Hurtownia Kosmetyków AURA S.C

Białystok

Opinie o Hurtownia Kosmetyków AURA S.C

anonim 2010-08-27 20:40:30
Witam serdecznie wszystkich .
Bardzo się ciesze ze jest taka strona na której można ustrzec innych przed firmami [usunięte przez moderatora]
Praca w aura hmm nawet nie wiem od czego zacząć .Oczywiście na samym początku jak tylko przyjęli mnie do tej firmy to już problem był Z umowa musiałem się dopominać o otrzymanie jej he ,badania lekarskie zapomnijcie o nich wszyscy którzy tam pracują nie maja ważnych lub nie maja.Uzgadniasz podstawę +prowizje podstawe dostaniesz ale prowizje zapomnij .Obowiązki tu można byłoby pisać jesteś od wszystkiego.Atmosfera w firmie tragiczna ciągłe pytania od pracowników ile zarabiasz a jak zarabiasz więcej niż oni to masz przechlapane ...
Zapomniałem o nadgodzinach nie płaca .
W umowie masz 8godzin a pracujesz od 7-19nawet 21 mowie tu o jeździe w trasę .
Ogólnie nie polecam
też tam pracowałam 2016-01-28 16:48:38
Potwierdzam wszystko co było wcześniej napisane i dodam że Pani Kierownik jest prawą rękę szefa uśmiecha się nasłuchuję obserwuje i przekazuję szkoda tylko że w tym wszystkim jest dużo nie prawdy i kreuje afery intrygi tak jak w serialach tylo naprawdę pracowników w tej firmie traktuje się jako zło konieczne po za tym wyzysk i obgadywanie za plecami to też dotyczy klientów tu szczególnie pozdrawiam Panią kierownik naprawdę szkoda życia na tych ludzi i tą pracę nie popełniajcie mojego błędu!!!
nigdy więcej 2016-03-24 15:43:01
z perspektywy klienta: koszmarne miejsce, do którego już nie wrócę. nie wiem o co chodzi tym ludziom. co to za sklep, w którym traktuje się klientów jak zło konieczne i wyprasza się uniemożliwiając ewentualne zakupy. robią łaskę jak coś sprzedadzą. paranoja. wcale się nie dziwię powyższym opiniom pracowników, przyjemniej w piekle mieszać smołę niż robić tam zakupy.
Zostaw swoją opinię o Hurtownia Kosmetyków AURA S.C - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownia Kosmetyków AURA S.C