Opinie o McDonald's w Piła

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie McDonald's. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w McDonald's na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald's w Piła

Jakie są warunki zatrudnienia w McDonald's?

Asza Nowy wpis

Dawno nie byłam ale strasznie spadła jakość obsługi. Na zamówienie czekałam z narzeczonym 52 minuty,gdzie nie było nic nadzwyczajnego. Zapytałam się po 39 minutach bo numer na tablicy dawno minął jako niby do odbioru i nic. Pan poszedł sprawdzić czyli wziął kartkę która była odklejona i przeklejona na taki metal i zaczął kompletowanie. Zajęło mu to 25 minut, wrzucił dwie kanapki i czekam i patrzę i patrzę w tym czasie obslucyzl innych. Miałam numer 63 a na tablicy 93 już było do odbioru. Dramat. W końcu zapytałam grzecznie jeszcze raz i Pan już zakłopotany zaczął dokanaczac pakowanie. Frytki rozsypane w torbie,jedna kanapka całkowicie mokra a reszta po prostu zimna. W czasie kompletowania to i cola nabrała temperatury pokojowej. Zdecydowanie nie polecam. KFC wiele lepsza obsługa bo po godzinie czekania potrafią chociaż powiedzieć przepraszam.

Czy pracownicy w McDonald's dogadują się między sobą?

Robson Nowy wpis

Strasznie długi czas oczekiwania ok 45 min niemiła obsługa ludzie wyglądają jak by za karę pracowali polecam mcd wałczu tam niema takiego problemu

Pracownik Restauracji

rozmowa krótka ale rzeczowa, standardowe pytania opowiedz o sobie, co robisz, co robiłeś. kierownik miły i sympatyczny.

Łukasz

W Pile w Maku zdecydowanie zbyt długi czas oczekiwania na zamówienie, w moim przypadku ok. 50 min., wydają zamówienia na mcdriv i glovo, a resztę klientów mają w d…., dwa razy rozmawiałem z obsługą o wydanie zamówienia, po odjeździe zauważyliśmy z żoną, że brakuje porcji frytek, to nie pierwszy raz że czegoś brakuje. Ten Mc Donald najlepiej niech zamkną, katastrofalna obsługa, jeść się odechciewa – już mnie tam nie zobaczycie.

Dostałam dzisiaj z glovo pół wylanej coli. Pamiętajcie by dobrze pakować zamówienia

Hdhhdhdud

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Żeby managerowie odbierali telefony A nie za 20 razem

Xxxjejke
@Hdhhdhdud

Dawać im w końcu nagany jakieś ???? tam się dodzwonić to maskara a i tak zawsze ktoś siedzi w menadżerskim.

Pogo

Interesuje mnie jedna sprawa. Czy pracownicy którzy przygotowują posiłki nie powinni pracować w rękawiczkach? Gołymi rękoma dotykaj to co ja mam zjeść. Mało fajne.

@Pogo

Procedury restauracji pozwalają na to pracując przy produkcji jak nie tylko obowiązuje bezpieczeństwo żywności co za tym idzie po wyznaczonym czasie myje się ręce po innych czynnościach niż produkcja kanapek i wielu innych rzeczach ktor się dotyka trzeba myć ręce.

Xxxjejke

Niestety. Mycie rąk co godzinę to często fikcja. Jest to tak zwana zmiana i "skoczek" ale ze na skoczka mało kto chce iść to i są stanowiska ze co przerwe zmieniają rękawiczki, myją ręce. Choviaz teraz na kuchni trzeba mieć rękawiczki.

Bladi

Ten Mc Donald najlepiej niech zamkną żeby czekać godzinę w kolejce w mc driver to jest przesada do tego obsługa taka że jeść się odechciewa

Robert

Piła - mcdrive porażka, ponad 50 minut w kolejce ( z reguły 15) brak pracownika w okienku nr1 do kasowania pieniędzy. kasowaniem i wydawaniem towaru zajmowała się jedna osoba w okienku 2 stąd te korki. na pytanie zadane dlaczego nikt nie kasuje wcześniej " proszę nam zatrudnić kasjera" Takie jest teraz podejście do klienta, masa klientów po prostu rezygnowała i odjeżdżała stamtąd.

Masakra mcdrive

Monia

Tragedia!! Jedzenie zimne, obsługa nie miła, zamówiłam lody z posypka i sosem, dostalam śladowa ilość lodów, posypki i sosu tyle co kot napłakal!! Poszlam reklamowac to z wielka łaska i obrażona mina tylko wymiszała składniki!! NIE POLECAM TAM JEŚĆ!!

Niezadowolony
@Monia

Lody beznadzieja ????roztopione bez posypki dno a jest wrzesień więc upału nie ma !!!

Ania3

Tragiczna obsługa, zero profesjonalizmu, jedzenie do kitu. Nie polecam omijajcie szerokim łukiem.????

Kalaaaaa26

Tragiczna obsługa . Notoryczne mylenie zamówień. Zero szacunku dla klienta. Z całego serca nie polecam .

Ilu godzinne są w mcdonaldzie zmiany?

Rozi R.

W Pile w Maku trzeba się odganiać od bezdomnych i innych śmierdzieli jak latem na mazurach od komarów. Sprawa kolejna to katastrofalna obsługa.

Klaudia

Jaka atmosfera panuje między pracownikami ?

Koralgol

Z pewnością trzeba pracować i to całkiem solidnie ale jak widzę zarobki to nie ma co narzekać.

@Ala Fajnie, że postanowiłaś podzielić się swoimi spostrzeżeniami o tym pracodawcy, jakim jest McDonald's, ale proszę, pamiętaj, żeby nie używać tu danych personalnych swoich współpracowników. Niepokojące jest kwestia ewentualnych urlopów, o których piszesz. Mamy już za sobą okres wakacyjny - czy zatem dalej tak to wygląda?

Ala

Okres wakacyjny to tragedia, ale nic dziwnego skoro są dwie restauracje w okolicy i to wcale nie tak bliskiej. Do tego niedzielę niehandlowe, skoro macie dość tak długiego czekania na jedzenie to ugotujcie sobie sami w domu :) A teraz o samej firmie. Atmosfera jak dla mnie jak najbardziej okej, z pewnymi wyjątkami, tj. Menager Arek jak ma gorszy dzień, Menagerka Emilia i personalna Justyna. Te dwie ostatnie, to naprawdę wyjątkowo wredne baby. Co do Justyny, jest niby personalną, układa grafiki, ale zarządzać ludźmi nie potrafi. Na wakacje, gdzie był największy ruch dała urlopy większości pracowników, a później płacz, że nie ma ludzi do pracy. Z tego co wiem, jedna dziewczyna prosiła się o wolne z powodów rodzinnych (!) i go nie dostała, bo nie ma ludzi... Odnosząc się do rzekomych kradzieży przez Menagerów, twierdzę, iż to jest nieprawda, ponieważ zawsze widziałam jak rozliczają mnie z kasy, więc ktoś próbuje niesłusznie zrzucić na kogoś winę za brak umiejętności dobrego liczenia, a nawet nie liczenia, tylko koncentracji, bo przecież na monitorach jest pokazane ile masz wydać reszty :)

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald's - Piła

• Jak się pracuje w McDonald's?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald's tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w McDonald's?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy McDonald's?

Kandydaci do pracy w McDonald's napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

McDonald's