratora) ludzie z tamtad , 100 zł dniówka na zlecenie, , swieta robi sie, zero do nocki dodatków, zero socjala, 6 dni w tygodniu praca, od ndz do pt, od 19 do 3 rano. patol jak (usunięte przez administratora) nie pelno sprawni tam robia i ten cały (usunięte przez administratora) kierownik by sie wstydził nawet w oczy taka oferte proponowac. jak masz nuż na karku idz, masz wolny dzien, umawiaj sie na rozmowy , ale nie pracuj u (usunięte przez administratora). agencje pracy tymczasowej maja lepsze warunki, kasa i odziez, tu nie ma nic. (usunięte przez administratora) co chwile puszczaja ogłoszenie(usunięte przez administratora)

Kamil
@polak

Wydaje mi się że można w normalny sposób wyrazić swoją opinie bez używania wulgarnych słów. Czyta to wiele osób i w tej chwili to świadczy źle także o Panu...

Firma Garmond Press poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,

Firma ok, można normalnie i długo popracować. Atmosfera w porządku.

najgorsza patologia z możliwych. dwutygodniowe opóźnienia z marną wypłatą. jeździsz swoim samochodem, który nie wytrzymuje przeładowania gazetami, więc ciągle w niego inwestujesz, a co za tym idzie, lepiej dostawać zasiłek niż tam pracować. Przykład: na konto dostajesz 2500 zł, czyli - 1000 zł ZUS, od 500-1000 zł na paliwo, licząc że samochód będzie sprawny i nie dostaniesz mandatu za łamanie przepisów (by szybko rozwieść gazety) zostaje na rękę od 500-1000 zł za ciężką pracę za którą tylko karają jak pomylisz się w rozkładaniu. Żadnych premii, żadnych uczciwych warunków pracy, wynagrodzenie nigdy na czas, ryzykujesz jeżdżąc z przeładowanym samochodem (mandatem lub życiem). lepiej iść do pracy w lidlu, przynajmniej masz pełen pakiet socjalny, uczciwą pracę na umowę i wynagrodzenie zawsze na czas.

Słodka

Ciekawe gdzie,bo w Sosnowcu nie sądzę

Jarek Gamracy

Nie da się przeładować gazetami. Chyba że auto bez przeglądu na pękniętych sprężynach.

Jak w Garmond Press wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Student

Unikać praca porażka kierownik z Makuszyńskiego z Krakowa jeden wielki (usunięte przez administratora) wyzywa ludzi o byle co a toleruje alkohol pewnie pijąc z kumplami na nocnej zmianie.Jedna wielka kpina lata głębokiej (usunięte przez administratora)

Stary lolek gniazda
@Student

Hahaa hhaaa dla pana kierowniczka są równiejsi równi .Patrz jego partnerka( nie mylić z żoną) To prosty mało inteligentny chłop,który myśli że kim to on nie jest.

Czy Garmond Press zatrudnia studentów?

zrezygnowana

Zatrudniają każdego, kto jest na tyl zdesperowany by iść do tego (usunięte przez administratora)

Daria

@Xxx Zawsze można zostać w domu i nic nie robić tylko nie wiem kto będzie płacił? Firma spoko tylko trzeba pracować.

Xxc

Ta firma to totalna porażka. Zatrudniają na umowę zlecenie do rozważenia gazet. Człowiek wstaje w nocy, jeździ swoim samochodem, za swoje tankuje. Na początku obiecują złote góry a później grosza nie chcą zapłacić. Wstyd

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Garmond Press?

Ala

Tak, przygotuj się ze znajomości gazet ;)

@Ala

Co chcesz przez to powiedzieć? Jeśli masz informacje na temat przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej to będę wdzięczny za info. Dzięki i czekam na odpowiedź.

M

Firma KPINA - przeszedłem rekrutację, zapewniono mnie, że chcą mnie zatrudnić, zwolniłem się z pracy aby podjąć tam pracę i nagle firma się rozmyśliła przed podpisaniem umowy. Żenada

Zainteresowana

Czy ktoś wie jak wygląda tam praca w księgowości?

tomek

Cześć, pracowałem jako ph, umowa o prace, wszystko wypłacone na czas, bardzo fajna atmosfera (na moim oddziale). Polecam

@tomek

Cieszę się, że zechciałeś podzielić się swoją opinią o pracy w Garmond Press! Czy mogę zapytać, dlaczego zdecydowałeś się zrezygnować z pracy w tym miejscu? Piszesz, że pracowałeś jako przedstawiciel handlowy w Garmond Press - z czego składa się wynagrodzenie na tym właśnie stanowisku?

