Klub Malucha Kaczorki

Opinie o Klub Malucha Kaczorki

haha 2012-02-03 22:31:27
potwierdzam
mm 2012-06-21 21:12:21
spędziłam tutaj kilka dni i dziękuję bardzo, oczywiście pracowałam za darmo
pracownica 2013-08-25 12:43:52
pracowałam tam jakieś kilka miesięcy...tam jest okropnie. Dzieci karane, siedzące pod ściną za nic....brudne pokoje, niepomalowane ściany, i najgorsza "wielka pani dyrektor"[usunięte przez moderatora]
jolka 2014-04-30 02:55:28
Czy w ogóle jest szansa na znalezienie pracy w klubie malucha kaczorki, czy raczej jest stały zespół i nikogo nie zatrudniacie.
Paulina 2014-05-29 13:47:49
Też próbowałam znaleźć coś na temat ofert pracy z klubu malucha, ale w internecie nic nie ma albo nie umiem znaleźć.
Kasia 2014-11-09 13:30:55
Witam serdecznie, z tego co widzę wyrażacie swoją opinię o Klubie Malucha Kaczorki, czy mogę Was drodzy rodzice poprosić o wypełnienie ankiety? Dotyczy ona funkcjonowania klubów małego dziecka. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
Zostawiam link do ankiety:
(usunięte przez administratora) Pozdrawiam serdecznie
Kutarnia 2015-02-25 02:05:20
Kaczorki tak gwoli ścisłości to integracyjny klub malucha. Co prawda dzieci wymagają specjalnej opieki, nie mniej jednak niektóre sprawiają bynajmniej pozory zachowując się jak normalne dzieciaki. Tak się zastanawiam czy pracując w takim miejscu można liczyć na jakieś wyższe wynagrodzenie, czy finansowo tak samo?
Moooo 2016-05-13 14:24:26
Dużo dobrego słsyszałam o Klub Malucha Kaczorki i zqastanawiam się jak się tam dostać, kocham dzieci i mam wiele fajnych wspomnień z podobnej pracy, więc może bym się tutaj jakoś odnalazła, dajcie mi znać
Zostaw swoją opinię o Klub Malucha Kaczorki - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Klub Malucha Kaczorki