EM-PLAN

Bydgoszcz

Opinie o EM-PLAN

Wiktor 2010-08-27 21:51:00
witam,
Przestrzegam wszystkie osoby ubiegające sie o pracę jako agent nieruchomości w biurze EM-PLAN w Bydgoszczy przy ul Żwirki i Wigury 35a. Rozmowę wstępną prowadził mężczyzna w średnim wieku, był bardzo sympatyczny, życiowy i ugodowy. Po ustaleniu szczegułów dostałem dokumenty oraz niezbędne narzędzie pracy- telefon. Kilka dni musiałem prosić i domagać się umowy o dzieło. Po nacisku podpisalismy umowę. Przystąpiłem więc do działania. Podpisałem dokumenty z klientami, dowiozłem je do biura i dostałem informację ze mam nadgonić tempo. Po około tygodnia po tym spotkaniu dostalem telefon, że firma zostaje likwidowana(co oczywiscie nie jest prawda) oraz ze mam oddac dokumenty i telefon. Tak wiec po dwoch tygodniach zakonczylem prace w tym "milym, zyczliwym i ugodowym" biurze nieruchomości.
Zostaw swoją opinię o EM-PLAN - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EM-PLAN