Iza

@były, ciekawa informacja, czy jest ona potwierdzona? Twój nick wskazuje na to, że w przeszłości byłeś związany z firmą Garmond Press - dobrze wnioskuję? Co mógłbyś powiedzieć osobom, które chciałyby starać się o pracę w tej firmie? Wszelkie wskazówki mile widziane!

były
@Iza

@Iza, wiedza potwierdzona tym, co ludzie gadali w firmie - więc trudno powiedzieć. Byłem związany z firmami tej spółki jako "umysłowy" lata temu i cieszę się, że jest to czas przeszły. Podjąłem decyzję o odejściu i przeszedłem z piekła do nieba. Moja wiedza będzie (mam taką cichą nadzieję) na ten moment już pewnie nieaktualna, bo może ludziom żyje się teraz tam lepiej. Coś jednak mogę podpowiedzieć Tobie albo pracodawcy. Wszystko zależy jakie stanowisko, jaki region i z kim będziesz bezpośrednio współpracować.

Iza

@Kate, rozumiem, że piszesz o umowie o pracę na czas nieokreślony. Jaki więc rodzaj umowy oferuje ten pracodawca - umowę zlecenie, o dzieło, b2b? Kwestia umowy jest niezwykle ważna, więc jeśli mogłabyś ją doprecyzować - byłoby super. Z góry dziękuję za odpowiedź!

Iza

@Sab95, widzę, że jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Garmond Press. Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? Daj znać, czy zdecydujesz się na wysłanie swojego CV do tej firmy! Na stronie internetowej firmy nie widziałam aktualnych ofert pracy w Garmond Press, ale może obecni pracownicy coś wiedzą na ten temat?

Kate
@Iza

Nie polecam tam pracy,sama się dziwię że tyle tam przepracowałam. Pracy w bród a płaca marna,szansy na normalną umowę nie ma.

Richy

Garmond? Czy ktoś może mi powiedzieć skąd ten dziwny twór się wywodzi?

były
@Richy

Od nazwy czcionki "Garamond"

Pedro

Jak się komuś nie bardzo chce pracować to najlepiej szukać winnych. Ja pracuję i jest mi bardzo dobrze

Sab95
@Pedro

A jak z zarobkami w tej firmie, jesteś PH ? Czy jesteś w stanie zarobić chociaż 2500 brutto

Iza

@Roman, a czy gdy ktoś wybierze opcję prowadzenia własnej działalności gospodarczej, to czy może liczyć na jakieś wsparcie od firmy w kwestiach chociażby księgowych? Jestem ciekawa też, czy firma oferuje samochody służbowe dla swoich przedstawicieli i czy można je używać także do celów prywatnych.

Roman

Praca w Krakowie jako PH bardzo przyzwoita. Super atmosfera, bardzo fajni przyjaźni ludzie, zarówno szefostwo jak i współpracownicy. Uowa o pracę lub działalność, do wyboru. Jeśli chodzi o umowę wynagrodzenie dzielone podstawa do 10-tego reszta na koniec miesiąca, nie słyszałem aby kiedykolwiek ktoś nie dostał albo miał z jakiś powodów obcięte. Patrząc na te opinie to chyba piszą sami krętacze i cwaniacy którzy szukają dużego zarobku, a nie zamierzają pracować. Jak ktoś uczciwie pracuje to jest OK. zwłaszcza dla osób bez większego doświadczenia. Jak by było tak źle to nikt w obecnych warunkach rynkowych nie siedział by w tej firmie po kilka kilkanaście lat, a takich osób jest zdecydowana większość.

Iza

@Anita, pytasz, bo jesteś zainteresowana pracą w tej firmie? Jeśli tak, to napisz proszę, jakie stanowisko Cię interesuje oraz czy wybierasz się na rozmowę rekrutacyjną do pracy w Garmond Press. @anonymous, rozumiem, że pracowałeś lub pracowałaś w tej firmie. Możesz napisać coś o kwestii umowy, jaką oferuje ten pracodawca?

Zostaw merytoryczną opinię o Garmond Press - Kraków

• Jak się pracuje w Garmond Press?

Zobacz opinie na temat firmy Garmond Press tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Garmond Press
2.5/5 Na podstawie 60 ocen.

Garmond Press