EURO SKLEP S.A.

Bielsko-Biała

Opinie o EURO SKLEP S.A.

anonim 2010-09-26 14:57
Bardzo dobry i stabilny pracodawca. Bardzo kompetentni przełożeni. Dużo pracy (często po godzinach) jednak każdemu polecam!!!
pracownik 2014-03-16 11:14
Euro Sklep jest do likwidacji przez nowych właścicieli z Portugalii. Po zakupie przez Portugalczyków spółki pracuje się coraz gorzej. A zarobki - komu portugalczyk da zarobić ( chyba nielicznym ). Owszem kiedyś były w spółce zarobki.
ediza 2016-05-18 09:02
w ogloszeniu o praca na stanowisko sprzedawcy napisali, ze oferuja umowe o pracę i pensja w sysokosci 1850zł brutto, zastawiam sie ile godzin musisz pracowac dziennie bo nie wiem od ktorej sa otwarci i do ktorej, czy pracujesz sama cyz z kims na zamianę?
wera 2017-01-18 20:38
zastanawia mnie jedno kto nadzoruje ceny w euro przeciez to o pomste do nieba sie prosi 1 kg pomidorow 16 zl masakra kawa pol kilo primy 17 zl a o innych cenach to szkoda slow nie wiem czy wlascicielka chce sie nachapac czy co zeruja na tym ze na osiedlu mieszka duzo ludzi starszych ze dalej nie pojda moze ktos w koncu sie tym sklepem zainteresuje rog piotra skargi i czyta
Zostaw swoją opinię o EURO SKLEP S.A. - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EURO SKLEP S.A.